Як обмінюватися іграми на Xbox One

Спільний доступ до ігор - одна з найкращих інновацій, яку ігровий світ бачив за останні 10 років. Для Xbox простий процес дозволяє надати людині, якій ви довіряєте, доступ до вашої бібліотеки завантажуваних ігор. Крім того, ви можете отримати доступ до ігор у своєму обліковому записі Xbox вашого довіреного друга. Xbox One, Xbox One S та Xbox One X полегшують спільний доступ до ігор, але він має кілька обмежень, про які слід знати заздалегідь.

Для того, щоб ділитися іграми на Xbox, вам і вашому другу знадобляться власні системи та акаунти Xbox One. Але коли все це разом, спільний доступ до ігор стає неймовірно простим. Ось декілька кроків для спільного використання ігор.

Подальше читання

  • Кращі ігри Xbox One
  • Як підключити контролер Xbox One до ПК
  • Найкращі безкоштовні ігри на Xbox One

Поділіться своєю інформацією

Перш ніж почати, і вам, і вашому партнеру по ігорним програмам потрібен буде доступ до систем один одного і ви будете готові обмінюватися інформацією про обліковий запис, зокрема електронною поштою, пов’язаною з вашими обліковими записами Xbox, та відповідними паролями.

Звідси наступні кроки пояснюватимуть, що ви та ваш партнер повинні робити на своєму Xbox One. Щоб обмінятися бібліотеками, вам потрібно буде повторити процес двічі - один раз, щоб підключити свій Xbox One до їхнього облікового запису, а другий раз, щоб підключити їхній Xbox One до вашого облікового запису.

Як користуватися іграми

Коли будете готові, виберіть піктограму у верхньому лівому куті на головному екрані, а потім перейдіть до меню облікового запису користувача (знову зліва). Виберіть Додати новий, а потім додайте обидва облікові записи до свого Xbox One.

З цього моменту ви повинні зробити Xbox One свого партнера по ігорним шаром вашим «домашнім Xbox». Зайдіть в Налаштування меню Персоналізуйте, потім знайдіть Зробіть мій домашній Xbox. У цьому меню зареєструйте систему як пристрій за замовчуванням. Опис описує: "Якщо ви зробите це своїм домашнім Xbox, люди можуть грати в ігри, не входячи в систему як ви" Зручно і, звичайно, саме те, що ми хочемо зробити.

Нарешті, все, що вам потрібно зробити, це зайти у свою бібліотеку ігор, вибравши Мої ігри та програми, і потім Готовий до встановлення. Тут ви побачите список усіх ігор, доступних для вашого облікового запису. Тепер це буде включати як ваші власні ігри, так і партнери ваших ігор. Спільний доступ також дозволяє розділити обліковий запис Xbox Live Gold.

Щоб обмінятися бібліотеками, повторіть кроки 2–4 на пристрої партнера, зробивши їх консоль «домашньою Xbox».

Речі, які ви повинні знати перед спільним використанням ігор

Процес має кілька ризиків. Ваш друг зможе робити покупки через ваш рахунок у магазині Xbox, тому будьте обережні щодо того, яку інформацію ви зберігаєте у своєму обліковому записі. Ми настійно рекомендуємо налаштовувати обмін іграми лише з довіреним другом або членом сім'ї. Таким чином вам не доведеться турбуватися про те, що вони роблять покупки без вашого дозволу.

Якщо з’єднання з Інтернетом вимкнеться, а поточний Xbox One не зареєстрований як домашній Xbox, ви також не зможете отримати доступ до своєї бібліотеки цифрових ігор. Інші користувачі на вашій консолі також не матимуть доступу до ваших ігор або передплати на Xbox Live Gold, якщо це не ваш домашній Xbox.

Вам доведеться повторити цей процес, якщо хтось із вас придбає новий Xbox One або перейде на Xbox One X. Microsoft дозволяє змінювати домашній Xbox п’ять разів на рік, починаючи з першого переключення. Іншими словами, ви не можете постійно міняти рахунки з друзями, щоб ділитися різними іграми. Ми рекомендуємо вибрати одну людину та скласти план перед обміном інформацією про рахунок.

Спільний доступ до ігор та Серія X

Ми не впевнені, що спільний доступ до ігор перенесеться на Xbox Series X, але, мабуть, було б неправильним рішенням видалити одну з найпопулярніших функцій поточної консолі. Перевіртесь після запуску Series X, щоб отримати детальний посібник з налаштування спільного використання ігор на Series X.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found