Як вимкнути сповіщення в Windows 10

Сьогодні здається, що ви отримуєте сповіщення майже про все. Повідомлення ніколи не припиняються - від нового текстового повідомлення чи електронного листа до останніх публікацій ваших друзів у соціальних мережах. Але якщо вам потрібно виконати роботу в Windows 10, ви повинні знати, як вимкнути сповіщення.

Продовжуйте читати, щоб дізнатись, як вимкнути сповіщення, щоб можна було пристебнутись і зосередитися. Ви завжди можете відповісти на ці повідомлення та сповіщення під час наступної перерви.

Вимкніть сповіщення

Крок 1: Відкрийте меню налаштувань Windows, натиснувши клавішу Windows іЯ, або як варіант шукати Налаштування у рядку пошуку Windows та натисніть відповідний результат. Обов’язково вибирайте Система в меню Налаштування.

Крок 2: Клацніть Сповіщення та дії в меню ліворуч. Це перенесе вас на екран, що забезпечує доступ до всіх налаштувань, пов’язаних із сповіщеннями та Центром дій.

Налаштування сповіщень програми Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 3: Якщо ви хочете змінити Швидкі дії або всі дії, які відображаються у вашому Центрі дій, ви можете натиснути Редагуйте свої швидкі дії. Це відкриє бічну панель праворуч, де ви можете налаштувати різні сповіщення, які відображаються тут. Більша частина панелі буде заповнена останніми попередженнями або діями, які ви вжили. Але подивіться внизу, і ви побачите піктограми для різних «класів» сповіщень. Клацніть Розгорнути щоб отримати повний огляд. Ви можете натиснути маленькі символи шпильок для кожного типу сповіщення, щоб їх видалити, або перейти до Додати внизу, щоб додати більше сповіщень, поки це буде лише те, що ви хочете бачити.

Крок 4: Шукайте Повідомлення підзаголовку, де ви побачите ряд перемикачів та прапорців для різних типів сповіщень. Нижче наведено список налаштувань, які можна перевірити та ввімкнути чи вимкнути на цьому екрані:

 • Отримуйте сповіщення від програм та інших відправників.
 • Показувати сповіщення на екрані блокування.
 • Показувати нагадування та вхідні дзвінки VoIP на екрані блокування.
 • Дозволити сповіщенням відтворювати звуки.
 • Покажіть мені привітальний досвід Windows після оновлень та час від часу, коли я входжу, щоб виділити, що нового та запропонованого.
 • Запропонуйте способи, як я можу закінчити налаштування свого пристрою, щоб отримати максимальну віддачу від Windows.
 • Отримуйте поради, підказки та пропозиції під час використання Windows.

Вимкніть їх, як вам потрібно. Якщо ви не хочете жодного, просто переконайтеся, що всі вони вимкнені або зняті. Вам потрібно встановити конкретну програму, для якої ви хочете переглядати сповіщення, якщо вона ще не вбудована у вашу систему, і ви можете спочатку отримати сповіщення, перш ніж програма з’явиться у списку.

Тимчасово сховати сповіщення

Якщо ви хочете приховати сповіщення, не вимикаючи їх повністю, ви завжди можете тимчасово вимкнути звук за допомогою Focus Assist.

Крок 1: Відкрийте Центр дій, натиснувши на Повідомлення піктограми в крайній правій частині панелі завдань Windows (це виглядає як маленьке діалогове вікно) або натисканням клавіші Windows + A

Крок 2:Клацніть на піктограму Місяця, яка позначена Фокусна допомога. Піктограма стане синьою (або незалежно від вибраного вами кольору акценту на робочому столі), коли вона увімкнена, і переключиться між кількома різними режимами. По-перше, ви отримаєте Тільки пріоритет попередження, а другий режим - Тільки будильники попередження. Зверніть його на те, що підходить для вашого поточного проекту.

Крок 3: Ви можете додатково налаштувати Асистент фокусування налаштувавши ваш Автоматичні правила для цього у налаштуваннях Windows. Це дозволить вам змінювати час та рівні пріоритету для того, коли ви робите, і не хочете, щоб сповіщення вмикалися, будь то протягом більш конкретного часу або навіть під час гри. Ви можете отримати доступ до цих правил, перейшовши до Налаштування додаток, вибравши Система а потім виберіть Асистент фокусування.

Асистент фокусування Марк Коппок / Цифрові тенденції

Постійно ігнорувати сповіщення

Чи звук сповіщення вас в першу чергу дратує? Завдяки пізньому оновленню Microsoft від 2019 року ви можете вимкнути всі звуки сповіщень у Windows, щоб відтепер усе відображалося безшумно. Щоб увімкнути цю функцію, поверніться до Налаштування, йти до Система, і перейдіть до Сповіщення та дії. Якщо ваш ПК з ОС Windows повністю оновлений, ви побачите ряд прапорців і серед них з’явиться варіант із написом Дозволити сповіщенням відтворювати звуки.

Просто переконайтесь, що цей прапорець не встановлений, і відтепер у ваших сповіщеннях не буде шуму. Ви можете повернутися до попереджувальних звуків, коли завгодно, знову встановивши прапорець.

Як відхилити сповіщення

Сповіщення - це феноменальний інструмент для того, щоб не відставати від суєти нашого цифрового життя. Однак надлишок сповіщень - особливо тих, які ви вже бачили раніше - може захарастити Центр дій і перешкодити бачити важливі сповіщення по мірі надходження.

Щоб відхилити окремі сповіщення, клацніть піктограму Центру дій, розташовану праворуч на панелі завдань Windows, і наведіть курсор миші на сповіщення, яке потрібно відхилити. Потім натисніть X кнопку праворуч від сповіщення. Ви також можете провести пальцем сповіщення праворуч, щоб швидко відхилити його одним дотиком або клацанням та перетягуванням за допомогою миші.

Закрити сповіщення Марк Коппок / Цифрові тенденції

Ви можете відхилити всі сповіщення для певної програми, натиснувши на X праворуч від списку груп додатків. Ви також можете клацнути Очистити всі сповіщення щоб закрити кожне сповіщення для всіх програм.

Очистити всі повідомлення Марк Коппок / Цифрові тенденції

Примітка. У дусі кращого зв’язку сповіщення Windows 10 відхилятимуться на інших пристроях Windows, коли ви відхиляєте їх у Центрі дій на робочому столі.

Поглиблене: Як налаштувати сповіщення для кожної програми

У Windows 10 ви можете переглядати або чути комбінацію банерних сповіщень, які містять спливаюче вікно в нижньому правому куті дисплея та звуки. Ви також можете налаштувати різні програми, щоб відображати сповіщення лише в Центрі дій, без інших вказівок про прибуття. Для кожної програми, яка їх підтримує, доступна низка опцій сповіщення.

Щоб отримати доступ до цих налаштувань, відкрийте Сповіщення та дії розділ в Налаштування, як і раніше. Прокрутіть вниз, поки не дійдете до Отримуйте сповіщення від цих відправників заголовок. Під цим заголовком клацніть назву певної програми, яку потрібно налаштувати, щоб отримати доступ до розширеного меню сповіщень. Потім просто вмикайте та вимикайте будь-які вибрані вами параметри, чи хочете ви отримувати банерні сповіщення, звуки чи ні те, ні інше.

Налаштування сповіщень програми Марк Коппок / Цифрові тенденції

Ось типи налаштувань, які ви можете налаштувати для більшості сповіщень програми:

 • Увімкніть або вимкніть сповіщення.
 • Увімкніть або вимкніть банери сповіщень - поля, які відображаються для кожного повідомлення, а потім зникають.
 • Визначте, чи залишати сповіщення приватними на екрані блокування.
 • Увімкніть або вимкніть сповіщення в Центрі дій.
 • Визначте, чи відтворюється звук для сповіщень цієї програми.
 • Вкажіть, скільки сповіщень видно в Центрі дій перед випадаючим списком показати більше з'явиться меню - одне, три, п'ять, 10 або 20 повідомлень.
 • Визначте пріоритет сповіщень, дозволяючи сповіщенням програми відображатися поверх інших менш важливих сповіщень додатків.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found