Як завантажити відео Vimeo

Давним-давно, коли люди хотіли знімати ефемерні телевізійні трансляції своїх улюблених шоу, вони повинні були використовувати чисту касету та відеомагнітофон, щоб записати їх. Сьогодні процес дещо простіший. Якщо ви хочете завантажити та заархівувати відео Vimeo для особистого користування, ви можете зробити це за допомогою онлайн-конвертерів або завантажуваного програмного забезпечення. Якщо ви хочете завантажити відео YouTube, у нас також є посібник для цього.

Але перед тим, як продовжити, прислухайтеся до цього попередження. Пам'ятайте, що закони щодо копіювання та розповсюдження захищеного авторським правом матеріалу залежать від місцезнаходження. Власники авторських прав можуть також мати власну політику щодо того, чи добре вони з людьми, які роблять копії своїх творів. Якщо ви збираєтеся зробити копію відео на Vimeo, пам’ятайте про позицію автора.

Крок 1: Відвідайте KeepDownLoading

завантаження vimeo 1

Найпростіший спосіб завантажити відео з Vimeo - скористатися онлайн-конвертером. Потрібно бути обережним, вибравши один із них, оскільки немає жодної гарантії якості завантажень, а деякі типи цих служб можуть мати нав'язливу рекламу. Нашим улюбленим є KeepDownLoading, оскільки він має простий і простий у використанні інтерфейс.

Крок 2: Скопіюйте та вставте URL-адресу відео Vimeo та виберіть бажану роздільну здатність

Для початку знайдіть відеозапис Vimeo, який потрібно завантажити, та скопіюйте його URL-адресу з адресного рядка у своєму браузері. Коли він буде готовий у вашому буфері обміну, поверніться до KeepDownLoading і вставте в біле текстове поле з написом Введіть тут свою URL-адресу. Після цього просто натисніть Завантажити , щоб розпочати перетворення.

Крок 3: Завантажте перетворене відео Vimeo

Після того, як конвертація вашого відео Vimeo завершиться, ви перейдете на інший екран, на якому вам буде надано п’ять кнопок, позначених параметрами роздільної здатності; 1080p - найвища можлива роздільна здатність. Тоді справа просто натиснути на будь-яку з кнопок правою кнопкою миші та вибрати Зберегти посилання як… у спливаючому меню.

Під Ім'я файлу: перейменуйте файл у щось більш відповідне, ніж випадковий рядок чисел, і перейдіть до папки, де ви хотіли б його зберегти. Під Зберегти як тип у розділі, вам також може знадобитися встановити тип файлу як MP4 Відео або Усі файли якщо це не робиться автоматично. Клацніть Зберегти і ваше відео почне завантажуватися.

Примітка: Клацніть лівою кнопкою миші синій Завантажити кнопки відкриють файл mp4 у браузері. Ви все ще можете завантажити це, перейшовши в меню браузера та вибравши Зберегти сторінку як варіант. Це відкриє ваш файловий менеджер, як і раніше, і дозволить вам перейменувати файл та вибрати місце завантаження.

Альтернативний метод

Незважаючи на те, що використання онлайн-конвертера є найкращим способом завантаження відео Vimeo, існує кілька варіантів. Деякі відео на Vimeo можуть мати кнопку завантаження над описом, щоб отримати копію з самого сайту, але це, як правило, залежить від оригінального завантажувача.

Якщо цієї кнопки немає, ви можете спробувати застосувати таке програмне забезпечення, як 4K Video Downloader. Для початку спочатку завантажте та встановіть програму на свій ПК або Mac. Скопіюйте URL-адресу відео, яке потрібно завантажити, а потім відкрийте програму та натиснітьВставити посиланняу верхньому лівому куті. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Не обманюйте себе назвою, ви можете завантажити відео з роздільною здатністю, відмінною від 4K, хоча воно також підтримує таку роздільну здатність UHD.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found