Як користуватися Bixby

Якщо ви щойно взяли новий смартфон Samsung, вам може бути цікаво, яка мета Bixby. Bixby - це власний віртуальний помічник Samsung, який підтримує сенсорні, торкання та голосові команди. Що стосується останніх конвертерів від Apple до Samsung, подумайте про це як про Siri для Samsung. З огляду на це, Bixby трохи відрізняється від інших віртуальних помічників, і багато нових користувачів не впевнені в тому, як вони можуть використовувати цього помічника.

Дізнавшись більше про Bixby, ви зможете отримати більше від свого телефону Samsung. Почати дуже просто, і ви можете налаштувати деякі налаштування, щоб персоналізувати свій досвід роботи з Bixby.

Початок роботи з Bixby та Bixby Voice

як користуватися bixby start 1як користуватися bixby start 2

Підтягнути Samsung Bixby та Bixby Voice не може бути простіше. У серії Galaxy S10, S10 Plus, S10e, S9, Galaxy S9 Plus, Note 9, Galaxy S8 і Note 8 є спеціальна кнопка Bixby зліва, трохи нижче регулятора гучності. Натискання на нього відкриває Bixby Home, центр і екран налаштування асистента.

Якщо ви використовуєте Galaxy Note 10 або 20 діапазону або останню лінійку Samsung Galaxy S20, можливо, ви помітили, що у вас немає ключа Bixby. Не хвилюйтеся, користуватися Bixby все одно просто. Просто натисніть і утримуйте кнопку живлення, і Bixby з’явиться.

Зміна налаштувань

У Bixby є більше, ніж окрема програма чи екран. Лінійка Galaxy S20 поставляється з усіма трьома втіленнями Асистента Samsung: Bixby Home, Bixby Vision і Bixby Voice. На жаль, це означає, що налаштування Bixby розподілені по цих різних розділах Bixby. Ось загальний зміст налаштувань, де ви знайдете.

Якщо провести пальцем праворуч по головному екрану, щоб отримати доступ до Bixby Home, ви зможете отримати доступ до налаштувань інтерактивних карток, натиснувши три крапки вгорі праворуч і натиснувши Картки. Звідси ви можете додати картки, які хочете побачити, або забрати ті, яких немає. Постукування Налаштування за допомогою того самого меню з трьома крапками можна не лише змінити адресу електронної пошти, до якої пов’язана ваша Bixby Home, але також дозволяє змінити постачальників вмісту - зокрема, це дозволяє надсилати дані про місцезнаходження до кількох програм, щоб забезпечити індивідуальні та корисні даних. На даний момент це обмежено Uber та Fourspace - так що ви можете побачити, де ви можете зареєструватися, або скільки часу знадобиться для отримання Uber з вашого поточного місцезнаходження.

Bixby Voice містить більшість налаштувань, і ви можете отримати до них доступ, натиснувши клавішу Bixby, або тривалим натисканням кнопки живлення. Торкніться трьох крапок ще раз, і ви знайдете безліч інших варіантів, зокрема Підручники, Швидкі команди, і Налаштування. Налаштування дозволяє змінити все - від стилю голосу до того, чи відповідає Bixby, коли телефон заблоковано. Швидкі команди дозволяє зв’язати дії та фрази. Наприклад, ви можете встановити помічника, щоб він вимикав усе світло та вмикав будильник, коли ви кажете: «Я лягаю спати».

Що найважливіше, він також містить варіанти зміни способу використання ключа Bixby. Якщо вам не подобається Bixby, і ви просто хочете від нього позбутися, ви можете переназначити клавішу Bixby. Хоча раніше ви мали змогу вимкнути клавішу Bixby, це було неможливо з часу оновлення One UI Android 9.0 Pie, і ненависники Bixby були змушені випустити AI від Samsung. подвійне натискання клавіші.

Голос Біксбі

примітка 9 біксбі Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Bixby Voice схожий на Siri на стероїдах - насправді він може по-корейськи ображати образи на Siri. Мало того, це створено з метою адаптації до манери людини - а не навпаки. За словами Samsung, помічник зможе зрозуміти "Покажи мені сьогоднішню погоду", "Яка погода сьогодні?" Або "Який прогноз сьогодні?" - всі варіанти однієї команди.

Після встановлення програмного забезпечення та завершення підручника Samsung Bixby Voice ви можете вільно викликати голосового помічника у вільний час. Ви можете активувати його, сказавши: “Гей, Біксбі” або, утримуючи кнопку Bixby під час розмови. Якщо ви не хочете виглядати так, ніби розмовляєте зі своїм телефоном на публіці, ви можете поговорити з Bixby, тримаючи телефон біля вуха, як телефонний дзвінок.

Bixby може виконувати такі завдання, як надсилання текстових повідомлень через додаток Повідомлення Galaxy S10 та відповідь на основні запитання про погоду, майбутні зустрічі, спортивні результати та показ фільмів. Але це лише вершина айсберга - голосовий асистент також працює у таких додатках, як дозвон Galaxy S10, меню налаштувань, додаток камери, список контактів і галерея.

На додаток до основ, Bixby також може вирішувати складні завдання, такі як відкриття програми в режимі розділеного екрану, обертання неправильно вирівняних фотографій, нагадування вам, де ви припаркувались, відтворення відео на сусідньому телевізорі та створення електронних листів. Він може зібрати всі фотографії, зроблені минулого тижня, у новий альбом із написом „Відпустка” і поділитися ним із друзями, або зробити селфі та надіслати комусь текст. І він може виконувати двоетапні дії, такі як: «Відкрийте Uber і оцініть мого драйвера п’ятьма зірками» або «Відкрийте Instagram і опублікуйте мою останню фотографію».

Через Bixby також є кілька досить солодких функцій гучного зв'язку. Наприклад, ви можете попросити Bixby «зачитати останні повідомлення», і він прочитає вам ваші тексти чи електронні листи, якщо ви використовуєте власні програми Samsung. Коротше кажучи, Bixby дозволяє за допомогою голосу легко виконувати найосновніші завдання на телефоні.

Bixby Voice також можна налаштувати - ви можете змінювати стать асистента на льоту, і він підтримує ярлики: Ви можете скоротити довгі команди, які найчастіше використовуєте, до одного слова чи фрази.

Samsung заявляє, що Bixby підтримує більше 3000 команд, включаючи команди для додатків у Facebook, Instagram, YouTube, Uber, Gmail, Google Maps та інших. Компанія постійно вдосконалює програму та додає додаткову підтримку сторонніх додатків та більше команд.

Дім Біксбі

Samsung Galaxy Note 8 огляд руки - - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Samsung називає Bixby Home "соціальним потоком для вашого пристрою", і це більш-менш точно. Це уніфікований на зразок картки інтерфейс нагадувань, контекстуально відповідної інформації та оновлень у соціальних мережах - начебто щось середнє між Google Now та BlinkFeed від HTC.

Bixby Home можна налаштувати до певної міри. Ви можете змінити або прикріпити картки, натиснувши два рядки у верхньому правому куті окремої картки Bixby Home. Якщо ви хочете позбутися картки, проведіть по ній праворуч, і ви можете приховати її поки що, назавжди відхилити її або скасувати її.

Програми Samsung за замовчуванням постачають більшу частину вмісту Bixby Home. Ви побачите місцевий прогноз погоди, статистику активності в додатку Samsung Health та місцеві файли у програмі Music. Якщо ви пов’язали свій календар Google і Gmail із пристроєм Samsung, він також зможе отримувати дані з них.

Список сторонніх послуг, що підтримують Bixby Home, зростає. Картка Spotify забезпечує доступ одним дотиком до ваших списків відтворення та музики, і повна підтримка вже на шляху. CNN та Flipboard показують популярні новини з усього Інтернету. Facebook, Foursquare та Twitter показують останні оновлення з ваших соціальних кіл. Uber покаже ваші останні поїздки.

Він навіть працює з додатком SmartThings від Samsung, щоб подавати кнопки, що керують розумними лампочками та дверними замками, ярлики програм, які ви найчастіше використовуєте, тощо - все залежно від часу доби, вашого місцезнаходження та інших факторів.

Використання інших функцій Bixby

Bixby має безліч функцій, якими можна насолоджуватися не лише вдома та в голосі. Тут ви знайдете посібники для вибору інших основних функцій Bixby.

Процедури Bixby (Galaxy S10 та новіші)

налаштування bixby підпрограми - -налаштування samsung galaxy s10 плюс s10e bixby підпрограми 1Samsung Galaxy S10 плюс s10e налаштування bixby підпрограми 2

Якщо ви використовували IFTTT (If This, then That), то ви гарно уявляєте, чого чекати від підпрограми Bixby. Простіше кажучи, підпрограми дозволяють налаштувати Bixby для обробки різних повторюваних завдань, розуміючи різні тригери. Це відрізняється від швидких команд, які ви знайдете в інших місцях, оскільки підпрограми з’являються автоматично, коли визначається певний тригер.

Наприклад, якщо ви прослуховуєте той самий список відтворення Spotify під час роботи, ви можете налаштувати процедуру, яка відкриває Spotify і починає відтворювати список відтворення, як тільки ви підключаєтесь до Bluetooth у вашому автомобілі. Це потужний інструмент, і навіть якщо ви мало використовуєте Bixby, варто перевірити, чи є щось, що ви можете автоматизувати, щоб заощадити свій час. Варто також зазначити, що програми Bixby доступні лише на моделях Galaxy S10 та пізніших версіях.

Звучить добре? Тоді давайте почнемо. Налаштування підпрограм Bixby вимагає спочатку його ввімкнення:

 • Відкрий свій Налаштування Прокрутіть вниз і відкрийте Розширені функції.
 • Переключити Процедури Біксбі перемкніть у положення увімкнення (синій).

Крім того, ви можете увімкнути його за допомогою панелі сповіщень, що зручно, якщо ви хочете швидко ввімкнути або вимкнути її.

 • Витягніть панель сповіщень і знайдіть Процедури Біксбі значок. Можливо, вам доведеться провести пальцем ліворуч, щоб знайти його.
 • Увімкніть його. Ви дізнаєтесь, коли він стає синім.

Гарна робота; Програми Bixby увімкнено. Але поки що не закривайте це меню, оскільки воно вам знадобиться для налаштування вашої першої процедури.

 • Торкніться Процедури Біксбі щоб відкрити свої опції.
 • Для початку ви можете або вибрати одну з попередньо встановлених процедур, або ви можете налаштувати нову процедуру самостійно.
 • Щоб налаштувати нову процедуру, виберіть + символ угорі праворуч.
 • Далі вам потрібно буде назвати свою процедуру та вибрати тригер - це ваша дія "якщо це".
 • Натисніть символ +, щоб додати тригер. Якщо ви хочете налаштувати згаданий приклад автомобіля, виберіть зі списку з’єднання Bluetooth вашого автомобіля.
 • Хіт Далі та символ +, щоб перейти до вибору дії "тоді".
 • ВиберітьГрати музику, а потім Spotify зі списку.

Це найпростіший спосіб встановити процедуру. Але це лише початок. Хочете, щоб Bixby читав ваші сповіщення під час руху? Ви також можете додати це до своєї процедури. А як щодо програми, яка включає ваші розумні лампочки, коли ви повертаєтесь додому? Пов’яжіть це з підключенням до домашньої мережі Wi-Fi, і ви теж можете це зробити. Найкращий спосіб використовувати Bixby Rutines - це почати експериментувати та з’ясувати, що ви можете зробити. Якщо ви справді застрягли в ідеях, через 14 днів сама Bixby почне лунати із запропонованими процедурами на основі вашої щоденної діяльності.

Біксбі Бачення

Bixby Vision використовує машинне навчання та співпрацю з базами даних, щоб зробити камеру трохи кориснішою. Bixby Vision розпізнає кілька категорій об'єктів: Місце, Текст, Зображення, Їжа, QR-коди, Вино та Покупки. Ви запускаєте його, натискаючи кнопку Bixby у додатку для камери Galaxy S10 або значок Bixby Vision у верхній лівій частині інтерфейсу камери. Ви також можете знайти Bixby Vision у додатку Gallery.

Подібно до Google Lens чи Amazon Flow, пошук зображень Bixby Vision намагається вичерпати все, що стоїть перед камерою (завдяки Інструменту об’єктива Pinterest), і може подавати інформацію, пов’язану з його результатами.

За замовчуванням Bixby Vision відкривається в текстовому режимі, що дозволяє перекладати іноземну мову на обрану вами мову. Він підтримує широкий спектр мов і працює подібно до інших прикладів такого роду, як Google Lens. Вирівняйте текст, який потрібно перекласти, у вікно на екрані, і повинен з’явитися переклад у реальному часі. Це може бути трохи глючить, але ми врешті-решт запрацювали.

За допомогою категорії «Макіяж» ви можете віртуально приміряти різні товари від таких постачальників, як Sephora. Після того, як ви знайдете ідеальний зовнішній вигляд, ви зможете зробити своє зображення, і Bixby Vision надасть вам деталі та посилання на товари для покупки. На жаль, він доступний лише на Galaxy S9 та новіших версіях.

Bixby Vision’s Places використовує FourSquare для виявлення визначних пам’яток та цікавих місць навколо вас через шляхові точки, якщо ви коли-небудь шукаєте десь відвідати чи щось зробити поблизу. Інструмент «Їжа» дозволяє спрямовувати камеру на їжу, щоб побачити інформацію про калорії, яку потім можна додати до програми Samsung Health. Хоча він не міг розпізнати Pringles, Clif Bar або інші розфасовані продукти в нашому офісі, йому вдалося визначити готовий салат; однак вона надавала смішно неточну інформацію про калорії.

За допомогою Покупки направте камеру на взуття, одяг чи інші товари, і Bixby спробує знайти її на Amazon, Nordstrom та кількох інших роздрібних торговцях. Щодо вина, Bixby Vision використовує базу даних Vivino, щоб сканувати винні етикетки, щоб знайти більше інформації про конкретну пляшку перед вами - це надзвичайно добре працює.

Нагадування

Оскільки це не така відома інтелектуальна технологія, як Siri або Google Assistant, легко забути, наскільки потужними та корисними є нагадування Bixby’s. За допомогою цих нагадувань ви можете їх очистити, щоб додати такі речі, як відео, фотографії та інші засоби масової інформації.

Подібно до інших брендів, ви можете налаштувати нагадування, щоб вони спрацьовували в певний час, день і місце. Отримавши сповіщення, ви можете вимкнути його або відкласти для подальшого нагадування.

Ринок Біксбі

Останнє доповнення до Bixby, Bixby Marketplace - це новий магазин, який дозволить вам ще більше налаштувати ваш досвід Bixby. Легко додати нові послуги - відомі як "капсули" - до Bixby і подивитися, що ви можете зробити із наявними капсулами. Просто запустіть Bixby, натиснувши клавішу Bixby або довго натискаючи кнопку живлення, і проведіть пальцем ліворуч, щоб перейти до ринку Bixby. Звідти ви можете шукати конкретну капсулу або просто переглядати доступні категорії.

Майбутнє Біксбі

У той час, коли технічні гіганти світу намагаються переконати американських законодавців у тому, що вони не мають монопольних повноважень, Google веде переговори з Samsung щодо більш помітного розміщення власного асистента Android та додатків на ринку над Samsung. . Отже, хоча поки немає впевнених вказівок на те, що Bixby буде повністю ліквідовано, найближчим часом у нього можуть забрати увагу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found