Поширені проблеми пожежі Kindle та способи їх усунення

Планшет Kindle Fire від Amazon має безліч чудових функцій, що робить його одним з найбільш продаваних планшетів Amazon. Проблеми можуть виникнути з будь-якими пристроями, і асортимент планшетів та ередерів Kindle не є винятком. Незалежно від того, є у вас Kindle Fire HDX, старий Kindle Fire HD, новіший планшет Fire або найновіший Kindle Oasis. Нижче ми маємо декілька можливих рішень та обхідних шляхів, які допоможуть вам допомогти вам обійти їх.

Пов’язані читання

 • Підказки та підказки Kindle Fire HDX
 • Поради та рекомендації щодо планшетів Amazon Fire

Проблеми з розрядом акумулятора, оптимізацією сховища, картою MicroSD тощо

Проблема: Великий розряд акумулятора

Деякі власники планшетів Fire стикаються з проблемами раптового та незрозумілого розряду акумулятора. Про це велика дискусія на форумі Amazon. На щастя, є кілька речей, які ви можете спробувати усунути проблему.

Потенційні рішення:

 • Натисніть і утримуйте Потужність кнопку протягом 40 секунд або більше, доки вона не перезапуститься, і перевірте, чи працює вона нормально.
 • Є велика ймовірність, що причиною проблеми є одна з встановлених вами програм. Ви могли б піти до Налаштування> Програми та ігри> Керувати всіма програмами і спробуйте видалити програми по одному та протестувати, чи зможете знайти винуватця. Або ви можете скинути заводські налаштування пристрою та вибірково встановлювати програми, стежачи за будь-якими змінами в розряді акумулятора. Якщо ви все-таки вирішите відновити заводські налаштування, спершу переконайтеся, що зробили резервну копію будь-яких дорогоцінних фотографій або інших файлів, оскільки це призведе до стирання планшета, а потім перейдіть до Налаштування> Параметри пристрою> Скинути до заводських значень.

Вирішення проблем:

 • Увійдіть у звичку вимикати планшет, коли ви ним не користуєтесь. Утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться Вимкніть живлення спливає, а потім натисніть гаразд.
 • Якщо ви не хочете повністю його вимикати, коли не використовуєте, потягніть панель сповіщень і торкніться, щоб увімкнути Режим "у літаку. Ви також можете перейти до Налаштування> Живлення і увімкніть Автоматичне інтелектуальне призупинення.
 • Інший варіант зменшення часу автономної роботи планшета Fire - це Режим низького енергоспоживання, знайдений уНалаштування> Живлення, але це затьмарить ваш дисплей. Ви також можете налаштувати його на автоматичне увімкнення.

Збій: Електронні книги зникають або не працюють

Здається, що деякі люди втрачають завантажені електронні книги після перезавантаження планшета, а для інших вони не працюють в автономному режимі, про що обговорюється в темах форуму Amazon тут і тут. Є кілька різних способів вирішити це.

Потенційні рішення:

 • Якщо на вашому планшеті Fire встановлений Google Play Store, це може бути джерелом вашої проблеми. Відкрийте додаток Play Store, знайдіть у ньому сторінку програми Kindle і виберіть Видаліть. Тепер поверніться до головної сторінки Play Store і торкніться трьох вертикальних ліній у верхньому лівому куті, а потім прокрутіть вниз, щоб вибрати Налаштування і торкніться Програми автоматичного оновлення> Не оновлювати програми автоматично. Ви все ще можете оновлювати програми вручну, відкривши Play Store, торкнувшись трьох вертикальних ліній у верхньому лівому куті та вибравши Мої програми та ігри, потім Оновлення вкладку. Торкніться Оновлення поруч із окремими програмами, які ви хочете оновити, просто уникайте оновлення будь-яких програм Amazon або Kindle тут.
 • Якщо у вас немає Google Play Store, спробуйте синхронізувати свої книги, а потім натисніть і утримуйте Потужність кнопку протягом 40 секунд або більше, доки вона не перезапуститься, і перевірте, чи працює вона нормально.
 • Ви також можете спробувати піти Налаштування> Програми та ігри> Керувати всіма програмами і знайдіть програму Kindle. Потім натисніть Силова зупинка і Очистити кеш.

Випуск: Kindle Fire закріплено на логотипі

Досить багато людей стикаються з проблемами, коли планшет Kindle Fire HD відмовляється запускати належним чином - він заходить до логотипу і застряє. Перезапуск пристрою просто знову доставить вас до логотипу. Про цю проблему є повідомлення на форумі, що існують кілька років тому, і деякі з наших читачів нещодавно запитали про це в коментарях.

Потенційні рішення:

 • Підключіть планшет до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися принаймні 15 хвилин. Тепер тримайте його підключеним і натисніть і утримуйте кнопку Потужність кнопку, доки вона не перезапуститься, і перевірте, чи працює вона нормально. Можливо, вам доведеться утримувати його протягом 40 секунд або більше.
 • Спробуйте підключити його до комп’ютера та перевірити, чи пристрій розпізнано.
 • Якщо він все одно не просунеться за логотипом, то, мабуть, непогано зв’язатися зі службою підтримки Amazon.
 • Ви можете спробувати побачити, чи можете ви потрапити в меню відновлення. Вимкніть планшет, а потім увімкніть його та натисніть і утримуйтеПотужність і Зменшення гучності кнопки одночасно. На жаль, деякі таблетки вимагають від вас використанняПотужність і Збільшити гучність кнопки, однак, так що якщо Зменшення гучності не працює, спробуйте Збільшити гучність.Якщо вам вдалося потрапити в меню відновлення, ви можете за допомогою клавіш гучності виділити параметри та Потужність , щоб вибрати їх. Ви також можете спробувати виконати скидання до заводських налаштувань через видалити дані / скидання налаштувань, але майте на увазі, що він видалить все з вашого планшета.

Проблема. Додаток не завантажується або продовжує збій

Ця проблема обрізалася кілька разів у дописах на форумі. Якщо у вас постійно виникають проблеми з певною програмою на вашому планшеті Kindle Fire - можливо, вона не завантажиться, або вона продовжує збій або замерзання, - ось що робити:

Потенційні рішення:

 • Йти до Налаштування> Програми та ігри> Керувати всіма програмами і знайти проблемну програму. Потім натисніть Силова зупинка і Очистити кеш.
 • Якщо це не допомогло, спробуйте видалити програму через Налаштування> Програми та ігри> Керування всіма програмами> [Назва програми]> Видалити. Перезапустіть пристрій, утримуючи клавішу Потужність на 40 секунд, а потім переінсталюйте програму.
 • Деякі додаткові поради можна знайти в розділі довідки Amazon.

Глюк: затримався на темі “Оптимізація системного зберігання та програм”

Деякі з наших читачів виявили, що їхній планшет Fire HD застряг у повідомленні "Оптимізація системного сховища та програм" або продовжує демонструвати повідомлення неодноразово. Це досить поширена проблема, яка була порушена на форумах Amazon.

Потенційні рішення:

 • Підключіть його до стіни за допомогою оригінального кабелю та зарядного пристрою та дайте йому півгодини чи близько.
 • Якщо це все ще не працює, спробуйте утримувати клавішу Потужність кнопку протягом 40 секунд, щоб примусити перезапустити.
 • Також є ймовірність, що ця проблема пов’язана з вашою картою MicroSD. Якщо у вас на планшеті є карта MicroSD, вимкніть планшет і вийміть його, а потім протестуйте, щоб вирішити проблему. Якщо проблема виникла на картці MicroSD, спробуйте підключити її до ПК або іншого пристрою, скопіюйте файли та витріть. Після цього скопіюйте їх назад, перш ніж повторно вставляти в планшет Fire.

Проблема: Картка MicroSD не розпізнана або не працює

У багатьох наших читачів виникають проблеми з планшетами Fire, які не розпізнають свою карту MicroSD. Вміст на карті MicroSD може стати недоступним назавжди або просто з перервами. Це питання також з’явилося на форумі Amazon.

Потенційні рішення:

 • Почніть із повного заряджання планшета Fire оригінальним кабелем та зарядним пристроєм, а потім утримуйте кнопку Потужність кнопку протягом 40 секунд, щоб виконати скидання сили. Підключіться до мережі Wi-Fi і залиште планшет на деякий час у спокої - він повинен автоматично завантажувати та встановлювати будь-які доступні оновлення. Ви також можете зробити це вручну на своєму ПК або ноутбуці, відвідавши сторінку оновлення програмного забезпечення Fire & Kindle від Amazon.
 • Вимкніть планшет і вийміть карту MicroSD. Після цього обережно замініть його та спробуйте ще раз.
 • Якщо у вас є футляр на планшеті, спробуйте зняти його. Існує невелика ймовірність, що це тисне на карту та спричиняє проблему.
 • Відвідайте сторінку "Керування своїм вмістом та пристроями" Amazon на своєму ПК або ноутбуці та увійдіть. Погляньте на перелічені пристрої та переконайтеся, що ваш пристрій зареєстровано. Ви також можете переконатися, що зареєстровані у вашому Kindle Fire, провівши пальцем вниз від верхньої частини екрана та натиснувши Налаштування> Мій обліковий запис> Реєстрація. Можливо, варто також спробуватиСкасувати реєстрацію - ти можешЗареєструйтесь ще раз після перезапуску пристрою.
 • Ви можете спробувати заглянути Налаштування> Пам'ять> SD-карта та перемикання деяких категорій вмісту. Однак за замовчуванням вони повинні бути включені для карти MicroSD.
 • Якщо нічого іншого не працює, вимкніть планшет, вийміть карту MicroSD і вставте її у свій ПК або ноутбук. Після цього створіть резервну копію файлів і переформатуйте картку. У Windows вам потрібно буде клацнути правою кнопкою миші на SD-карті та вибрати Формат, потім виберіть FAT32 або exFAT.

Досада: виділені кнопки та голосові описи

Якщо ви виявили, що навколо деяких ваших екранних кнопок є жовта лінія, або що голос описує, що ви натискаєте, коли намагаєтесь орієнтуватися, можливо, ви ненавмисно увімкнули Доступність режимі. Він розроблений, щоб допомогти людям з обмеженими можливостями використовувати планшет Fire, але, на щастя, його легко вимкнути. Кілька наших читачів запитали про це, тож ось інструкції, які потрібно вам вимкнути.

Рішення:

 • Йти до Налаштування> Доступність і вимкнутиГолосовий путівник.
 • Якщо у вас є Досліджуйте на дотик або Зчитувач з екрану увімкнено, а потім проведіть двома пальцями від верхньої частини екрана, щоб відкритиШвидкі дії меню. Потім натисніть Налаштування і двічі торкніться екрана, щоб відкритиНалаштування меню. Торкніться Доступність і двічі торкніться екрана, щоб відкрити Доступність меню. Торкніться Вимкнено поруч з Зчитувач з екрану, двічі торкніться екрана для підтвердження, торкніться Продовжуйтета ще раз двічі торкніться екрана. Це повинно відключити обидва Зчитувач з екрану і Досліджуйте на дотик.

Проблема: Продовжує вимикатися

Якщо ви виявите, що ваш Kindle Fire HD постійно вимикається сам, то ви не самотні. Цю проблему кілька разів публікували на форумі Amazon. Є кілька різних причин, що це може статися.

Потенційні рішення:

 • Для початку переконайтеся, що акумулятор повністю заряджений.
 • Спробуйте скинути налаштування планшета, утримуючи кнопку живлення протягом 20 секунд, зачекавши кілька секунд, а потім знову натиснувши кнопку живлення. Ви також можете просто утримувати кнопку живлення безперервно протягом 40 секунд, щоб примусити перезапустити.
 • Якщо проблема полягає лише в тому, що екран вимикається, перейдіть до Налаштування> Дисплей> Час очікування екрана і встановіть його вище або Ніколи.
 • Можливо, це перегрів. Якщо на дотик воно стає дуже теплим, спробуйте зняти будь-який футляр, що міститься на ньому, і дайте йому час охолонути, перш ніж увімкнути його знову.
 • Спробуйте використати інший зарядний пристрій та кабель, щоб переконатися, що акумулятор правильно заряджається.
 • Ваш передостанній варіант - створити резервну копію всіх своїх файлів і виконати скидання до заводських налаштувань. Йти доНалаштування> Пристрій> Скинути до заводських значень> Скинути.
 • Якщо нічого не вийшло, значить, пора зв’язатися з Amazon.

Збій: "Сталася внутрішня помилка"

Багато людей отримували повідомлення "Сталася внутрішня помилка" при спробі завантажити певні програми, можливо, після цього: "Це може бути спричинено відсутністю мережевого зв'язку. Будь ласка, переконайтеся, що у вас хороше мережеве підключення " Ось кілька дописів на форумі Amazon про це.

Потенційні рішення:

 • Вимкніть і ввімкніть маршрутизатор.
 • Утримуйте кнопку живлення на Kindle протягом 20 секунд, а потім увімкніть її знову.
 • Проведіть вниз від верхньої частини екрана та торкніться Більше> Програми> Встановлені програми і знайдіть додаток, який не завантажується. Торкніться Примусово зупинити і гаразд, потім натисніть Очистити дані і гаразд.
 • Переконайтеся, що дата та час правильні, проведіть пальцем вниз і торкніться Більше> Дата та час.
 • Спробуйте скасувати реєстрацію вашого Kindle Fire HD, провевши пальцем вниз і торкнувшись Більше> Мій обліковий запис> Скасувати реєстрацію. Тепер зареєструйте його ще раз і перевірте, чи це спрацювало.

Проблеми з підключенням до ПК, перегрівом, Wi-Fi тощо

Проблема: підключення до ПК

Багато людей мають проблеми з підключенням Kindle Fire, HD або HDX до настільного ПК. Можливо, ви намагаєтеся перемістити файли та зустрінете повідомлення "Пристрій або перестав відповідати, або його відключили". Можливо, вам не вдається показати його під комп’ютером як диск, тому немає можливості перетягувати файли. Ви можете знайти обговорення цього на форумі Amazon.

Вирішення проблем:

 • Використовуйте програму, як Dropbox, для бездротової передачі файлів.
 • Ви також можете надіслати собі файли електронною поштою, якщо їх небагато, і вони не дуже великі.

Потенційні рішення:

 • Перш за все, спробуйте вимкнути і знову увімкнути Kindle (утримуйте живлення протягом 20 секунд) і ПК.
 • Переконайтеся, що ваш планшет Kindle Fire повністю заряджений.
 • Спробуйте використати інший кабель USB.
 • Якщо у вас є інший запасний, спробуйте підключити його до іншого порту USB.
 • Якщо ви використовуєте ПК з ОС Windows XP або Vista, переконайтеся, що у вас встановлений набір для перенесення протоколу передачі медіа.

Проблема: Фіолетовий або синій туман на екрані

Деякі люди повідомляли про пурпурову або синю смугу по краях екрану Kindle Fire HDX, що особливо помітно, коли фон білий. Здається, інтенсивність різниться на різних пристроях. Якщо у вас є серйозна проблема, то це пов’язано з виробничим недоліком, тож ви повинні мати змогу отримати заміну. Ось допис на форумі Amazon про цю проблему та відео на YouTube, яке висвітлює її.

Рішення:

 • Зв’яжіться з Amazon або скористайтеся послугою Mayday та повідомте про проблему. Якщо це чітко помітно, ви повинні мати змогу отримати заміну. Існує різниця між легким блакитним відтінком, який вважається нормальним, і великою смугою по краях, як це стикалося з деякими людьми.

Amazon опублікував роз’яснення щодо використання синіх світлодіодів, в якому сказано: „В результаті використання цих синіх світлодіодів ви можете помітити дуже вузький, слабкий блакитний відтінок навколо краю пристрою, коли розглядаєте елементи з білим фоном, наприклад як книги або веб-сторінки. Усі дисплеї мають певний рівень випромінювання світла по краях, а світло на Kindle Fire HDX 7 ″ є синім завдяки технології, яка використовується для забезпечення ідеальної точності кольорів. "

Несправність: перегрів

Деякі користувачі повідомляють про проблеми із перегріванням Kindle Fire HD під час гри, перегляду фільмів або веб-пошуку. У крайніх випадках перегрів навіть призводить до вимкнення планшета. Ви, мабуть, виявите, що проблема гірша, коли на вашому пристрої є футляр, тому спробуйте видалити його та перевірити, чи це не впливає. Всі планшети нагріваються під час використання, але якщо ваш Kindle Fire HD стає дискомфортно гарячим або автоматично відключається під час використання, можливо, у вас несправна апаратна частина. Ось кілька дописів на форумі Amazon про це.

Потенційні рішення:

 • Можливо, причиною проблеми є додаток, який ви встановили. Спробуйте видалити програми по черзі та протестуйте, щоб виявити проблему, або створіть резервну копію всього і виконайте скидання до заводських налаштувань.
 • Можливо, вам доведеться зв’язатися з Amazon і отримати планшет на заміну.

Досада: Електронна пошта не працює або не оновлюється

Багато користувачів намагалися забезпечити належну роботу облікових записів електронної пошти на Kindle Fire HD. Кілька звітів свідчать про те, що електронна пошта буде працювати протягом невеликого періоду часу, а потім незрозумілим чином перестане працювати, а інші повідомляють, що взагалі не можуть змусити її працювати. Здається, це загальна проблема для клієнтів Verizon і Comcast, але вона з’явилася і для людей з іншими провайдерами. Можливо, це спричинено проблемою з власною програмою електронної пошти на Kindle Fire HD, оскільки деякі люди повідомляють, що встановлення сторонньої програми працювало для них. Ось кілька дописів на форумі Amazon щодо цієї проблеми.

Вирішення проблем:

 • Спробуйте безкоштовну сторонню електронну програму, таку як K-9 Mail або Microsoft Outlook.
 • Якщо ви взагалі не можете змусити електронну пошту працювати, перегляньте довідкову сторінку Amazon, щоб отримати додаткові поради.

Збій: він не запускається або замерзає під час використання

Деякі люди стикаються з заморожуванням, коли використовують Kindle Fire HD або HDX, а інші повідомляють, що планшет не вмикається. На форумах Amazon є багато публікацій щодо цієї проблеми. Якщо ваш Kindle Fire не ввімкнеться, ось що спробувати:

Можливі рішення:

 • Спробуйте перезавантажити пристрій, утримуючи кнопку живлення протягом 20 секунд, а потім знову натискаючи кнопку живлення, щоб увімкнути його знову.
 • Спробуйте утримувати кнопку живлення протягом 20 секунд і, коли пристрій повністю вимкнено, підключіть зарядний пристрій і натисніть кнопку живлення ще раз, щоб увімкнути пристрій. Якщо ви думаєте, що акумулятор розряджений, залиште його заряджатися протягом години, перш ніж знову вмикати.
 • Існує невелика ймовірність того, що ваш акумулятор розрядився, а зарядний пристрій або кабель несправні, тому спробуйте підключити Kindle Fire до іншої розетки за допомогою іншого зарядного пристрою та кабелю, щоб перевірити, чи це має значення.

Проблема. Пристрій не заряджається

Власники планшетів Kindle Fire або Fire порушували різні проблеми, пов’язані з акумулятором. Проблеми варіюються від повної відмови від зарядки, до часткової зарядки до дуже повільної зарядки. Є кілька речей, які ви можете ще раз перевірити і спробувати, перш ніж зв’язуватися з Amazon. Пам’ятайте, що зарядка Kindle Fire HD за допомогою кабелю Amazon та додаткового зарядного пристрою займе чотири години, тоді як зарядка за допомогою штекера USB на комп’ютері займе 13,5 годин. Докладніше про проблему можна прочитати на форумі Amazon.

Вирішення проблеми:

 • Найімовірнішою причиною цієї проблеми є неміцний або зламаний зарядний порт. Одним із способів обійти цю проблему є використання кабелю MicroUSB зі знімним магнітним роз’ємом, призначеним для утримання в порту, оскільки це запобігає багаторазовому зносу. Ви можете придбати такі кабелі на Amazon.

Можливі рішення:

 • Утримуйте кнопку живлення протягом 20 секунд, щоб вимкнути живлення, а потім спробуйте підключити зарядний пристрій.
 • Переконайтеся, що ви використовуєте кабель, який ви отримали від Kindle Fire HD. Якщо ви не придбали Amazon Kindle PowerFast для прискореної зарядки, яка коштує додатково 20 доларів, то вам потрібно перевірити рейтинг зарядного пристрою, який ви використовуєте. Повна зарядка зарядного пристрою та кабелю Amazon займе 4 години. Багато інших зарядних пристроїв працюють так само добре. Але якщо ви використовуєте інший зарядний пристрій із нижчим рейтингом, це спрацює, але це може зайняти набагато більше часу.
 • Спробуйте зарядний пристрій з іншим пристроєм, щоб переконатися, що він працює.
 • Якщо індикатор зарядки не світиться (він повинен бути оранжевим під час заряджання та зеленим, коли заряджається), спробуйте всунути кабель більше або спробуйте обережно його перемістити. Деякі HD-диски Kindle Fire або планшети Fire мають вільні порти, і якщо це так, вам потрібно буде зв’язатися з Amazon і отримати заміну.

Глюк: він не підключиться до Wi-Fi

Є всілякі причини того, що ваші Kindle Fire HD або HDX не підключатимуться до мережі Wi-Fi. Якщо ви виявите, що не можете підключитися до Wi-Fi, є кілька речей, які потрібно спробувати. Переконайтеся, що у вас не ввімкнено режим польоту, а на панелі сповіщень - Wi-Fi Більше> Бездротовий зв'язок. Є багато публікацій на форумі Amazon щодо цієї проблеми.

Можливі рішення:

 • Спробуйте утримувати кнопку живлення протягом секунди, і коли з’явиться повідомлення «Хочете вимкнути Kindle?», Натисніть «Вимкнути». Вимкніть маршрутизатор. Тепер знову ввімкніть їх обох.
 • Спробуйте перезавантажити пристрій, утримуючи кнопку живлення протягом 20 секунд, а потім натискаючи кнопку живлення, щоб увімкнути його знову. Ви також можете просто утримувати кнопку живлення протягом 40 секунд, поки планшет не перезавантажиться.
 • Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш Kindle Fire HD повністю заряджений, і що ви створили резервну копію всіх дорогоцінних файлів. Скиньте Kindle Fire HD до заводських налаштувань, потягнувши панель сповіщень і торкнувшисьБільше> Мій обліковий запис> Скасувати реєстрацію. Потім прочитайте текст і торкніться Скасувати реєстрацію підтвердити. Ви також можете зробити це на своєму комп'ютері, увійшовши в Amazon, перейшовши на Керуйте своїм вмістом та пристроями> своїми пристроями,вибір планшета та вибірСкасувати реєстрацію в межах Дії стовпець. Знову опустіть панель сповіщень і натисніть Більше> Пристрій> Скинути до заводських налаштувань, прочитайте текст і торкніться Стерти все. Пам’ятайте, що вам доведеться знову налаштувати свою мережу Wi-Fi з нуля.
 • Завантажте безкоштовну програму Wi-Fi Analyzer і переконайтеся, що зайняті канали - не ваша проблема. Це також виявить будь-які проблеми з потужністю сигналу.

Якщо ви все ще не можете підключитися, можливо, ваш маршрутизатор не підтримується або маршрутизатор налаштований на неправильний канал. Найкраще звернутися до свого провайдера та перевірити, що ще можна спробувати.

Проблема: немає звуку через динаміки або навушники

Досить багато людей повідомляли про проблеми із звуком, що надходить через динаміки або навушники як на планшетах Kindle Fire HD, так і на HDX. Тут, мабуть, є кілька окремих питань, тому ось кілька речей, які ви можете спробувати. Ви можете прочитати більше про цю проблему на форумах Amazon.

Потенційні рішення:

 • Це очевидно, але для початку спробуйте регулятор гучності збоку від планшета та зареєструйтесь Налаштування> Дисплей і звуки.
 • Якщо динаміки не відтворюють жодного звуку, спробуйте підключити навушники та відключити їх знову, або перезавантажте планшет, утримуючи кнопку живлення протягом 20 секунд, поки вона повністю не вимкнеться, а потім натисніть кнопку ще раз, щоб увімкнути її знову . Це може бути спричинено відключенням навушників, коли планшет спить, тому він помилково вважає, що навушники все ще підключені до мережі та не відтворюють звук через динаміки.
 • Якщо у вас проблеми з навушниками, а на пристрої є футляр, спробуйте зняти корпус і підключити навушники. Деякі корпуси мають виріз для гнізда для навушників, але насправді це може бути , бути занадто малим; або, через конструкцію штекера, це може перешкодити хорошому контакту.
 • Також можливо, у вас несправний роз'єм або динаміки. Якщо ви чуєте статичне викривлення або спотворення або виявляєте, що плавне переміщення роз'єму для навушників створює звук, то, можливо, ви захочете зв’язатися з Amazon і дізнатись про отримання заміни.

Збій: мерехтіння екрана

Було кілька повідомлень про мерехтіння екранів Kindle Fire. Деякі люди стикалися з цією проблемою з певними програмами чи іграми, тоді як інші постійно страждають від неї. Це може бути пульсуюче мерехтіння або швидке тимчасове мерехтіння. Ви можете знайти тонну публікацій на форумі Amazon про це. Для вирішення цієї проблеми можна спробувати кілька речей.

Вирішення проблем:

 • Потягніть панель сповіщень і торкніться Яскравість а потім повернути Авто-яскравість до Вимкнено.
 • Утримуйте кнопку живлення протягом 20 секунд, а потім торкніться її, щоб оживити планшет, і проблема може бути тимчасово вирішена.

Потенційні рішення:

 • Якщо у вас є футляр або кришка, можливо, це заважає датчику яскравості. Спробуйте вилучити його та переконайтесь, чи є різниця у поведінці. Ви також можете спробувати вручну встановити яскравість до певного рівня.
 • Спробуйте функцію Mayday, щоб зв’язатися з Amazon і домовитись про заміну. ​​Деякі люди повідомляють, що зіткнулися з тією ж проблемою на планшеті, що замінює, але є великий шанс, що ви цього не зробите.

Проблема: Шовковий браузер аварійно завершує роботу або не запускається

Багато власників Kindle Fire стикалися з проблемами з попередньо встановленим браузером Silk. Ось кілька дописів на форумі Amazon про це. Його критикують за повільність і за нещасну тенденцію до сильного заморожування та аварій.

Вирішення проблем:

 • Спробуйте звичайну перезавантаження, утримуйте кнопку живлення протягом 20 секунд, а потім натисніть її ще раз, щоб знову увімкнути.
 • Йти до Налаштування> Програми> Керувати всіма програмами а потім виберіть Усі програми> Silk Browser і торкніться Очистити дані.

Потенційні рішення:

 • Якщо Silk не запускається, це може бути через те, що у вас увімкнено батьківський контроль (це заблокує доступ за замовчуванням). Ви можете зареєструватися Налаштування> Батьківський контроль.
 • Спробуйте альтернативний браузер, такий як Dolphin Browser.

Пам'ятайте, що ви можете отримати доступ до певної довідки на самому пристрої, перетягнувши панель сповіщень і торкнувшись Більше> Довідка та відгуки.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found