Найпоширеніші проблеми iPhone 6 і 6 Plus та способи їх виправлення

Apple, нарешті, стала великою з iPhone 6 і 6 Plus, поклонившись тиску однолітків і оснастивши свої знакові телефони більшим сенсорним екраном. Витончені iPhone 6 та 6 Plus продавались як гарячі пиріжки з часу їх дебюту наприкінці 2014 року, навіть з моменту випуску iPhone 8 та 8 Plus наступного покоління. Багато людей користуються своїм iPhone 6, але, на жаль, за ці роки виникло багато проблем. Якщо у вас виникли проблеми з iPhone 6, тоді ви можете знайти потрібну вам відповідь тут.

Проблема: iPhone вимикається самостійно, або жахливий час автономної роботи

У 2016 році Apple запустила безкоштовну програму заміни акумулятора для пристроїв iPhone 6S, яка несподівано вимкнеться. Люди скаржились, що їхні iPhone просто вимкнуться, якщо вони занурять батарею до 30 відсотків.

Apple не анонсувала такого відкликання iPhone 6, але все більше людей скаржиться на те, що їх смартфони iPhone 6 самостійно вимикаються після зниження нижче 40 відсотків. Інші скаржилися на дуже поганий час автономної роботи.

Потенційні рішення:

 • Якщо у вас поганий час автономної роботи, радимо дотримуватися наших порад щодо акумулятора iPhone, щоб продовжити термін служби акумулятора iPhone.
 • Якщо ви один із нещасних власників iPhone 6, який переживає відключення, ми з жалем констатуємо, що для iPhone 6 не існує програми заміни, як для iPhone 6S. Рекомендуємо відвідати місцевий роздрібний магазин Apple або зв’язатися з Apple безпосередньо по телефону. Можливо, у вас проблема з обладнанням.
 • Ефективність акумулятора з часом погіршується, тому, можливо, варто розглянути питання заміни акумулятора. Apple пропонує послугу заміни за 79 доларів.

Проблема: iPhone працює повільно або відстає

Є кілька повідомлень про те, що телефони iPhone 6 і 6 Plus стають млявими, особливо після отримання оновлення. Якщо ви виявите, що при натисканні або проведенні є затримки, або, можливо, програми відкриваються на кілька секунд довше, ніж колись, тоді можна спробувати кілька речей.

Потенційні рішення:

 • Почніть із перезапуску iPhone. Натисніть і утримуйте Сон / неспання і Додому одночасно, поки не побачите логотип Apple.
 • Якщо це не допомогло, спробуйте виконати заводські скидання та відновити пристрій із резервної копії.

Збій: GPS не працює

Досить багато людей стикалися з проблемою з функцією GPS в iPhone 6. Можливо, вони використовують Apple Maps, Google Maps або будь-який інший додаток, що використовує GPS, але виявляють, що оновлення відбувається неточно або дуже повільно. Тим не менш, це може все ще працювати нормально, коли вони під’єднані до Wi-Fi.

Потенційні рішення:

 • Перевірь Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації і переконайтесь Послуги локаціїувімкнено вгорі. Потім перевірте решту налаштувань і переконайтеся, що нічого важливого не вимкнено.
 • Якщо у вас є чохол на вашому iPhone, вийміть його та протестуйте GPS ще раз.
 • Можливо, ви захочете скинути налаштування мережі черезНалаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі. Однак пам’ятайте, що після цього вам доведеться повторно ввести деякі паролі та налаштувати мережеві з’єднання.
 • Існує ймовірність виходу з ладу вашого обладнання, і в цьому випадку заміна антени або кабелю, що з’єднує її з логічною платою, вирішить проблему. Це спрацювало у деяких людей, але не у всіх.
 • Ви можете спробувати зайти в Apple Store, але співробітники можуть запропонувати вам придбати новий iPhone.

Проблема: екран iPhone зависає

Деякі користувачі iPhone 6 та 6 Plus виявили, що дисплей їх пристрою не реагує під час використання програм. Про проблему неодноразово повідомлялося на форумах Apple, і ми спостерігали таку ж проблему ще в iOS 9.3.1. Як відомо, проблема траплялася кілька разів протягом одного дня.

Вирішення проблем:

 • За допомогою кнопки блокування вимкніть і знову ввімкніть екран.
 • Утримуйте клавішу Сон / неспання і Додому , поки не з'явиться логотип Apple, щоб скинути налаштування iPhone.
 • Скинути заводські налаштування та відновити пристрій як новий телефон або відновити його з резервної копії.

Потенційні рішення:

 • Якщо жоден із вищезазначених обхідних шляхів не вирішить проблему, зверніться до Apple або перейдіть до Apple Store. Проблема може бути в апаратному забезпеченні, а не в програмному забезпеченні.

Проблема. Не вдається надсилати та отримувати повідомлення iMessages та тексти

Деякі користувачі стикаються з проблемою, коли контакт або декілька контактів не можуть отримувати повідомлення iMessages від користувачів iPhone 6 або iPhone 6 Plus, хоча вони все ще можуть отримувати тексти від інших контактів. Деякі люди не можуть надсилати текстові повідомлення, а для інших iMessages, здається, не проходять належним чином. Ця проблема з’явилася в різних версіях iOS, включаючи iOS 10.

Потенційні рішення:

 • Поверніть iMessage вимкнути і знову ввімкнути, або увімкнути iMessage вимкнено, щоб перевірити, чи можна надсилати та отримувати тексти.
 • Переконайтеся, що контакт відсутній у вашому списку блоків. Для цього перейдіть доНалаштування> Телефон> Блокування та ідентифікація дзвінків, і підтвердити, що користувача немає в жодному списку блоків.
 • Якщо у вас є старий iPhone або інший пристрій iOS, який ви іноді використовуєте для iMessages, спробуйте вимкнути iMessages там і вийти зі свого облікового запису Apple. Ви можете вийти, перейшовши доНалаштування> Повідомлення> Надіслати та отримати і натисніть на свій ідентифікатор Apple, потім виберіть Вийти з аккаунта.
 • Видаліть поточну розмову з проблемними контактами та розпочніть нову.
 • Видаліть і повторно введіть зазначені контакти.
 • Одночасно утримуйтеСон / неспання і Додому кнопки для скидання пристрою.
 • Спробуйте піти Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі. Після цього доведеться повторно ввести деякі паролі та знову налаштувати мережеві з’єднання.
 • Ви можете спробувати відновити заводські налаштування вашого iPhone.
 • Зверніться до служби підтримки Apple або віднесіть пристрій до Apple Store, щоб перевірити його.

Проблема: Не вдається оновити до iOS 11

Щоразу, коли виходить нова версія iOS, деякі користувачі мають проблеми з оновленням, як це обговорювалося в цій темі на форумах Apple.

Потенційні рішення:

 • Якщо ви робите оновлення OTA (по ефіру) через Wi-Fi, вам знадобиться близько 1,5 ГБ безкоштовного сховища на вашому пристрої. Якщо у вас виникли проблеми з оновленням OTA, відвідайте ефірну довідкову сторінку Apple, щоб отримати додаткову інформацію.
 • Переконайтеся, що Wi-Fi увімкнено, і перейдіть доНалаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення на вашому iPhone.
 • Якщо вам не вдається оновити безпосередньо на iPhone, спробуйте підключити ПК або ноутбук. Переконайтесь, що ви використовуєте останню версію iTunes, яка на момент написання статті становить 12,7.
 • Якщо це не працює, натисніть і утримуйте кнопки Sleep / Wake та Home разом на вашому iPhone 6, поки він все ще підключений до комп’ютера. Зачекайте, поки не побачите екран відновлення - ви побачите логотип Apple, а потім піктограму iTunes із кабелем. Виберіть Оновлення на вашому комп'ютері, коли він з'явиться.
 • Якщо ви зустріли код помилки, перевірте докладну сторінку підтримки Apple, що означають різні коди помилок і що робити.
 • Зверніться до служби підтримки Apple або віднесіть пристрій до Apple Store.

Проблеми з блиманням червоного екрана, слуханням дзвінків тощо

Проблема: червоний екран

Ряд власників iPhone 6 і 6 Plus повідомили про проблему, через яку дисплей їхнього iPhone переходить - або блимає - червоним, перш ніж відображати логотип Apple. Іноді проблема зникає сама по собі і повертається пізніше, а іноді вона залишається, і дисплей відмовляється вимикатись.

Обхідний шлях:

 • Спробуйте одночасно утримувати клавішу Сон / неспання і Додому кнопку протягом 10 секунд або поки ви не побачите логотип Apple. У деяких випадках iPhone перезавантажується нормально, але проблема може повернутися.

Потенційні рішення:

 • Можливо, це проблема програмного забезпечення, можливо, пов’язана з пошкодженою резервною копією. Ви можете спробувати процес відновлення, щоб виправити це. Утримуйте клавішу Сон / неспання , щоб вимкнути iPhone 6. Переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлена ​​остання версія iTunes, і підключіть iPhone за допомогою кабелю USB. Тепер одночасно утримуйте клавішу Сон / неспання і Додому на кілька секунд, а коли пристрій увімкнеться, відпустіть Сон / неспання , продовжуючи утримувати кнопку Додому кнопку. Ви повинні отримати Підключіться до iTunes екран, і ви можете відпустити Додому кнопку. Потім виконайте процедуру відновлення через iTunes.
 • Також можливо, що це якась апаратна несправність, і в такому випадку вам доведеться зв’язатися з Apple або відвідати Apple Store і домовитись про заміну. Можливо, було б непогано записати червоний екран за допомогою іншого пристрою, на випадок, якщо ваш iPhone 6 працює нормально, коли ви берете його на оцінку.

Збій: Збільшене зображення або піктограми заповнення екрана

Досить часто можна чути звіти про збільшені зображення або піктограми на екрані iPhone, що ускладнює перегляд людей або навігацію. Є велика ймовірність, що це було спричинено функцією доступності, Збільшити, і це легко виправити.

Рішення:

 • Тримайте три пальці разом і двічі торкайтесь екрана, і ви побачите, що все нормалізується.
 • Щоб переконатися, що це не повториться, перейдіть до Налаштування> Загальне> Доступність і повернути Збільшити вимкнено.

Проблема: не чути під час дзвінків

Досить багато людей стикаються з прикрою проблемою, коли вони не можуть почути іншого, хто телефонує, під час телефонного дзвінка. Вони можуть телефонувати та приймати дзвінки як зазвичай, але вони не чують того, хто знаходиться на лінії, або звучать приглушено, навіть коли гучність збільшена.

Потенційні рішення:

 • Спробуйте скористатися Збільшити гучність і переконайтеся, що при натисканні на екрані відображається гучність дзвінка, а не навушники.
 • Переконайтесь, що динамік нічого не закриває. Захисний екран, футляр або навіть пил можуть мати великий вплив. За допомогою пензлика або акуратно продуйте динамік, щоб переконатися, що на ньому немає завалів.
 • Переконайтеся, що у вас нічого не підключено до порту для навушників. Можливо, варто підключити навушники і вийняти їх знову, щоб просто перевірити, чи це допомагає.
 • Спробуйте повернути Bluetooth вимкнено через Налаштування щоб переконатися, що ви не підключені до гарнітури чи автомобільної системи. Якщо ви регулярно використовуєте пристрій Bluetooth, спробуйте підключитися до нього, а потім від'єднатись, щоб побачити, чи це має значення.
 • Ви можете спробувати зайти Налаштування> Загальне> Доступність і переконайтесь, що Телефонне шумозаглушення вимкнено, деякі люди виявили, що це допомогло.
 • Спробуйте увімкнути гучномовець під час дзвінка та перевірте, чи проблема не зникає.
 • Спробувавши наведені вище рішення, утримуйте кнопку Сон / неспання і Додому разом протягом 10 секунд, поки не побачите логотип Apple, щоб скинути iPhone 6.
 • Якщо проблема все ще виникає після випробування всіх цих потенційних рішень, настав час поговорити з Apple та / або вашим оператором.

Проблема: iPhone 6 не заряджається

Ми чули, як кілька власників iPhone 6 скаржились на те, що не можуть зарядити свій пристрій. Вони підключають його до мережі, як зазвичай, і нічого не відбувається, або він заряджатиметься поки що.

Потенційні рішення:

 • Переконайтеся, що ви використовуєте кабельний та настінний зарядний пристрій, який постачається з вашим iPhone 6 або iPhone 6 Plus. Якщо зарядний пристрій або кабель, який ви намагаєтесь використовувати, не сертифікований компанією Apple, то це може бути вашою проблемою саме тут.
 • Спробуйте використати іншу настінну розетку, інший кабель та інший зарядний пристрій.
 • Погляньте на роз'єм на кабелі та порт на iPhone. Переконайтеся, що вони чисті та без пилу. Ви можете продути в порт, щоб очистити його, або скористатися щіткою з м’якою щетиною.
 • Є повідомлення, що якщо ви тримаєте кабель блискавки у вологому або мокрому середовищі, роз’єм може отримати корозію. Якщо воно мокре, ніколи не підключайте його, оскільки ви також можете пошкодити порт iPhone. Якщо він виглядає роз’їденим або на роз’ємах є щось, що ви не можете видалити тканиною з мікрофібри, тоді варто віднести кабель до Apple Store, щоб показати їх, вони можуть просто замінити вас.
 • Спробуйте скинути налаштування пристрою, коли він підключений до зарядного пристрою, утримуючи кнопки «Сон / пробудження» та «Домашня» протягом приблизно 10 секунд, доки не з’явиться логотип Apple.
 • Є ймовірність, що ваш акумулятор вийшов на останні ноги. Занесіть свій iPhone в магазин Apple і попросіть його поглянути.

Збій: помилка SIM-картки відсутня

Деякі люди зіткнулися з помилкою, коли iPhone 6 постійно скаржиться на SIM-карту. Там може бути написано “Недійсна SIM-карта” або “Не встановлена ​​SIM-карта”. Є кілька речей, які варто спробувати.

Потенційні рішення:

 • Спробуйте переключити Літак увімкнення та вимкнення режиму знову.
 • Перезапустіть iPhone, вимкнувши та ввімкнувши його знову.
 • Якщо ви нещодавно вставили SIM-карту і почали отримувати помилку, то існує ймовірність її пошкодження або забруднення. Спробуйте вискочити і поглянути. Ви можете скористатися гумкою для олівця, щоб очистити золоті контакти, а потім продути сміття, перш ніж повернути його на свій iPhone.
 • Якщо ви впали iPhone 6 або його якось пошкодили, то є ймовірність, що лоток для SIM-картки загубився. Деякі люди досягли успіху, поклавши на тильну сторону SIM-картки невеликий тонкий шматок пакувальної стрічки, а потім вставивши її знову.
 • Переконайтеся, що ваше програмне забезпечення повністю оновлено через Налаштування> Загальне> Про програму.
 • Спробуйте SIM-карту на іншому пристрої, якщо у вас сумісний пристрій, або спробуйте іншу SIM-карту у своєму iPhone 6.
 • Якщо проблема не зникає, зверніться до свого оператора або Apple.

Проблеми із зігнутими айфонами, зламаними екранами тощо

Проблема: зігнутий iPhone 6 Plus

Проблема зігнутої iPhone 6 Plus викликала бурхливе покриття в Інтернеті, але Apple стверджує, що це не часто, і що лише дев'ять людей фактично зв'язалися з компанією, щоб скаржитися на зігнутий iPhone 6 Plus. Ми підозрюємо, що найближчими тижнями їх буде більше. Тонкий дизайн та більший корпус, очевидно, роблять набагато більше шансів зігнутись, ніж торішня модель, але якщо ви доглядаєте за нею і не намагаєтесь її зігнути, то це, швидше за все, не трапиться з вами. Незалежно від того, вірите ви, що це велика проблема чи ні, вам потрібно зробити лише одне, якщо це станеться з вами.

Рішення:

 • Якщо iPhone лише трохи зігнутий, і інших проблем немає, хороший чохол може допомогти з жорсткістю iPhone 6. Ознайомтеся з нашими кращими кейсами для iPhone 6 та iPhone 6 Plus.
 • Знову ж таки, якщо ваш iPhone 6 трохи зігнутий, і немає інших проблем, ви можете зупинити його погіршення, обережніше ставлячись до того, як ви носите свій смартфон. Якщо ви носите свій смартфон у дуже вузьких джинсах або у задній кишені, це може бути причиною його загину.
 • Зв’яжіться з компанією Apple або віднесіть її в магазин Apple, і вони перевірять її та вирішать, чи запропонувати вам безкоштовну заміну.

Випуск: тріснутий екран

Багато людей повідомляють, що iPhone 6 і iPhone 6 Plus легко пошкодити при падінні. Завжди існує ризик, коли ви упустите смартфон, що екран розтріснеться. Ось чому бажано інвестувати в захисний футляр. Якщо у вас зламаний екран iPhone 6, ось що робити:

Потенційні рішення:

 • Прогляньте наш посібник про те, як відремонтувати смартфон, щоб отримати поради щодо самостійної роботи, ремонтні майстерні та послуги.
 • Перейдіть безпосередньо до Apple, де ремонт екрану iPhone 6 обійдеться вам у 109 доларів або 129 доларів за iPhone 6 Plus.

Помилка: Touch ID не працює

Ми бачили нитку за ланцюжком на форумах Apple про те, що власники iPhone 6 не можуть використовувати Touch ID. Іноді він перестає працювати після оновлення програмного забезпечення, і іноді спроби видалити та повторно додати відбитки пальців можуть призвести до ситуації, коли налаштування Touch ID знову і знову не вдається.

Потенційні рішення:

 • Тримайте Сон / неспання і Додому кнопки для запуску примусового перезапуску (з’явиться логотип Apple).
 • Очистіть область навколо кнопки головного екрана iPhone м’якою тканиною з мікрофібри.
 • Йти до Налаштування> Touch ID і пароль, видаліть відбитки пальців і торкніться Вимкніть пароль. Вимкніть і знову ввімкніть iPhone, а потім поверніться доНалаштування> Touch ID і пароль і налаштуйте заново.
 • Створіть резервну копію за допомогою iTunes і відновіть пристрій за допомогою цієї резервної копії. Якщо проблема не зникає, спробуйте відновити заводські налаштування, але не відновлюйте резервну копію. Налаштуйте його та перевірте, чи працює Touch ID правильно.
 • Якщо у вас все ще виникають проблеми, пора зв’язатися з Apple.

Збій: Bluetooth не працює

Багато нових власників iPhone 6 або iPhone 6 Plus відчувають проблеми з підключенням до пристроїв Bluetooth, особливо систем у автомобілях. Деякі люди не можуть змусити систему в машині запрацювати, тоді як інші мають проблеми із встановленням будь-якого зв’язку взагалі. Здається, це не обмежується якимось конкретним виробником. Ми бачили повідомлення про широкий спектр моделей автомобілів, включаючи Toyota, Mercedes-Benz, Nissan, Honda, Acura, BMW, Jeep тощо. Є повідомлення, що підключення чудово працює зі старими моделями iPhone.

Потенційні рішення:

 • Вам слід видалити всі сполучення з автомобіля або іншого пристрою Bluetooth. А тепер перейдіть до Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути налаштування мережі на вашому iPhone. Тепер утримуйте клавішу Сон / неспання і Додому кнопки, поки не побачите логотип Apple на своєму iPhone. Переконайтеся, що ваш автомобіль або пристрій можна знайти, і спробуйте налаштувати з’єднання з нуля.
 • Деякі люди повідомляли про успіх після відновлення заводських налаштувань. Перевірте, як скинути iPhone до заводських налаштувань.

Проблема: Сенсорний екран не відповідає

Декілька людей скаржиться, що сенсорний екран на їхньому новому iPhone 6 випадково не реагує. Здається, це проявляється як проблема з клавіатурою, коли вона млява, і певні клавіші не працюють у портретному режимі, але деякі звіти говорять про те, що вся сторона екрану не реагує. У деяких випадках це супроводжується мерехтливою мереживною смужкою у верхній частині екрана.

Потенційні рішення:

 • Перше, що потрібно спробувати - це перезапустити iPhone 6, утримуючи клавішу Сон / неспання і Додому , поки не побачите логотип Apple. Проблема може повернутися.
 • Деякі власники мали успіх після спроби Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути всі налаштування (Вам потрібно буде повторно ввести паролі, змінити шпалери, знову налаштувати Touch ID, але це не призведе до видалення ваших даних).
 • Інші повідомляють про успіх після відновлення заводських налаштувань, але якщо ви зробите це, ви втратите все, то спочатку створіть резервну копію. Можливо, вам доведеться налаштувати iPhone 6 як новий телефон, а не відновлювати. Деякі люди виявили, що відновлення з резервної копії iTunes або iCloud повернуло проблему знову.
 • Також існує ймовірність, що це спричинено апаратною помилкою, і є проблема з деякими з’єднаннями всередині iPhone. Якщо це так, вам доведеться звернутися за ремонтом. Можливо, варто взяти свій iPhone в Apple Store і попросити їх поглянути.

Проблеми з камерою, випадкові збої тощо

Проблема: Камера не працює

Здається, є не одна проблема з камерою iPhone 6. Посібник Тома написав статтю про фіолетові відтінки та можливі хроматичні аберації, хоча, схоже, це пов'язано з програмним забезпеченням, як це трапляється на iPhone 5S з iOS 8. Ми бачили кілька звітів про те, що люди запускали додаток камери на iPhone 6 і 6 Plus лише для того, щоб знайти чорний екран. Ми також бачили повідомлення про повернення фотографій у неправильну орієнтацію.

Обхідний шлях:

 • Скидання може тимчасово позбутися проблеми. Утримуйте клавішу Сон / неспання і Додому , поки не побачите логотип Apple.

Потенційні рішення:

 • Спробуйте піти Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути всі налаштування і подивіться, чи це щось змінює. Після цього вам доведеться знову встановити деякі фрагменти, але це не призведе до видалення будь-яких файлів або фотографій.
 • Деякі власники виявили, що це було викликано старою резервною копією. Якщо ви виконуєте відновлення з резервної копії, зробленої зі старим iPhone, це може бути проблемою. Спробуйте встановити iPhone 6 як новий, скиньте його до заводських налаштувань, а потім покладіть все на нього вручну, і ви можете виявити, що проблема зникла.
 • Якщо проблема не зникає, можливо, виникла апаратна помилка, і вам слід зв’язатись із компанією Apple або зайти в Apple Store, щоб дізнатись її. Вони повинні замінити його безкоштовно, якщо є проблема.

Помилка: випадковий збій та цикл завантаження

Кілька власників iPhone 6 і 6 Plus зіткнулися з проблемою, коли їх iPhone неодноразово випадав з ладу або вимикався без видимих ​​причин. Для деяких людей iPhone 6 тоді застряє в циклі завантаження, де він неодноразово вимикається і знову вмикається. Це може статися під час запуску програми, і вона може відображати синій або червоний екран.

Потенційні рішення:

 • Це може бути проблема програмного забезпечення. Перевірь Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення і торкніться Завантажте та встановіть коли ви бачите нове оновлення. Apple заявляє, що iOS 10.2.1 вирішує проблему.
 • Якщо ви постійно стикаєтеся з цією проблемою з певною програмою, спробуйте видалити її та перевстановити.
 • Є ймовірність, що це стосується старих налаштувань або певних програм. Ви можете спробувати відновити заводські налаштування, а потім встановити iPhone як новий та перевстановити програми вибірково, але це досить радикальний крок, і немає жодної гарантії, що він спрацює.
 • Якщо це справді проблема з апаратним забезпеченням, то вам доведеться отримати заміну слухавку від Apple. Перенесіть його в Apple Store, якщо це можливо, і вони, ймовірно, спробують відновити. Якщо проблема не зникне, вони повинні запропонувати вам заміну.

Проблема: Барвник забарвлює пластикові смужки

IPhone 6 та iPhone 6 Plus мають пластикові смужки у витонченому корпусі, щоб антени могли утримувати сигнал. На жаль, вони є необхідним злом, хоча багато людей вважають їх потворними. Деякі власники виявили, що якщо засунути телефон у щільну кишеню джинсів, барвник прилипає до білого пластику на золотої моделі та знебарвлює його. Раніше це траплялось із багатьма іншими смартфонами (наприклад, з білим HTC One X), тож це не нова чи ексклюзивна проблема.

Обхідний шлях:

 • Покладіть футляр на свій iPhone, це крихкий пристрій, який легко зламається, якщо ви його кинете, тому все одно варто розглянути справу, і вона повинна запобігти цій проблемі або приховати її.
 • Носіть білі джинси (жартую ... хоча це вдасться).

Потенційні рішення:

 • Гумка для олівців виявилася ефективною для деяких людей.
 • Почніть із вологої ганчірки і рухайтеся до чистячих засобів, поки не вдасться видалити сліди. Тільки будьте обережні, щоб на екран або іншу частину корпусу iPhone не потрапила рідина для чищення.

Випуск: Потріскування навушників або дивна поведінка

Досить багато людей мали проблеми з тим, щоб навушники працювали ідеально зі своїм новим iPhone 6. Здається, тут є кілька різних проблем. Один з них стосується навушників, які висувають верх і тріскають звуки. Інше стосується автоматичного запуску Siri та іншої дивної поведінки, як зупинка музики або регулювання гучності на гарнітурі не працює.

Потенційні рішення:

 • Почніть з продування в порт для навушників та очищення роз'єму для навушників, щоб переконатися, що ця проблема не викликає пилу та бруду.
 • Якщо ви використовуєте навушники, що постачаються з iPhone 6 або іншим офіційним набором Apple, і у вас з’являється тріск, перевірте, чи правильно вони підключені до кінця. На зверху. Може здаватися, що це напружено, але воно повинно зафіксуватися до кінця.
 • Люди, які користуються сторонніми навушниками, особливо якщо вони мають мікрофон, ненавмисно запускають Siri або відчувають часті вирізи. Це може бути тому, що метал у верхній частині штекера торкається корпусу iPhone. Деякі люди повідомляють про успіх, використовуючи скотч, пластик або навіть зубну нитку, обмотану верхньою частиною гнізда для навушників. Тільки переконайтеся, що не використовуєте щось, що може застрягти в порту.
 • Якщо проблема не зникне, існує ймовірність несправності обладнання. Перейдіть до Apple і попросіть їх поглянути. Якщо вони не можуть вирішити проблему, ви зможете отримати заміну слухавку.

Випуск: Перегрів iPhone

Смартфони нагріваються на дотик під час зарядки або якщо ви граєте в графічно інтенсивну гру, але вони ніколи не повинні нагріватися. Є деякі повідомлення, що iPhone 6 і 6 Plus можуть особливо сильно нагріватися, і не за умов, згаданих вище. Серед проблемних питань - задня панель, особливо біля регуляторів гучності.

Вирішення проблем:

 • Перезапуск повинен допомогти йому охолонути, але в майбутньому він може знову перегрітися. Утримуйте клавішу Сон / неспання і Додому , поки не побачите логотип Apple.
 • Якщо ви використовуєте футляр, спробуйте його видалити.

Потенційні рішення:

 • Проблема може бути причиною проблемної програми або чогось у вашому файлі резервної копії. Спробуйте відновити заводські налаштування і не відновлюйте резервну копію, замість цього встановіть її як нову та перевірте, чи не перегрівається. Переінсталюйте програми по черзі та стежте за тим, як проблема виникає.
 • Якщо ваш iPhone такий гарячий, ви ризикуєте спалити себе, то вам потрібно віднести його назад до Apple. Домовтесь про зустріч із Genius Bar у вашому місцевому магазині Apple.

Проблеми із завантаженням, Wi-Fi, iTunes та електронною поштою

Проблема: iPhone не вмикається

Ви можете виявити, що ваш iPhone 6 іноді відмовляється ввімкнути, коли ви натискаєте кнопку Sleep / Wake. Можливо, він несподівано вимкнувся і тепер, здається, не реагує, або ви просто дотягнулися до нього, лише виявивши, що він не прокинеться. Ось що робити:

Потенційні рішення:

 • Почніть із натискання на кнопки Sleep / Wake та Home. Тримайте їх утримуваними протягом 30 секунд. Це може здаватися довгим часом, але продовжуйте їх тримати. Згодом повинен з’явитися логотип Apple.
 • Може виникнути проблема з самою кнопкою Sleep / Wake, але ви повинні відчути або побачити несправність. Вам, очевидно, знадобиться ремонт, якщо він здається пошкодженим.
 • Якщо це не спрацьовує, то, ймовірно, акумулятор розряджений. Підключіть iPhone до зарядного пристрою і залиште його на півгодини, перш ніж намагатись увімкнути його знову.
 • Якщо він все ще не реагує, спробуйте підключити iPhone до комп’ютера та запустити iTunes. Можливо, він розпізнає ваш iPhone і вказує, що він перебуває в режимі відновлення. Якщо так, спробуйте відновити його.
 • Якщо нічого не виходить, то пора відвідати Apple Store або зв’язатися з Apple щодо ремонту.

Проблема: не буде під’єднано до Wi-Fi або не буде

Багато людей мали проблеми з підключенням Wi-Fi на iPhone 6 або 6 Plus. Якщо ви виявите, що не можете підключитися до мережі Wi-Fi або часто зникає або сповільнюється, тоді є багато речей, які ви можете спробувати.

Вирішення проблем:

 • Переключити режим Wi-Fi / Політ: Ви можете виявити, що він тимчасово повертається, якщо вимкнути та знову ввімкнути Wi-Fi. Крім того, ви можете ввімкнути режим польоту, а потім знову вимкнути його. Проведіть вгору знизу, щоб відкрити Центр управління та перемкнути ці налаштування.
 • Перезавантажте: Деякі люди повідомляють про тимчасовий успіх, вимикаючи та знову вмикаючи пристрій. Натисніть і утримуйте кнопку Sleep / Wake та кнопку Home приблизно 10 секунд, поки не побачите логотип Apple. Ваш Wi-Fi може деякий час знову працювати.

Потенційні рішення:

 • Знову налаштуйте з’єднання: Іди до Налаштування> Wi-Fi і торкніться проблемної мережі, а потім виберітьЗабудьте про цю мережу і торкніться Забути. Якщо ви повернетесь на сторінку Wi-Fi, тепер ви зможете вибрати свою мережу та встановити нове з’єднання.
 • Скиньте налаштування мережі: Спробуйте піти Налаштування> Загальне> Скинути і торкніться Скиньте налаштування мережі. Це спрацювало у кількох людей, але проблема може повернутися.
 • Вимкніть мережу Wi-Fi: Спробуйте піти Налаштування> Конфіденційність> Послуги локації і під Системні служби потрібно вимкнути Мережі Wi-Fi.
 • Вимкніть Wi-Fi Assist: Він призначений для переключення вас на мобільну мережу передачі даних, коли Wi-Fi нестабільний, але це може спричиняти ваші проблеми. Йти до Налаштування> Стільниковий і прокрутіть вниз, щоб переключити Підтримка Wi-Fi.
 • Перемкніть 2,4 / 5ГГц: Якщо у вас двоканальний маршрутизатор, спробуйте змінити значення з 5 ГГц на 2,4 ГГц. Взагалі кажучи, 5 ГГц швидше, але з меншим діапазоном. Деякі повідомляють про кращий зв’язок на частоті 2,4 ГГц, а дехто знаходить поліпшення, переключившись на інший шлях.
 • Зміна каналу маршрутизатора: Ви також можете спробувати змінити канал на маршрутизаторі. Вам потрібно буде вставити IP-адресу маршрутизатора у свій браузер та увійти, щоб змінити налаштування. Інструкції зверніться до свого Інтернет-провайдера.
 • Переключіть DNS на Google: Деякі люди повідомляють про успіх після переходу DNS на використання серверів Google. Ви можете зробити це через Налаштування> Wi-Fi потім натисніть піктограму «i» поруч із маршрутизатором, прокрутіть вниз до DNS і торкніться цифр і введіть “8.8.8.8”. Можливо, вам доведеться перезавантажити пристрій, щоб це набрало чинності.
 • Вимкніть фільтрацію MAC на маршрутизаторі: Можна додати MAC-адресу вашого пристрою iOS 9, але завдяки рандомізації MAC від Apple існує велика ймовірність, що вона зміниться та відмовиться підключатись наступної спроби. Найпростішим рішенням є просто повністю вимкнути фільтрацію MAC.
 • Оновіть мікропрограму маршрутизатора: Можливо, вам доведеться звернутися до свого провайдера або виробника маршрутизатора.
 • Заводські налаштування: Це радикальний крок, який не гарантує успіху, але ви можете спробувати відновити заводські налаштування. Ось як відновити заводські налаштування iPhone.

Проблема: помилка відновлення iTunes 53

Ряд власників iPhone 6 та iPhone 6 Plus зіткнулися з помилкою 53 під час підключення iPhone до ПК або Mac та спроби відновлення через iTunes. Це фактично залишає ваш iPhone у циклі перезавантаження, де він переходить у режим відновлення, підказуючи вам підключити його, а потім iTunes каже: «iPhone не вдалося відновити. Сталася невідома помилка (53) ".

Apple визнала, що помилка "Помилка 53", і випустила виправлену версію iOS 9.2.1, яка вирішила цю проблему.

Рішення:

 • Оновіть останню версію iOS через iTunes.

Збій: Електронна пошта не оновлюється

Деякі власники iPhone мають проблеми з тим, що їхні облікові записи електронної пошти не оновлюються. Нові електронні листи не надходять у папку "Вхідні" або, можливо, вони надходять лише під час відкриття програми "Пошта".

Потенційні рішення:

 • Перше, що потрібно зробити, це зайти Налаштування> Облікові записи та паролі> Отримати нові дані і погляньте на ваші налаштування. Якщо ви хочете, щоб електронні листи надходили, як тільки вони надходять, то переконайтеся в цьому Натисніть увімкнено. В іншому випадку ви можете встановити частоту, за якою ваш iPhone перевіряє наявність нової електронної пошти Фет.
 • Варто перевірити, чи немає у вашій поштовій скриньці нічого. Якщо повідомлення електронної пошти не вдається надіслати та повторюється, це може спричинити ваші проблеми.
 • Спробуйте переключитися Літак увімкнення та вимкнення режиму.
 • Спробуйте видалити обліковий запис електронної пошти через Налаштування> Облікові записи та паролі, а потім додайте його свіжим.
 • Йти до Налаштування> Загальне> Скинути і спробуйте Скиньте налаштування мережі. Вам доведеться знову налаштувати мережеві з’єднання, але це може допомогти у вирішенні проблем з електронною поштою.

Проблема: Відсутній звуковий сигнал для вхідних повідомлень

Якщо ви виявите, що не чуєте жодного попереджувального звуку, коли надходить нове повідомлення, або, можливо, ви отримуєте сповіщення лише з перервами, то ви не самотні. Це досить поширена проблема.

Потенційні рішення:

 • Почніть з перевірки очевидних речей: Збільште гучність, переконайтесь, що перемикач відключення звуку не ввімкнено, і загляньте нижче Налаштування> Не турбувати. Майте на увазі, що це можливо Не турбувати увімкнено для певних контактів, і в цьому випадку біля контакту ви побачите піктограму напівмісяця. Перевірте Деталі на будь-яке вхідне повідомлення, про яке ви не чули сповіщення, щоб переконатися, що це не ваша проблема.
 • Йти до Налаштування> Сповіщення і спробуйте їх увімкнути або вимкнути. Тепер перезавантажте пристрій і знову ввімкніть їх.
 • Ви також можете спробувати Налаштування> Загальне> Скинути> Скинути всі налаштування, але це означає повторне введення багатьох налаштувань після цього.

Оновлення: ми оновили деякі рішення тут і додали проблему з вимкненням iPhone через акумулятор.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found