Як зробити фон прозорим у Photoshop

Від фотографії товару до веб-дизайну, іноді зображення просто краще без фону. Але спроба вирішити цю задачу без відповідних інструментів може викликати розчарування навіть у найбільш досвідчених фотографів. На щастя, останні оновлення Adobe Photoshop спрощують процес. Іноді це займає кілька кліків.

Нова функція у Photoshop 2020 може автоматично видалити фон. У процесі використовується штучний інтелект, який допомагає визначити, які частини зображення слід зберегти, а які видалити. А.І. ніколи не є настільки кваліфікованим, як людський редактор, однак, і для складних зображень може знадобитися ручне видалення фону за допомогою різноманітних інструментів виділення Photoshop.

У вас немає Photoshop? Ось кілька інших способів видалити фон із зображення.

Швидкий і брудний спосіб видалення фону у Photoshop

Photoshop 2020 постачається з новим ярликом для видалення фону, який працює за допомогою інструмента «Вибір теми». Комбінація клавіш не буде правильно отримувати щоразу, але добре працює для простих зображень, а для інших її можна легко вдосконалити. Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є Photoshop 2020, версія 21.0.0 або пізніша - якщо ні, то спочатку потрібно оновити програмне забезпечення.

Почніть з копіювання фонового шару, щоб створити тип шару, який Photoshop повинен використовувати за допомогою інструменту. Виділіть цілу фотографію (команда + A на MacOS або Control + A на Windows) та скопіюйте та вставте. На панелі шарів натисніть піктограму ока поруч із фоновим шаром, щоб приховати фон. Відтепер ви будете працювати лише з новим шаром, який ви щойно створили.

На панелі властивостей праворуч перейдіть до розділу Швидкі дії. Якщо панелі властивостей ви не бачите, клацніть на піктограму, яка виглядає так:

У розділі Швидкі дії натисніть Видалити фон. Вам потрібно буде почекати кілька хвилин, поки програма знайде тему та видалить фон. Після закінчення програми ви повинні побачити тему на прозорому фоні (позначеному картатим візерунком). Якщо ви не бачите цього прозорого фону, переконайтеся, що ваш фоновий шар прихований.

Цей швидкий метод чудово працює для одних фотографій, а для інших - смішні результати. Якщо це не працює для вас, перейдіть до ручного методу нижче. Якщо результат близький, але не зовсім ідеальний, клацніть на маску, яку Photoshop створив автоматично (чорно-біле зображення на панелі шарів). Вибравши маску, використовуйте білу пензлик, щоб додати до об’єкта, а чорну - щоб стерти всі шматки фону, які не були видалені.

Після того, як ви задоволені результатами, ви можете видалити фоновий шар і зберегти файл у форматі PNG, щоб зберегти прозорість, або як PSD, щоб повернутися і внести більше коригувань пізніше.

Як вручну видалити у Photoshop

Вибір інструменту вибору Photoshop

Зробити прозорим фон передбачає вибір того, що ви хочете зберегти, та видалення того, чого не потрібно. Але який із декількох інструментів вибору Photoshop найкраще підходить для цього завдання? Це залежить від зображення. Якщо ви працюєте із зображенням на фоні з великою контрастністю, наприклад темним об’єктом на світлому фоні або одноколірним логотипом, процес виділення дещо простіший.

У цьому підручнику ми припускаємо, що ви працюєте з чимось складнішим - адже якщо ви можете видалити зайнятий фон, ви можете видалити будь-який фон, і навіть якщо ви працюєте з білим або однотонним фоном, ви можете заощадите трохи часу, ознайомившись з різними інструментами вибору Photoshop.

чарівна паличка інструмент виділить усі пікселі з однаковим кольором. Наприклад, якщо на білому тлі є логотип, все, що вам потрібно зробити, це натиснути на білу область, щоб виділити його, а потім натиснути кнопку видалити, щоб очистити його. Можливо, вам доведеться повторити це, якщо є кілька розділів фону, розділених частинами об’єкта, який ви намагаєтесь вирізати.

Виберіть Об'єктінструмент використовує штучний інтелект для вибору меж об'єкта. Ви малюєте приблизний контур, щоб вказати, який об’єкт, і Photoshop A.I. робить решту. Цей інструмент також можна використовувати для видалення об’єкта з поточного виділення.

прямокутні та еліптичні шатри інструмент буде працювати, якщо ви хочете вибрати об’єкт, який є ідеальним прямокутником або ідеальним колом. Просто поставте виділення над тим, що ви хочете зберегти, а потім виконайте кроки четвертий і шостий нижче.

lasso, Виберіть тему, і Виберіть і Замаскуйте інструменти працюють краще для видалення більш складного фону і знаходяться там, де знаходиться більша частина прихованої сили Photoshop. Ось основні кроки для роботи цих інструментів.

1. Перейдіть до пункту Вибір> Виберіть тему

Інструмент "Вибір теми" у Photoshop пропонує легкий початок видалення фону. Йти до Виберіть> Виберіть тему. Процес займає кілька секунд, але Photoshop потім грубо виділить предмет фотографії за допомогою штучного інтелекту. Засіб зазвичай не ідеальний, але це нормально - ви можете уточнити виділення на наступному кроці.

Якщо фотографія містить більше одного об’єкта, і ви хочете вибрати лише один об’єкт, ви можете скористатися інструментом «Вибрати об’єкт». У вікні toobox виберіть інструмент «Вибрати об’єкт» (Photoshop 21.0.0 та новіші), він закріплений за допомогою інструменту «Чарівна паличка». Намалюйте поле навколо об'єкта, і Photoshop обере об'єкт для вас. Знову ж таки, ви можете уточнити виділення на наступному кроці, тому не хвилюйтеся, якщо об’єкт вибрано не ідеально.

Якщо інструмент «Вибір теми» не працює для вас (або ви використовуєте стару версію Photoshop), перейдіть до наступного кроку та почніть виділення з нуля.

Якщо інструмент «Вибір теми» працює ідеально (це трапляється!), Перейдіть до четвертого кроку.

2. Для складних предметів використовуйте Select та Mask, щоб уточнити виділення

Швидше за все, ваш вибір не зовсім ідеальний. Якщо ви працюєте з об’єктом з чітко визначеними краями, інструмент магнітного ласо - це, мабуть, найпростіший шлях, тому рухайтесь далі і переходьте до наступного кроку. Однак для об'єктів з менш чіткими краями, фактурою та дико неправильними формами інструмент "Виділити та маскувати" часто дає найкращі результати. Для об’єктів з обома, як зображення камери, що використовується в цьому посібнику, ви можете використовувати поєднання обох методів.

Точно налаштуйте вибір, перейшовши до Виберіть> Виділити та Маскувати. В Виберіть і Замаскуйте вікно, уточніть виділення. Використовуйте інструмент пензля на панелі інструментів ліворуч і виберіть значок плюса на верхній панелі інструментів, а потім проведіть щіткою по всьому, що має бути включено у виділення, але ні. Або натисніть значок мінуса у верхній частині, щоб обробити шматки, які не повинні бути частиною виділення. Пам’ятайте, що мета - вибрати предмет, а фон, який ви хочете видалити, залишити непозначеним.

Якщо пензель вибирає занадто багато, збільште масштаб і використовуйте менший розмір пензля (розташований безпосередньо біля значків плюса та мінуса вгорі) і зменшіть радіус на панелі інструментів властивостей. Якщо щітка вибрана недостатньо, використовуйте більший розмір щітки та збільште радіус.

Отримайте вибір якомога кращий за допомогою інструмента «Виділення та маска», але не спітнійте, якщо він ще не ідеальний. Переконайтеся, що ви помиляєтеся, вибираючи занадто багато - якщо ви щось пропускаєте, пізніше повернутися назад важче. Клацніть гаразд, як тільки ви максимально точно уточнили вибір.

Перш ніж переходити до наступного кроку, збільште всі краї та переконайтеся, що не залишили жодного виділеного. Якщо ви це зробили, просто відкрийте Виберіть і Замаскуйте і виберіть цю область.

3. Перетворіть свій вибір у шар

Збережіть те, що ви вибрали до цього часу, на новому шарі, навіть якщо він ще не зовсім ідеальний - просто переконайтеся, що ви не пропустили нічого, що слід вибрати. Якщо ті “маршові мурахи” все ще вказують на ваш вибір, скопіюйте (Control або Command + C) та вставте (Control або Command + V) виділення. Вставлений вибір автоматично відображатиметься як власний шар. Ви також можете перейти до Шар> Новий> Шар за допомогою копіювання.

На панелі шарів клацніть піктограму ока поруч із початковим фоновим шаром. Це дозволить побачити ваш прозорий фон, але поки що не видаляйте фон.

4. Продовжуйте переробку за допомогою інструментів ласо та гумки

Photoshop має близько десятка різних інструментів відбору, і хоча Виберіть і Замаскуйте добре працює з об’єктами, які важко вибрати (наприклад, з людьми з волоссям), магнітний інструмент ласо може бути швидшим для чітко визначених країв. Продовжуйте уточнювати свій вибір після Виберіть і Замаскуйте, або перейдіть прямо до цього кроку, якщо ви вирізаєте об’єкт з чітко визначеними краями.

Виберіть інструмент магнітного ласо. Інструменти для ласо займають третє місце зверху в наборі інструментів за замовчуванням, але їх є більше, ніж один - клацніть і утримуйте, а потім виберіть інструмент магнітного лассо зі спадного меню (це значок із магнітом у куті). Якщо ваш об’єкт має як чітко визначені, так і прямі краї, інструмент полігонального ласо може бути простішим вибором, але він не працює з кривими.

Клацніть навколо зовнішнього краю об'єкта, щоб вибрати будь-які додаткові фонові області для видалення. Магнітне ласо прив’яжеться до країв об’єкта, але не забудьте натискати досить часто, щоб допомогти. Вибравши частину фону, торкніться клавіші видалення.

Ви також можете видалити розділи фону за допомогою гумки з набору інструментів. Це добре для остаточного очищення після використання інструменту ласо.

5. Видаліть фон

Останній крок - перейти до панелі «Шари» та вибрати фоновий шар. Ви зможете видалити той фоновий шар, який залишить лише вибраний вами вибір. Ви можете додати новий фоновий шар, щоб пограти з різними кольорами, градієнтами або зображеннями, щоб побачити, як виділений об'єкт відображається над ними. Однак, якщо ви хочете зберегти цей прозорий фон, вам доведеться залишити об’єкти в спокої та залишити зображення як є.

6. Зберегти у форматі PNG

Якщо зберегти файл у форматі JPEG, вся така важка робота буде втрачена, оскільки JPEG не підтримують прозорість. Натомість вам потрібно буде зберегти його у форматі PNG. Перейдіть у меню Файл> Зберегти як і виберіть опцію PNG із параметрів типу файлу. Тепер у вас є файл PNG, який ви можете розмістити в будь-якому місці з прозорим фоном. Якщо ви хочете легко вносити подальші зміни, ви також можете зберегти другу версію як файл .PSD.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found