1 із 5 підлітків піддаються знущанням в Інтернеті, пропонують нові статистичні дані про залякування

статистика кіберзалякування 2017 р. позбавила ярлика 45009248 дівчинки-підлітка, над яким знущаються за допомогою текстового повідомлення Ян Алленден / 123RF Нове дослідження свідчить, що половина підлітків та молодих людей у ​​віці від 12 до 20 років зазнали знущань, а 17 відсотків зазнають знущань в Інтернеті. Статистика кібербулінгу надходить від Ditch the Label, однієї з найбільших організацій проти залякування в світі, і дослідження понад 10 000 молодих людей у ​​Великобританії.

Згідно з опитуванням, більше молодих людей стикалися з кібер-залякуваннями в Instagram, ніж будь-яка інша платформа - 42 відсотки, а Facebook відставав у 37 відсотків. Snapchat посів третє місце - 31 відсоток. У той час як учасники опитування використовують YouTube більше, ніж будь-яка інша платформа, соціальні медіа, орієнтовані на відео, відповідають лише за 10 відсотків повідомлень про кібербулінг.

Сімдесят один відсоток учасників опитування зазначив, що платформи соціальних медіа недостатньо для запобігання кібер-знущанням.

Опитування також розглядало іншу сторону історії, запитуючи ту саму вікову групу, як часто вони були хуліганами, замість того, щоб опинитися на місці. Близько 70 відсотків опитаних заявили, що зловживають в Інтернеті по відношенню до іншого користувача, тоді як лише 12 відсотків визнали знущання загалом. Незважаючи на поширеність молоді, яка ініціює знущання, більше 60 відсотків не погодились з думкою, що "говорити щось неприємне" менш шкідливо в Інтернеті, ніж особисто.

"Кібер-залякування продовжує залишатися однією з найбільших проблем, з якою стикаються молоді люди в Інтернеті", - написав про статистику кібер-залякування генеральний директор Ditch the Label Ліам Хаккет. "Це дослідження розкриває справжній ступінь та вплив зловживань в Інтернеті, виявляючи, що більшість молодих людей у ​​певний момент зробили щось, що можна вважати жорстокою поведінкою в Інтернеті".

У той час як 24 відсотки учасників, яких зазнали знущань, перестали використовувати акаунт у соціальних мережах через свій досвід, 75 відсотків учасників загалом кажуть, що перевіряють свої акаунти в соціальних мережах кілька разів на день. Більше 60 відсотків заявили, що не можуть пройти цілий день, не перевіривши соціальні мережі.

Вплив соціальних медіа на підростаюче покоління також виходить за рамки просто очевидних знущань, зазначає дослідження. Близько 40 відсотків респондентів сказали, що завжди добре редагувати селфі, перш ніж ділитися ним. Дванадцять відсотків сказали, що почуватимуться погано, якщо це селфі нікому не сподобається. Двадцять відсотків визнали, що їхнє життя виглядає більш захоплюючим на основі їхніх профілів у соціальних мережах, ніж їхнє реальне життя.

Останні повідомлення