Як запрограмувати універсальний пульт RCA

Ваш пульт дистанційного керування повинен полегшити вам життя, але якщо у вас є інший пульт дистанційного керування для кожного вашого пристрою, все може швидко заплутати. У вас можуть бути навіть різні пульти дистанційного керування для різних частин одного телевізора. У цьому випадку багато людей вирішують запрограмувати універсальний пульт RCA для управління всіма своїми телевізорами, телевізійними приставками та підсилювачами.

Оскільки програмування універсального пульта дистанційного керування також може бути складним саме по собі, ми розбили процес для вас.

Покрокове керівництво

Перше, що ви хочете зробити, це переконатися, що у вашому новому пульті дистанційного керування є акумулятори, а всі компоненти та пристрої, які ви хочете синхронізувати, підключені саме так, як ви цього хочете. Все готово? Тепер прийшов час пов’язати пульт дистанційного керування з апаратним забезпеченням. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Увімкніть компонент або пристрій, який потрібно налаштувати.
  2. Натисніть і відпустіть кнопку, яка відповідає компоненту, який ви програмуєте. Наприклад, якщо ви хочете, щоб пульт керував телевізором або програвачем Blu-ray, натисніть і відпустіть Телевізор кнопка або Blu-Ray кнопку. Пульт дистанційного керування Увімкнено вимкнено Кнопка засвітиться і повинна залишатись горілою.
  3. Тепер одночасно натисніть і утримуйте кнопку Компонент і Увімкнено вимкнено кнопку. Світлова Увімкнено вимкнено кнопка вимкнеться. Через якусь мить він повинен знову увімкнутись.
  4. Відпустіть обидві кнопки після Увімкнено вимкнено кнопкові підсвічування. Він повинен залишатися включеним.
  5. Тепер натисніть і відпустіть Грати на пульті дистанційного керування. Якщо компонент, який ви програмуєте, не вимикається через 5 секунд, продовжуйте натискати кнопку відтворення кожні 5 секунд, поки компонент не вимкнеться.
  6. Далі натисніть і відпустіть Зворотний кнопку. Зачекайте, чи компонент знову ввімкнеться, і натискайте його кожні 3 секунди, поки він не ввімкнеться.
  7. Натисніть і відпустіть Стій , щоб зберегти програмування для пристрою в пам'яті пульта дистанційного керування.
  8. Повторіть кроки 1-7 для кожного додаткового пристрою, який ви хочете з'єднати з пультом дистанційного керування.

Якщо ви не натискаєте кнопки правильно, ви можете зіпсувати процес синхронізації. Це основна причина, чому для налаштування пульта дистанційного керування може знадобитися певна спроба та помилка. Боротьба? Просто перезавантажте апаратне забезпечення, витягніть батареї з пульта дистанційного керування та вставте їх знову, після чого починайте з першого кроку.

Пульти дистанційного керування RCA чудово підходять, якщо ви шукаєте щось просте та функціональне, але іноді ви шукаєте щось більше - те, що може виступати загальним командним центром для вашого розумного будинку. Якщо це звучить більше вашої швидкості, перегляньте наш список найкращих універсальних пультів дистанційного керування.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found