Як зробити мем

Можна з упевненістю сказати, що меми захопили Інтернет, і вони продовжують розвиватися щодня. Від простих фотографій з невеликим редагуванням до складних фотошоп-зображень, меми бувають усіх форм і розмірів.

Створення власного мему може викликати залякування, особливо якщо ви не впевнені у своїх навичках роботи з комп’ютером. Ми створили простий посібник з інструкціями, який допоможе вам створити ідеальний мем, яким можна поділитися з родиною та друзями.

Крок 1: Проведіть дослідження

Знай свої меми- Хорошою практикою є розгляд мемів, які вже стали вірусними, особливо нинішні. Вони можуть дати натхнення - можливо, є певна тема мему, яка є популярною на даний момент, наприклад, - або сказати вам, чи хтось уже пробував вашу ідею. Найкращий ресурс для наздоганяння останніх мемів та тенденцій - Знай свого мема - веб-сайт, присвячений відстеженню будь-якого мему, з яким ти стикаєшся.

Тепер, коли ви знаєте, що Боромир із «Володаря кілець» має цитату, можливо, ви захочете використати улюблений класичний фільм і використати з нього окрему та популярну крилату фразу.

Наприклад, вищезазначене зображення неодноразово перевласнювалось у мем-дом.

Слідкуйте за тенденціями- Слідкувати за новинами, поп-культурою та іншими мемами може бути великим джерелом натхнення. Instagram, Twitter, Reddit і Facebook чудово підходять для виявлення тенденцій. Теми розваг, як правило, виграшні. Зверніть увагу на те, що вас найбільше смішить, а що отримує найбільше відгуків.

Нещодавно зроблений мем для обходу - той, який відомий як мем "Шляпний дах автомобіля".

Виберіть предмет, до якого ви можете мати відношення - Якщо ви не любитель спорту, вам може бути важко продати мем на спортивну тему. Милі тварини - це завжди чудова подорож, коли у вас відмовляються від ідей, але якщо ви дійсно хочете штовхнути конверт, виберіть публічну особу, яку ви легко зможете наслідувати. Якщо ви хочете використати особистий досвід як центр свого мему, виберіть той, до якого легко пов’язати.

Визначтесь із носієм інформації- Найпростішим носієм у використанні є фотографія, але якщо ви можете бути смішним або сфотографувати щось смішне на камеру, можливо, ви захочете взятися за відео.

Крок 2: Складіть свій вміст

Збирайте свої матеріали- Перш ніж йти далі, це момент, коли ви вирішите, чи збираєтеся ви придумувати власні речі чи переробляти речі, які ви знайшли в Інтернеті. Якщо ви робите фотомем і хочете використовувати наявний вміст, візьміть відповідні екрани з відео, які ви хочете використовувати. Ви також можете шукати в Інтернеті зображення, які хотіли б використовувати як кілочки, або запустити генератор мемів Imgur.

Нехай це буде коротко і просто- Майте на увазі, що тривалість уваги типового користувача Інтернету досить коротка, тому ви хочете негайно справити враження. Придумайте крилату фразу, яка використовує просту та незабутню мову.

Знайдіть правильний вираз для передачі- Переконайтесь, що ваші візуальні ефекти відповідають настроям, які ви намагаєтеся зобразити.

Крок 3: Знайдіть необхідні інструменти

Якщо ви створюєте фотомем, можливо, було б розумно придбати Photoshop. Ви також можете шукати сайти-генератори мемів, такі як генератор мемів Imgflip, які дозволяють завантажувати власну фотографію для використання в якості фону. Нарешті, ви можете встановити програми для фотографій безпосередньо на свій телефон, які дозволяють додавати текст до зображень.

Крок 4: Створіть його

Отримавши свою фотографію - неважливо, взяли ви її, схопили за екран чи знайшли в Інтернеті - ви можете скористатися будь-якою з наведених нижче служб.

Imgur Meme Generator (веб-версія)

Коли дійдете до генератора мемів, натисніть на завантажити новий фон з правого боку. Потім або перетягніть зображення у поле у ​​верхній частині спливаючого вікна, або вставте зображення або URL-адресу в текстове поле, розміщене безпосередньо підПерегляньтекнопку. Як тільки ви це зробите, Imgur автоматично завантажує ваше зображення і переводить вас на сторінку створення.

imgur мем

Коли ваша фотографія буде готова, вона з’явиться на сторінці редагування Imgur, де ви зможете ввести текст, який супроводжує ваше зображення. Тут ви можете робити найрізноманітніші речі, наприклад переміщувати текст та змінювати його розмір. Ви також можете подати його до публічної бібліотеки Imgur. Не забудьте назвати свій мем перед натисканнямзробіть цей мем!

imgur мем генератор

На наступній сторінці ви знайдете безліч варіантів того, що робити з щойно створеним мемом. Якщо ви хочете зберегти його на потім, просто клацніть зображення правою кнопкою миші та збережіть його на своєму комп’ютері. Ви також можете скопіювати посилання, щоб пізніше поділитися ним. Якщо ви не хочете зберігати зображення на Imgur, зверніть увагу на посилання на видалення, оскільки воно з’явиться лише один раз. В іншому випадку ви можете додати його до свого облікового запису Imgur (а можете і створити, якщо хочете).

результат генерації мемів imgur

Вітаємо! Ви щойно зробили мем через Імгура!

imgur завершений мем

Генератор мемів (iOS / Android)

Якщо ви найкреативніші, коли перебуваєте в бігу, розгляньте генератор мемів від ZomboDroid, який зараз доступний як для iOS, так і для Android. Завантажте програму та натисніть піктограму фотографії у верхньому правому куті в iOS та в правому нижньому куті на Android. Це дозволить вам отримати доступ до власних фотографій, хоча Meme Generator також має т запасних зображень на вибір! Виберіть потрібну фотографію, і програма автоматично переведе вас до наступного кроку.

Введіть текст, який ви хочете відобразити на своєму зображенні, у верхній і нижній частині мему. Виберіть шрифт, якого розміру ви хочете - ми рекомендуємо дотримуватися "нормального", і натисніть ЗРОБИ ЦЕ.

Тепер або використовуйте піктограму диска, щоб зберегти мем у фотоальбом, або піктограму спільного доступу, щоб поділитися ним. Тут ви можете скопіювати його у свій буфер обміну або поділитися безпосередньо з Facebook, Twitter або електронною адресою. Все просто з Meme Generator!

А як щодо створення відеомему? Хоча вони не такі лаконічні, як все ще меми, відеомеми теж мають місце у світі. Нижче наведено кілька ресурсів, на які ви можете покластися, щоб захоплювати, створювати та обмінюватися відеомемами, не знаючи, як використовувати дорогі, складні програми, такі як Adobe After Effects та Apple Final Final Pro.

Instagram

Після запуску програми торкніться значка Instagram плюс знак у центрі нижньої панелі меню, а потім торкніться Відео. Щоб розпочати зйомку свого короткого відео, натисніть і утримуйте сіре коло. Ви маєте хвилину для використання, тому використовуйте її з розумом. Закінчивши з кліпом, відпустіть, і ви зможете перейти до іншого знімка. Якщо вам не подобається останній кліп, торкніться Видалити внизу екрана.

Пам’ятайте, що ви можете видалити лише найсвіжіший кліп, тому не переходьте до наступного знімка, поки результати роботи вас не влаштують на 100 відсотків.

Продовжуйте натискати далі, поки ваше відео не з’явиться у вашій стрічці Instagram. Саме тоді ви знаєте, що так, ваш відеомем в Instagram запущений і працює!

Snapchat

Snapchat за останні роки став популярним рішенням для обміну короткими відео з друзями. Після запуску програми та отримання об'єкта на знімку вам потрібно буде натиснути та утримувати велике коло, яке розпочне процес запису.

snapchat мем скріншотВи можете знімати відео без обмеження в часі, і все це в одному кадрі (жодних кліпів, як у Instagram). Після цього ви можете додати до свого відео всі види смайлів, тексту та ефектів, щоб зробити його популярним - як і у випадку, якщо ви знімаєте знімок.

Ви навіть можете зберегти кліп: знайдіть піктограму зі стрілкою вниз у нижньому лівому куті екрана після того, як закінчите записувати кліп. Ми рекомендуємо поділитися нею з друзями - таким чином, кожен, хто стежить за вашими знімками, зможе побачити ваш твір мистецтва протягом 24 годин після того, як ви його зробите. Однак, якщо ви збережете своє відео, ви можете розмістити його в будь-якому іншому місці, щоб побачити його весь світ, включаючи Reddit, YouTube, Facebook і Twitter.

YouTube

Хоча це не так просто, як рішення вище, ви можете легко створити відеомем, записавши себе на YouTube через веб-камеру. Коли ви ввійдете на YouTube за допомогою свого облікового запису Google, натисніть значок відеокамери у верхньому правому куті екрана. Далі вам потрібно буде натиснути Go Live, який не складно помітити на екрані. На наступній сторінці, можливо, вам доведеться завершити перевірку облікового запису (це простий процес) і надати дозволу на комп’ютері, щоб увімкнути камеру та мікрофон, перш ніж продовжувати. На цьому етапі вам потрібно буде заповнити коротку форму з деталями вашого відео в прямому ефірі, щоб відповідна аудиторія могла вас знайти. Щойно ви це зробите, ви зможете розпочати трансляцію, але оскільки ця трансляція працює в режимі реального часу, майте на увазі, що ви не зможете розпочати спочатку, якщо помилитесь.

З цілим живим бітом щось, що ви, мабуть, не мали намір стати інтернет-мемом, може насправді зробити це через вміст усередині; можливо, ти можеш просто стати відомим в Інтернеті з абсолютно незапланованої причини.

Крок 5: Поділіться!

Звичайно, щоб мем був мемом, вам потрібно отримати багато інформації про Інтернет. Твітуйте, публікуйте на Facebook, діліться на Reddit або надсилайте електронною поштою родині та друзям. Щасливого створення мемів!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found