Як зробити знімок екрана на iPhone (будь-якого покоління)

Коротка відповідь: Одночасно натисніть кнопки головного екрана та блокування на телефоні, щоб зробити знімок екрана. Якщо у вас немає iPhone X або пізнішої версії, у цьому випадку це кнопки блокування та збільшення гучності. Докладніше про те, як зробити знімок екрана на iPhone та альтернативний спосіб, читайте далі.

Apple спростила знімок екрана на вашому iPhone. Це дозволяє зафіксувати те, що відображається на вашому екрані, як файл PNG, завдяки чому ви можете швидко редагувати та ділитися зображенням серед друзів електронною поштою, текстом або в популярних соціальних мережах, таких як Facebook та Twitter. До біса, ви навіть можете надіслати знімки екрана технічній підтримці для подальшого аналізу або скористатися ними, щоб зробити довідник, який можна округлитиPokemon Go поради та підказки. Незалежно від міркувань, тут є все, що вам потрібно знати.

Ви користувач MacOS? Якщо так, у нас також є всебічнекерівництво щодо того, як зробити знімок екрана на Mac.

Робити знімки екрана за допомогою фізичних кнопок

як зробити скріншот на iPhone

Крок 1: Знайдіть необхідні кнопки - Ви захочете знайти кнопку «Домашня сторінка» та кнопку «Блокування» на вашому iPhone. Швидше за все, ви, мабуть, знаєте, де вони, оскільки це буквально єдині фізичні кнопки на телефоні, які не є клавішами регулювання гучності. Якщо ні, не потійте його. Кнопка «Домашня сторінка» кругла і відображається на обличчі телефону, безпосередньо під екраном. Кнопка "Домашня сторінка" займає однакову нерухомість на кожній моделі iPhone, за винятком iPhone X. Кнопка блокування - також відома як кнопка сну / пробудження - розташована праворуч від вашого телефону, принаймні, якщо ви використовуєте iPhone 6 або новіший. В іншому випадку він знаходиться у верхній частині вашого пристрою.

Якщо у вас iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max або iPhone XR, вам потрібно буде натиснути кнопку блокування (сплячий / пробуджений) праворуч і кнопку збільшення гучності зліва.

Крок 2: Зробіть знімок екрана - Одночасно натискайте кнопки «Домашня сторінка» та «Блокування», коли бачите, що ви хочете зробити (або кнопки збільшення та блокування гучності на iPhone X або новішої версії). Потім дисплей iPhone коротко блимає білим кольором, сигналізуючи про те, що зйомка екрана працювала правильно. Ви також почуєте слабкий шум затвора, якщо ваш пристрій не перебуває в тихому режимі.

як зробити скріншот на iPhone

Якщо натиснути кнопку блокування на частку секунди перед кнопкою головного екрана, екран вашого iPhone вимкнеться. Якщо натиснути і утримувати кнопку головного занадто довго, ви активуєте Siri. Тут є все, тому, якщо це ваш перший родео, можливо, доведеться спробувати пару разів, щоб правильно визначити час.

Крок 3: Редагуйте знімки екрана -Після того, як ви успішно зробите знімок екрана, у нижньому лівому куті екрана з’явиться невеликий попередній перегляд. Цей попередній перегляд автоматично зникне приблизно через п’ять секунд, але ви також можете провести пальцем ліворуч, щоб скасувати його. Натискання мініатюри дозволить вам обрізати або збільшити зображення або позначити його пером та різними фігурами. Закінчивши редагування, торкнітьсяГотово у верхньому лівому куті та виберіть, чи хочете ви Зберегти у Фотографії або Видалити знімок екрана.

Попередня Наступна 1 з 2 як зробити скріншот на iPhoneяк зробити скріншот на iPhone

Крок 4: Переглядайте знімки екрана та діліться ними - Після захоплення, ваш iPhone автоматично збереже знімок екрану безпосередньо в рулоні камери (він же додаток Фотографії). Просто торкніться програми Фотографії, яка представлена ​​різнокольоровим своєрідним значком соняшнику, і прокрутіть унизу потоку фотографій, щоб переглянути нещодавно зроблені знімки екрана. Потім торкніться мініатюри, щоб збільшити зображення, або поля в нижньому лівому куті під час перегляду зображення, щоб отримати доступ до опцій спільного використання знімка екрана за допомогою тексту, електронної пошти, AirDrop, Facebook, Twitter та інших служб.

як зробити скріншот на iPhone

Подальше читання

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPad

Робити знімки екрана за допомогою AssistiveTouch

Крок 1: Увімкніть AssistiveTouch- AssistiveTouch дозволяє користувачеві виконувати на iPhone більш складні тактичні прийоми на основі дотику - наприклад, затискання, переведення пальцями чи активація 3D Touch - за допомогою простого меню, до якого лише кілька натискань. Спочатку перейдіть до Налаштування і виберіть Загальні, потім натиснітьДоступністьі перемикатиAssistiveTouch на

як зробити скріншот на iPhone

Крок 2: Відкрийте меню AssistiveTouch — Після цього на екрані з’явиться сіра форма, яка нагадує серію вицвіліх, концентричних кіл всередині коробки. Це меню AssistiveTouch. Ви можете натиснути і утримувати піктограму, щоб перетягнути її по екрану, і вона буде зберігатися, доки ви не вимкнете AssistiveTouch. Після того, як ви потрапили на екран, який ви хочете зробити, торкніться вищезгаданого значка.

як зробити скріншот на iPhone

Крок 2: Зробіть знімок екрана- Меню AssistiveTouch містить безліч різних опцій. Щоб зробити знімок екрана, виберітьПристрій значок із силуетом iPhone у правій частині меню. На екрані пристрою ви можете регулювати гучність, повертати екран або блокувати його. Щоб зробити знімок екрана, виберіть Більше і натисніть наЗнімок екрана праворуч у меню, що з’явиться. Потім дисплей вашого iPhone коротко блимає білим кольором, сигналізуючи про те, що зйомка екрана працювала правильно. Ви також почуєте слабкий шум затвора, якщо ваш пристрій не перебуває в тихому режимі.

як зробити скріншот на iPhone

Крок 3: Перегляньте та поділіться знімками екрана - Після захоплення, ваш iPhone автоматично збереже знімок екрану безпосередньо в рулоні камери (він же додаток Фотографії). Просто торкніться програми Фотографії, яка представлена ​​різнокольоровим сортовим значком соняшнику, і прокрутіть унизу потоку фотографій, щоб переглянути нещодавно зроблені знімки екрана. Потім торкніться мініатюри, щоб збільшити зображення, або поля в нижньому лівому куті під час перегляду зображення, щоб отримати доступ до опцій спільного використання знімка екрана за допомогою тексту, електронної пошти, AirDrop, Facebook, Twitter та інших служб.

як зробити скріншот на iPhone

Чи знали ви, що за допомогою комбінацій кнопок можна відновити iPhone? Перегляньте наш путівник, щоб дізнатися, як це зробити. Якщо ви новачок у iOS, існує ще більше підказок та підказок щодо iOS, які допоможуть вам освоїти свій iPhone.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found