Найкращі варіанти вирізання шнура: наш посібник з альтернатив кабельного телебачення до 2020 року

Потокове передавання сьогодні гаряче, ніж будь-коли, завдяки таким службам на замовлення, як Netflix, Hulu, Disney + та безліч інших. Існує також безліч прямих трансляцій телевізійних послуг, таких як Sling TV, ESPN Plus, AT&T TV Now (раніше DirecTV Now) та YouTube TV, які прагнуть заробити на феномені перерізання шнура. Якщо його можна побачити очима та почути вухами, є велика ймовірність, що ви знайдете його в Інтернеті - за окрему плату. Додайте безкоштовні HD-трансляції, і ніколи не було кращого часу, щоб підвести кабель до бордюру.

Не всі вирізані, щоб бути «шнуром». Відмова від кабелю чи супутника та оплата рахунків, які вони несуть, теоретично звучить чудово, але це не те, що ви хочете поспішати, не проводячи дослідження. Як і в більшості речей, існує правильний спосіб вирізати шнур, а потім є шлях, який повертає вас до вашої кабельної компанії з проханням про прощення. Ми віддаємо перевагу правильному шляху. Продовжуйте читати, щоб знайти найкращі методи скидання кабелю на користь потокового передавання.

Подальше читання

  • Найкращі кімнатні HDTV-антени
  • Кращі потокові пристрої
  • Найкращі потокові сервіси на вимогу
  • Найкращі послуги трансляції телевізійних передач

Перш за все: як ваш Інтернет?

Річ у телебаченні, що постачається через Інтернет, полягає в тому, що вам потрібне широкосмугове з’єднання, коопетичне до потокового способу життя. Це може здатися упередженим висновком, але ми хочемо чітко пояснити, що якщо ви збираєтеся робити ставку на своє дорогоцінне майбутнє розваг у своїй мережі, вам краще мати надійну підключення. Netflix та інші подібні сервіси потокового відео пропонують мінімальну швидкість передачі даних 5 Мбіт / с для потокового передавання у форматі HD, але це просто не збирається зламати для більшості людей, особливо тих, у кого сім'ї транслюють більше одного шоу або фільму одночасно.

Коли нові шнурорізи стикаються з буферизацією, вони, зрозуміло, розчаровані.

Враховуйте, що 5 Мбіт / с може отримати один потік відео HD, але у вас можуть виникнути затримки завантаження та буферизації, якщо ваша мережа задихається будь-яким іншим трафіком. Звичайно, якщо ви хочете потрапити у потокову велику лігу, щоб отримати доступ до зростаючого масиву потокового контенту 4K Ultra HD, доступного від Netflix, Amazon, Disney +, YouTube та інших, ви захочете збільшити свою швидкість широкосмугового зв’язку до принаймні 25 Мбіт / с. Кабельне телебачення не перериває ваше шоу на буфер, тому ви не хочете зайво розчаровуватися. Якщо ви збираєтеся завантажувати вміст у форматі 4K лише з таких сайтів, як FandangoNow або Ultraflix, - які пропонують вміст у форматі 4K зі швидкістю до 4 Мбіт / с, - 10 Мбіт / с, мабуть, буде достатньо, але швидкий та надійний Інтернет є ключем до позитивного досвіду потокового передавання.

Ми також рекомендуємо перевірити швидкість вашого Інтернету в пікові години трансляції (між 18 і 22 годинами по робочих днях), щоб визначити, чи не стикається ваш район із напруженим інтенсивним трафіком. Наприклад, якщо ви регулярно отримуєте 10 Мбіт / с завантажень протягом дня, але ця цифра занурюється приблизно до 3 Мбіт / с в обідній час, ви захочете зателефонувати своєму інтернет-провайдеру, щоб побачити, чи можна щось зробити. На щастя, це все більш рідкісна проблема за межами сільської місцевості, але краще перевірити її заздалегідь.

Не забудьте перевірити мережеве обладнання. Більшість сучасних маршрутизаторів та модемів повинні забезпечувати всю необхідну швидкість, але негігабітного обладнання може бути недостатньо для одночасних потоків 4K. Будь-яка гикавка у вашому досвіді може також бути спричинена дивними технічними проблемами, такими як неправильна переадресація портів, бездротові перешкоди або інші випадкові речі, які складно відстежити, деякі з яких ми спробуємо допомогти вам усунути неполадки. Якщо ви не впевнені в цьому, не забудьте зателефонувати своєму постачальнику послуг Інтернету.

Отримайте HD-антену

Перш ніж скасувати підписку на кабель або супутник, вивчіть, що вам доступно через HD-антену. Для жителів міських районів хороша HD-антена, ймовірно, пропонує всі чотири основні мережі (Fox, ABC, NBC і CBS), а також цілих 10-15 варіантів (PBS, CW та ін.) В HD (і, найближчим часом, дозвіл 4K), все безкоштовно. Щоб переконатись, що ви отримаєте гідний прийом, ви можете просто придбати один і спробувати його, розпитати по сусідству або спробувати цей інструмент аналізу антен, який покаже вам, які канали ви можете очікувати у вашому районі.

Доступні численні антени, які забезпечать вам безліч каналів HD, але ось кілька наших улюблених:

ClearStream Eclipse

чіткий спосіб життя найкращі криті антени HDTV

ClearStream Eclipse має найкращі показники у своєму класі. Антена є різноспрямованою, потужною і напрочуд універсальною. Крита лінія Eclipse випускається у версіях на 35 і 50 миль, а також у варіаціях на 60 і 70 миль у приміщенні та на відкритому повітрі у своїх моделях 2Max та 4Max відповідно, так що ви зможете зачепити модель, яка найкраще відповідає вашому місцезнаходженню. Двостороння клейка поверхня кріплення чорна з одного боку, а біла з іншого, і її можна зафарбувати, щоб ви змогли інтегрувати її в будь-який декор. Кругова конструкція антени є унікальною і забезпечує перевагу в тому, що вона краще сприймає УВЧ-сигнали (тип телевізійного сигналу HD), ніж більшість інших внутрішніх антен. Крім того, він є різноспрямованим, тому легко знайти ідеальну конфігурацію, де сигнал найчіткіший.

Лист метро

Нам подобається Leaf Metro, оскільки його невеликий профіль легко забирається, не жертвуючи особливою функціональністю. Хоча його радіус дії обмежений приблизно 25 милями, він ідеально підходить для тих, хто живе в менших квартирах або орендованих кімнатах, особливо в міських умовах, де ефірних телевізійних сигналів багато. Щоб скласти універсальність, яку забезпечують її мініатюрні розміри, антена має чорний або білий колір, і ви також можете пофарбувати її відповідно до вашого інтер’єру. Крім того, його клейове покриття означає, що він буде прилипати майже до будь-якої поверхні і може бути легко переміщений в інші місця. Включений 10-футовий коаксіальний кабель забезпечує досить гнучку установку.

У нашому посібнику з внутрішньої антени є більше рекомендацій, який також містить пояснення щодо того, як працюють антени та як їх найкраще налаштувати.

Думаєте, вам може знадобитися записати телевізійні станції у вашій локальній мережі? Подумайте про те, щоб взяти Tivo Bolt OTA або інший відеореєстратор.

Торгуйтеся на справжньому потоковому пристрої

Можливо, у вас є програвач Blu-ray або смарт-телевізор із потоковими програмами, але багато з них пропонують досить похмурий досвід потокового передавання. Новіші телевізори від Samsung та LG мають досить вражаючі розумні інтерфейси, а телевізори Roku чудові для потокового передавання "все в одному". Якщо у вас є один із цих, ідеальний варіант, інакше, якщо ви збираєтеся перейти на постійну трансляцію, вам може знадобитися окремий пристрій, спеціально створений для цієї роботи. Нижче наведено невеличку добірку деяких з наших фаворитів. Якщо ви хочете отримати більше рекомендацій, радимо ознайомитися з нашим повним списком найкращих пристроїв для потокового передавання, які ви можете придбати.

Amazon Fire TV Cube

Amazon Fire TV Cube Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Зараз Amazon Fire TV пройшов кілька ітерацій, покращуючись з кожною з них. В даний час Amazon пропонує кілька моделей, включаючи найсучасніший Fire TV Cube. Це справжня революція в потокових коробках, яка пропонує просте управління, а також можливість керувати своїм голосом усім своїм домашнім кінотеатром та розумною домашньою системою. Це включає можливість увімкнення та управління базовими функціональними можливостями на інших пристроях, включаючи не лише телевізор, а й A / V-приймач і навіть кабельну коробку завдяки CEC-контролю та ІЧ-бластерам - і все це за допомогою власного голосу. Результат приніс Cube ідеальну оцінку в нашому огляді та місце на нашій телевізійній консолі.

Звичайно, голосове управління - це лише частина пакету. Як і майже кожен сучасний потоковий пристрій, який вартий своєї солі, Amazon Fire TV Cube відтворює вміст 4K ultra HD, з останньою версією, що підтримує Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR та HDR10 +, тому, якщо ви вибрали захоплення 4K TV, вам пощастило. Якщо ви цього не зробили, ви будете добре підготовлені, якщо ви вирішите зробити стрибок у майбутньому.

Якщо у вас випадково немає будинку, повного пристроїв Alexa (або взагалі якогось), Fire TV Cube все ще є чудовим варіантом, оскільки він дозволяє проскочити в екосистему Alexa і додає музичний та відеоконтент Prime для Amazon Основні передплатники. Найголовніше, що це просто чудовий універсальний стример і наш поточний фаворит на ринку. Якщо Fire TV вам підходить, але вам не потрібні додаткові засоби Cube, Fire TV Stick 4K - відмінна альтернатива.

Прочитайте наш повний огляд Amazon Fire TV Cube

Незважаючи на те, що Amazon Fire TV Cube є нашим видатним фаворитом, є кілька чудових альтернатив, кожна з яких може запропонувати щось своє. Ось короткий опис деяких близьких претендентів:

Roku Streaming Stick +

roku streaming stick + огляд повний Калеб Денісон / Цифрові тенденції

Хоча кожна модель Roku має свої достоїнства, найкраще з наших грошей - це Roku Streaming Stick +. Завдяки швидкому процесору, підтримці 4K, HDR та підтримці Dolby Atmos, а також Wi-Fi 802.11ac, ця маленька паличка робить все, що вам потрібно, за шалено низьку ціну. (Примітка: Однією з функцій, яку Roku не підтримує, є Dolby Vision, формат HDR Dolby, тому, якщо ваш телевізор готовий до Dolby Vision, ви можете переглянути інші пристрої в цьому списку.)

Завдяки тисячам доступних "каналів" платформа Roku підключається практично до будь-якої великої потокової служби в Інтернеті. Що ще важливіше, інтерфейс дуже інтуїтивно зрозумілий; Ви можете швидко шукати вміст у постачальників за акторами, серіалами чи назвами фільмів або певним жанром, який ви шукаєте. Інтерфейс Roku навіть підкаже вам, які послуги пропонують те, що ви хочете безкоштовно, а хто за це стягує плату. «Roku Channel» швидко стає найкращим універсальним магазином для різачів шнурів, оскільки збирає найкращі шоу та фільми з усіх ваших джерел, а також дозволяє вам підписатись на додаткові платні послуги. Пульт дистанційного керування також зручний, дозволяючи контролювати потужність та гучність на більшості телевізорів, а також пропонує голосовий пошук натисканням кнопки.

Прочитайте наш повний огляд Roku Streaming Stick +

Apple TV 4K

Apple TV (2015) Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Поки ходять чутки про те, що Apple TV 4K 6-го покоління може впасти в будь-який момент, у поточній версії потокового вікна Apple все ще є все необхідне: роздільна здатність 4K UHD, HDR (як HDR10, так і Dolby Vision), Dolby Atmos та вміст 4K. У Apple TV 4K використовується інтуїтивно зрозумілий пульт дистанційного керування, який призначений для роботи більше як iPhone, і його навіть можна використовувати як ігровий пульт. Система також швидша, ніж попередні моделі, і включення 4K робить її життєздатною альтернативою іншим параметрам у цьому списку для користувачів Apple. Приставки Apple TV сумісні з додатком Apple TV, який має інтерфейс, розроблений спеціально для шнурорізів. Ви можете підписатись і отримати доступ до десятків платних потокових сервісів із програми, а дивовижною є домашній покриття Apple для Apple TV +, спеціальної служби потокової передачі від Apple.

Іншим варіантом для серйозного шукача вигідних пропозицій є пошук моделі останнього покоління на такому веб-сайті, як eBay, однак ми, очевидно, не можемо поручитися за будь-яку надійність. Хоча попереднє покоління Apple TV демонструє свій вік (і не має підтримки 4K), це все ще зручно для шанувальників Apple завдяки AirPlay, який дозволяє легко передавати медіа з вашого iPhone або iPad на телевізор. У будь-якому випадку, якщо ви великий фанат Apple, Apple TV, швидше за все, стане життєздатним вибором для вашого потокового центру.

Прочитайте наш повний огляд Apple TV 4K

Chromecast Ultra

google chromecast ultra 2016 Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Chromecast, популярний трансляційний ключ Google, не має віддаленого або екранного меню; натомість він використовує ваш смартфон або планшет для «передавання» вмісту на телевізор. Остання версія, Chromecast Ultra, використовує все зручне щодо попередніх моделей, але додає роздільну здатність 4K, а також HDR, підтримуючи Dolby Vision і HDR10. Якщо це занадто багато для вашої крові, HD Chromecast приблизно вдвічі дешевший і пропонує практично всі ті самі функції, за винятком 4K та HDR. Незважаючи на те, що Chromecast - це один з наших улюблених способів швидкого та брудного потокового передавання, функція пошуку все ще відносно обмежена через додаток Google Home, і ті, хто хоче мати можливість обміняти свій телефон або планшет на більш помітний інтерфейс на великому екрані хотіли б скористатися одним із найбільш традиційних потокових вікон у нашому списку. Тим не менш, подібно до стосунків Fire TV з Alexa, Chromecast, мабуть, стане ідеальним вибором для користувачів Android або тих, хто глибоко вкоренився в екосистему Google - особливо Google Home.

Прочитайте наш повний огляд Chromecast Ultra

Поповніть свої послуги потокового відео

Тепер, коли ви отримали все необхідне обладнання, настав час подумати, які потокові служби найкраще відповідатимуть вашим потребам у розвагах. Ми пропонуємо досягти балансу між різноманітністю та вартістю. Нижче наведено розбивку на основні послуги, які ви хочете розглянути.

Netflix (від 10 до 17 доларів на місяць)

Очевидний вибір, який є майже необхідним для будь-якого списку нарізаних шнурів, послуга потокового передавання Netflix коштує 10 доларів за базовий план (по одному потоку, без вмісту HD або UHD), 14 доларів за стандартний план (до двох одночасно потоки, включає HD-відео) і поширюється до 17 доларів на місяць для преміум-плану, який дозволяє одночасно розміщувати до чотирьох користувачів, з додатковим бонусом доступу до вмісту 4K з HDR. Dolby Atmos також пропонує чудовий звук. Каталог Netflix включає серії з інших мереж, десятки як ліцензійних, так і власних фільмів, а також оригінальні хітові серії Король тигрів, Чужі речі, Відьмакта багато іншого, котрий комерційний.

Підписатися на:

Netflix

Amazon Prime Video (120 доларів на рік, 13 доларів на місяць)

amazon-prime-instant-video-2019

Відео-сервіс Amazon Prime пропонує скромний вибір ліцензованих телевізійних шоу та фільмів, поряд із похвалими оригінальними серіалами Мисливці, Хлопчики, Джек Райан, іЧудова паніМайзель. Служба докладає всіх зусиль, щоб подолати розрив із Netflix та іншими конкурентами, саме тому тепер вона дозволяє поєднувати мережі, такі як Showtime та Starz, за зниженими цінами за допомогою основного рахунку. Amazon також пропонує широкий вибір потокового вмісту, доступного як у форматі 4K, так і у форматі HDR.

Багато новіших назв доступні в Dolby Vision та HDR10 +, а ще більше пропонують Dolby Atmos для захоплюючого об'ємного звуку. Компанія також пропонує відео на замовлення, звичайно, що дозволяє взяти напрокат або придбати новіші фільми та телешоу. Amazon навіть запровадив щомісячний план на 13 доларів на місяць. Цей план є хорошим варіантом, якщо ви не можете заплатити за щорічне членство заздалегідь, але зверніть увагу, що з часом ви заплатите 36 доларів більше, якщо плануєте підписатися на цілий рік. Якщо ви схильні регулярно робити покупки на Amazon, однак, дводенна політика доставки Prime практично окупається і робить підписку на 120 доларів на рік значно вигіднішою.

Підписатися на:

Amazon Prime Video

Хулу (від 6 до 12 доларів на місяць)

Єдиний вибір серед трійки найкращих, хто грає рекламні ролики, найбільше любить Хулу за вибір поточних сезонів популярних телевізійних шоу, більшість з яких з’являються на сайті незабаром після вихідної дати ефіру. Для тих, хто хоче з’їсти свій торт і з’їсти його, Hulu також пропонує розкішний комерційний безкоштовний спосіб передавати свій зростаючий каталог оригінальних шоу, мережевого контенту та фільмів всього за 12 доларів на місяць, що цілком варто того, якщо ви “ знову прагне розірвати кабельний зв’язок.

У Hulu також є оплот, коли мова заходить про пряме телебачення. Плата за Hulu + Live TV у розмірі 55 доларів на місяць отримує понад 65 каналів прямого телебачення (залежно від вашого регіону) і включає весь вміст VOD, який ви отримаєте за звичайною підпискою на Hulu для завантаження. Ми глибше розглядаємо цю послугу в розділі Streaming TV нижче, де ми досліджуємо, як вона порівнюється з подібними до Sling, YouTube TV та іншими.

Підписатися на:

Хулу

Дісней + ($ 7 / місяць)

Потрапляючи у деякі з більш спеціалізованих сервісів, Disney + - новачок на потоковій арені, але він уже повертає голову завдяки своєму величезному каталогу класичних та сучасних назв з усіх куточків імперії розважального гіганта. Ви отримаєте доступ до понад 600 шоу та фільмів від Заморожені 2 іАватар до Війни клонів і Сімпсони, плюс нові оригінали, як Мандалорський. Всього 7 доларів на місяць - з доданою вартістю в поєднанні з Hulu та ESPN + - Disney + є абсолютною крадіжкою. Компанія також забезпечує найкращу вірність для будь-чого, що ви дивитесь, аж до 4K Ultra HD з HDR, Dolby Vision та Dolby Atmos, коли вони доступні. Крім того, ви можете завантажити все, що завгодно, для перегляду в режимі офлайн.

Підписатися на:

Дісней +

HBO Now (15 доларів на місяць)

Домналл Глісон і Меррітт Вевер в бігу

Цінова оцінка HBO Now у розмірі 15 доларів на місяць робить її однією з найдорожчих послуг за запитом тут, але це має додаткову перевагу від можливості переглядати всі останні шоу сервісу - зокрема Західний світ, Невпевнений, і Біжи - одночасно з тим, як вони з’являються на традиційній службі. Додайте до цього каскад минулих класичних творів, від Sопранос до Мертве дерево, нові випуски фільмів, популярні щотижневі шоу, наприклад У реальному часі з Біллом Махером і Минулого тижня сьогодні ввечері з Джоном Олівером, і практично все в мережі в будь-який час на вимогу. Варто зазначити, що деякі сервіси потокового телебачення, такі як AT&T TV Now, пропонують HBO як частину існуючих пакетів або зі знижкою (див. Розділ Web TV нижче).

Підписатися на:

HBO зараз

Час показу ($ 11 / місяць)

Преміальна мережа CBS має власну послугу потокового передавання, яка називається просто (і заплутано) Showtime. Як випливає з назви, ви отримаєте практично всі переваги, ставши передплатником кабельної версії Showtime, за 11 доларів на місяць, і ви можете поєднати послугу як з Hulu, так і з Amazon Prime за зниженою вартістю.

Версія на вимогу більшості мережевих програм CBS також пропонується на CBS All Access, яка дозволить вам заробляти $ 6 і $ 10 на місяць як для комерційної, так і для безкоштовної торгівлі, і включає відомі серії Зоряний шлях: Відкриття.

Підписатися на:

Шоу-час

Є також менш відомі послуги, які слід розглянути. Деякі з них є ультраспеціалізованими, наприклад ексклюзивні спортивні ESPN + та Fubo TV, тоді як інші не можуть повністю відповідати загальній якості вмісту, але зазвичай ви винагороджуєтесь більш підходящими для гаманців цінами на підписку.

Apple TV + - ще один цікавий вид. Це одне з найдешевших, яке ви знайдете всього за 5 доларів на місяць, і якщо ви щойно придбали пристрій Apple, ви можете отримати цілий рік, перш ніж вас попросять заплатити. Вміст складається виключно з оригінальних шоу Apple, тому наразі він не буде дорівнювати Netflix і Hulu, останній з яких вимагає лише ще один долар за набагато вражаючіший каталог, але Apple все ще тільки починає.

Є й інші претенденти. Наприклад, нещодавно видобутий HBO Max пропонує більше 10 000 годин контенту всього за 15 доларів на місяць. Включена вся бібліотека HBO, не кажучи вже про назви зі 100-річної колекції фільмів Warner Bros., а також про програмування від WarnerMedia. Також включений широкий список оригінальних програм, таких як комедія Анни Кендрік Любити життя і декілька шоу в розробці від J.J. Абрамса.

Потоковий сервіс NBCUniversal "Павич" був запущений для абонентів Comcast у квітні і буде доступний на національному рівні 15 липня. На момент запуску пропонується понад 600 фільмів та 400 шоу, включаючи такі популярні назви, як 30 Рок, Бруклін Nine-Nine, і всі 44 сезони Saturday Night Live. Новини в прямому ефірі та на вимогу, пізні вечірні шоу, дитячі шоу, спортивні та реаліті-телебачення також увійшли до списку, і Павич також має в своєму розпорядженні чудові оригінали, включаючи комедійні серіали від Емі Полер та Мінді Калінг. Ми будемо відстежувати ці нові варіанти та оновлювати наш список, коли вони з’являться в Інтернеті та змагатимуться за ваші долари.

Однак важливо зауважити, що чим більше ви розподілите свій вибір, тим ближче ви будете наближатись до (або значно перевищувати) цей підлий рахунок за кабель щомісяця. Якщо ви хочете заощадити реальні гроші, вам, мабуть, доведеться вибрати дві-три з наших виділених служб, щоб не втрачати бюджет.

Веб-телебачення - остання частина головоломки

Мабуть, найбільшим стимулом для тих, хто прагне назавжди кинути кабель - не відмовляючись від телевізійних передач у прямому ефірі - є зростаючий перелік доступних потокових сервісів телевізійних передач, всі з яких мають безкоштовні пробні періоди та відсутні контракти. На вибір є кілька, кожна з яких має свої переваги (і недоліки). Ми отримали детальну частину порівняння, яка детальніше розбиває кожну з цих служб, але нижче наведено загальний огляд.

Слінг-телевізор

слінг-телевізор

Sling TV пропонує два базові щомісячні пакети: Sling Orange (30 доларів США) та Sling Blue (30 доларів США). Sling Orange пропонує такі популярні канали, як ESPN, але обмежений одним потоком - тобто абоненти можуть переглядати лише на одному пристрої одночасно. Sling Blue пропонує багато тих самих каналів, що і Orange, а також набагато більше, але також відсутні деякі ключові канали, серед них ESPN. З іншого боку, Sling Blue пропонує NFL Redzone, обов’язковий канал для вболівальників NFL. Глядачі можуть підписатись на обидва пакети та отримати знижку в розмірі 15 доларів, довівши загальну суму до 45 доларів на місяць для понад 45 каналів.

Ви можете забрати отруту, а не їсти її ложкою.

Окрім основних пакетів, зверху можна додати додаткові пакети на 5 доларів, такі як News Extra, Kids Extra та інші комплекти, включаючи додатковий відеореєстратор, який додає ще 40 годин зберігання на 10 безкоштовних годин, які ви отримуєте з послугою. Існує навіть респектабельний вибір фільмів у прокаті у форматі HD за 4 долари кожен, а також безкоштовний вміст на замовлення. Хоча зображення може бути не настільки надійним, як кабельне або супутникове телебачення (часто це залежить від вашого пристрою), Sling TV є доступним і простим у використанні, а надійність значно покращилася з моменту запуску.

Окрім доповнень до пакету каналів, Sling TV також пропонує преміум-доповнення - включаючи Showtime, Cinemax, Starz Epix та інші - за ціною від 5 до 15 доларів на місяць на додаток до базового пакету. Ви можете дізнатись більше в нашому практичному посібнику для Sling TV.

Підписатися на:

Слінг-телевізор

AT&T TV Now (від 65 до 135 доларів на місяць)

AT&T TV Now - раніше DirecTV Now - має цінові плани, які починаються з плану на 65 доларів на місяць Plus для 45-ти каналів, включаючи HBO. Звідти це стає ще дорожчим. Пакет "Макс" коштує 80 доларів на місяць для 60-ти каналів, включаючи HBO та Cinemax; Розваги коштують 93 долари на місяць для 65-ти каналів; Вибір коштує 110 доларів на місяць для понад 85 каналів; Xtra - 124 долари на місяць для 105 каналів; і Ultimate - 135 доларів на місяць для 125 і більше каналів. Додаткові канали та функції доступні від 5 доларів на місяць, і AT&T TV Now нещодавно оновила пам’ять відеореєстратора до 500 годин замість 20 і збереже ваші записи протягом 30 днів. Ці пакети та ціни постійно змінюються, тому ознайомтесь з нашою статтею пояснення AT&T TV Now, щоб дізнатися більше.

Підписатися на:

AT&T TV Now

Hulu + Live TV (55 доларів на місяць)

найкраща послуга потокового телебачення

На відміну від більшості своїх конкурентів, Hulu + Live TV пропонує пакет з одним каналом за ціною 55 доларів на місяць для доступу до більш ніж 65 каналів (звичайно, залежно від вашого регіону). Любителі спорту, ймовірно, знайдуть для себе любов до користувальницького інтерфейсу Hulu + Live TV, що робить відстеження ігор та команд простими та стислими. На відміну від інших сервісів тут, Hulu не пропонує багато додаткових каналів для посилення вашого списку каналів, але він має преміум-канали, такі як HBO, часто зі знижкою. Ви можете дізнатись більше, ознайомившись з нашими послугами потокової передачі телевізійних передач.

Підписатися на:

Hulu + Live TV

YouTube TV (50 доларів на місяць)

Не гадає, що найбільша в історії відеоплатформа створить власну послугу потокового телебачення. Як і послуга Hulu, YouTube TV пропонує пакет для одного каналу. Ви отримаєте понад 70 каналів із щомісячною підпискою на 50 доларів США - включаючи спортивні канали, за які зазвичай вам доведеться платити набагато більше за інші послуги, - а також кілька додаткових додатків. Крім телевізійного вмісту, ви також отримаєте доступ до всього преміум-вмісту YouTube, що включає серіали, створені на YouTube від популярних творців та знаменитостей. Наявність місцевих філій великих чотирьох мовників (CBS, ABC, NBC та Fox) залежить від місцезнаходження, але послуга YouTube TV доступна на всіх ринках США.

Підписатися на:

YouTube TV

На додаток до цих послуг є кілька менш відомих варіантів, але які заслуговують на розгляд, включаючи Pluto TV, Fubo TV, Philo та інші, про що ми детальніше розбираємось у цій зручній розбитці.

Коригуйте свої очікування

Вийти з кабелю - це все одно, що мати справу з будь-яким іншим видом зміни способу життя. Спочатку це може бути незручно, можливо, навіть розчарувати. Як тільки ви звикнете до цього - і встановите альтернативи дротовим послугам - це відчуватиметься природно. Ні, ви більше не будете займатися безглуздим серфінгом каналів. Але більш обдуманий вибір розваг - це задоволення таким чином, як ніколи не було кабелю. Ви можете вибрати саме те, що хочете дивитись, а не зупинятися на тому, що є. До того ж, знаючи, що повний сезон (або кілька сезонів) дозволяє захопитися вашими шоу. Якщо ви раніше відмовлялися взяти участь через можливі скасування, залишення кабелю в пилу може здатися ще кращим.

Хоча потокові телевізійні сервіси трохи більше схожі на кабель, ніж Netflix або Amazon Prime Video, досвід перерізання шнурів відрізняється від того, до чого ви звикли. Ми пропонуємо вам підготуватися до періоду коригування. Одне, що ви можете знайти, принаймні для трансляції телевізійних передач у прямому ефірі, - це те, що ваша стрічка подається трохи затримується порівняно з кабельними та ефірними установками. Якщо ви намагаєтесь переглядати події в прямому ефірі за допомогою голосового чату з кимось, хто має кабельну лінію, це може бути недостатньою. Ваше з’єднання з Інтернетом також вплине на якість перегляду. Люди, які люблять читати та реагувати в прямому ефірі в соціальних мережах, також зрозуміють, що спойлерів багато. Ви почуватиметеся безпорадним, коли вперше вимкнете Інтернет вдома. Потягнутись до того, щоб пульт дистанційного кабелю витратив час, більше не можна.

Що стосується обрізання шнура, то насправді є більший вибір. Якщо ви очікували жахливих заощаджень, у нас є не такі чудові новини. З іншого боку, за допомогою сучасного способу доставки поштучно ви можете побудувати свою імперію розваг, як вважаєте за потрібне. Ви можете вибрати з усіх наших пропозицій чи ні з яких. Як тільки вам стане зручніше орієнтуватися, можна вибрати ще більше варіантів. І постійно з’являються нові добірки (включаючи оригінальні серії). Отже, якщо вам набридло штовхатись кабельними або супутниковими компаніями, дотримуйтесь нашої інструкції та переріжте шнур. Ви можете пробитися по-своєму за допомогою спеціально розроблених розваг. Ми зробили - і ні про що не шкодуємо.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found