Як зробити сервер Minecraft

Minecraft істотно змінився з моменту свого заснування, але одна річ, яка не змінилася протягом багатьох років, - це його здатність до багатокористувацької гри в Інтернеті. Гравці можуть створити свої власні постійні світи з простором для сотень інших людей, які збираються та творять лише за допомогою декількох клацань миші або кнопки контролера.

Незалежно від того, хостите ви сервер для кількох друзів або починаєте масштабні зусилля, щоб відтворити світ улюбленого телешоу, у вас є кілька різних варіантів розміщення власного Minecraft сервер. Ось декілька способів створити власний приватний оазис, де можна пограти вам та вашим друзям.

Minecraft Realms Plus

Що раніше називали Сфери Minecraft було ребрендіровано та перетворено на Minecraft Realms Plus. Сфери Minecraft технічно все ще існує, але він доступний лише для Java-версії гри.

Realms Plus це найкращий вибір для дешевого та простого хостингу. Це офіційна пропозиція на основі передплати прямо від Mojang, а також швидкий і простий спосіб як створювати сервери, так і керувати ними без попереднього знання про хостинг. Minecraft Realms Plus власники серверів, по суті, орендують сервер через Mojang, тому існує обмежений рівень свободи, якщо ви вирішите вибрати хостингове рішення Mojang.

Realms Plus також надає користувачам миттєвий доступ до понад 50 предметів Marketplace, а новий вміст додається щомісяця. Це означає, що завжди буде що дослідити за межами власного сервера. Що стосується самого сервера, він може одночасно приймати 10 гравців на консольних, мобільних, VR та Windows 10 пристроях. Ваш вміст надійно зберігається на хмарному сервері, тому ваші друзі можуть вільно стрибати у світ, навіть якщо ви недоступні.

Realms Plus коштує 7,99 доларів на місяць, але платити потрібно лише господареві. Друзі, які приєднуються до сервера, можуть зробити це безкоштовно і не зобов’язані ними володіти Realms Plus передплати. Сфери для користувачів Java те саме, періодичні щомісячні платежі починаються з 7,99 доларів.

Якщо ви просто хочете швидкий і простий спосіб створити ексклюзивну зону для спілкування між собою та своїми друзями, Realms Plus це найкраща ваша ставка, безумовно.

Серверне програмне забезпечення Minecraft Minecraft

Якщо Сфери Minecraft не здається, що це буде відповідати вашим потребам, ви можете пройти зовсім інший шлях і створити власний сервер, що налаштовується. Однак для цього знадобиться принаймні трохи технічної майстерності, тому будьте готові трохи попрацювати.

Якщо ваша версія Minecraft оновлена, найпростіший спосіб залучити своїх друзів до розваг - просто зробити паузу та натиснути «Відкрити для локальної мережі», а потім «Почати LAN World», щоб запросити інших гравців у вашу гру. Однак у більш постійних опцій сервера є багато переваг, які можуть бути привабливими, якщо ви часто граєте з іншими.

Якщо вам потрібно одночасно зв’язати лише кількох друзів і ви не заперечуєте на постійності, ви можете налаштувати сервер прослуховування за допомогою простої програми, яку ви можете завантажити з тієї ж сторінки, що і клієнт гри (посилання вище). Збережіть цей файл .exe у папці самостійно, а потім двічі клацніть, щоб запустити його вперше. Програма буде генерувати світ та файли конфігурації, а також текстові файли, які використовуватимуться як списки для дозволу або блокування гравців.

Сервер Minecraft порожній

Після того, як ви сформували світ, ви можете зупинити сервер, набравши «стоп» у текстовому полі команд і змінивши налаштування, або ви можете розпочати відтворення. Поки працює серверне програмне забезпечення, ви можете використовувати кнопку прямого підключення в багатокористувацькому меню та підключитися до “localhost”, щоб приєднатися. Якщо ви хочете запросити своїх друзів грати з різних місць, вам потрібно буде спочатку визначити свою зовнішню IP-адресу за допомогою веб-сайту та налаштувати маршрутизатор для перенесення вперед. Якщо ви всі в одній мережі, ви можете просто знайти свою IP-адресу та поділитися нею з друзями. Це повинно зробити підключення один до одного набагато простішим, ніж це могло б бути інакше.

Запуск сервера Minecraft

Цей спосіб розміщення сервера можна налаштувати - за умови, що ви готові трохи дізнатись про різні параметри сервера та як вони працюють, - але в довгостроковій перспективі він має кілька недоліків. Гра на тому самому комп’ютері, який ви використовуєте для розміщення, може спричинити значне відставання для вас та інших гравців, якщо у вас немає запасної оперативної пам’яті, яку можна використовувати для власного клієнта. Хоча обсяг оперативної пам’яті, виділений для сервера, можна змінити, цього може бути недостатньо, і ваш власний клієнт може стати невідтворюваним.

Домашні підключення до Інтернету також часто використовують динамічну IP-адресу, що може спричинити відключення віддалених програвачів при зміні Вашої IP-адреси постачальником послуг. Нарешті, якщо ваш комп’ютер вимкнеться або від’єднається від вашої мережі, сервер не буде продовжувати працювати, а постійні світові функції будуть втрачені.

Craftbukkit

Craftbukkit - це більш практична опція для програмного забезпечення для хостингу серверів, яка призначена для розміщення більшої кількості доповнень та модів. Minecraft Спільнота створює та лікує будь-яку кількість модифікацій, що змінюють ігри та додають вміст, а спільне їх використання може створити проблеми з продуктивністю навіть на висококласних серверах.

CraftBukkit підтримує форум доповнень, розроблених спеціально для їх серверного програмного забезпечення, створюючи рішення для управління ефектами багатьох доповнень разом у грі, не викликаючи конфліктів і не знижуючи продуктивність. Налаштування CraftBukkit вимагає трохи знань про Java, але ви можете налаштувати його за допомогою вікі Bukkit.

Екран сервера CraftBukkit

Bukkit надзвичайно настроюється як на сервері, так і в грі. Кілька сторінок команд сервера вітають вас, коли ви граєте, дозволяючи вносити будь-яку кількість змін у світ та спосіб роботи сервера. Якщо ви настільки схильні, ви можете почати переглядати форуми Bukkit, щоб знайти моди, які додають що завгодно - від нових блоків та транспортних засобів до власності та інших видів порталів. Це працює подібно до Minecraft Realms Plus кількість простих доповнень, які можна реалізувати в грі.

Плагіни CraftBukkit

Підключення до сервера Bukkit схоже на підключення до стандартного сервера, і в основному не потрібно, щоб користувачі також встановлювали моди, які працюють на стороні хоста. Незважаючи на те, що інструкції на веб-сайті є простими, все ж є кілька перешкод при встановленні сервера, для вирішення яких може знадобитися трохи усунення несправностей. Після запуску ви можете підключитися до нього з іншого комп’ютера в мережі і навіть запустити кілька модів. Підключення до сервера на тому самому комп’ютері не є можливим варіантом, але, трохи попрацювавши, його можна налаштувати на таку роботу. В ідеалі, ви б керували "Буккітом" або звичайним Minecraft серверне програмне забезпечення на віддаленій машині для зменшення затримки.

Додаткові опції платного сервера

Якщо ви вирішите не обирати Сфери Minecraft Маршрутом є низка веб-сайтів, які пропонують хостинг для певних серверів, і за щомісячну плату вони розмістять для вас сервер із різною кількістю гравців для підключення. Цей тип серверів має багато переваг, включаючи просте налаштування, постійний доступ та технічну підтримку. Доступні більше платних послуг, ніж безкоштовні пропозиції, і багато з них можна знайти на Minecraft форуми, починаючи з менш ніж 5 доларів на місяць, при цьому ставки зростають за використання додаткового серверного програмного забезпечення та для більш дозволених з’єднань.

Форуми Minecraft Бріттані Вінсент / Цифрові тенденції

Хоча налаштування власного сервера може бути складним і вимагати певних знань про мережу та FTP, більшість платних послуг розроблені спеціально для Minecraft автоматизувати процес. Зазвичай налаштування настільки прості, як вибір кількості гравців, вибір типу світу, а потім натискання. Налаштувати та перезапустити сервер також легко завдяки веб-інтерфейсам, які працюють з конфігураційними файлами та параметрами більш надійними способами, ніж користувач, якби просто редагував самі файли. Деякі системи, такі як Multicraft (на малюнку нижче), впроваджені хостинговими компаніями, щоб дозволити користувачам доступ до елементів керування на своїх серверах обмеженим чином, залишаючи деякі рішення про конфігурацію в руках хоста.

Налаштування багатопрофільності

Підключення - це легкий вибір, оскільки ці IP-адреси та порти перелічені на сторінці адміністрування сервера, а також є опції заборони або дозволу гравців та перезапуску сервера, і все це зручно. Якщо ви відчуваєте себе дещо більше своїми руками, будь-яка послуга, яка пропонує сервери з пристойною кількістю оперативної пам'яті, може бути оснащена Bukkit або Minecraft екземпляр сервера, завантажений через FTP. Amazon пропонує такі типи серверів з гнучким використанням пам’яті, виходячи з того, що потрібно для конкурентних ставок, якщо ви віддаєте перевагу контролю над файлами та налаштуваннями і почуваєтесь комфортно, не використовуючи веб-програмне забезпечення для управління. За допомогою такого роду налаштувань ви можете досягти багатьох речей, тим більше, що це дозволяє майже безмежні настройки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found