FFXIV: Як вирівняти помел і пройти найшвидший шлях до рівня 70

Фінальна фантазія XIV збирається збільшити свій рівень обмеження за допомогою Тіньові пальці розширення, це означає, що ніколи не було кращого часу, щоб вирівняти кілька додаткових класів до поточного обмеження. Але який найкращий та найефективніший спосіб досягти рівня Фінальна фантазія XIV?

Відповідь може бути складною і насправді залежить від того, що ви вирівнюєте, коли і як ви хочете це зробити. У цьому Фінальна фантазія XIV Посібник із подрібнення рівня, ми розглянемо швидкі та нудні маршрути та повільніші опіки, які не повинні залишати вас надто виснаженими, щоб зануритися в Shadowbringers цього літа. Поточні події, як бафф "Дорога до 60", ще більше пришвидшують процес раннього вирівнювання. Гра у «кращому світі» теж допомагає.

Вирівнювання першого бойового класу

FFXIV бойовий клас шліфування

Фінальна фантазія XIV будується навколо вмісту бою в хвилину. Ви можете абсолютно прожити своє життя майстра або збирача, як тільки досягте рівня шапки, але вам потрібно буде це зробити на одному бойовому класі, перш ніж ви зможете так змінити своє життя. Вам потрібно буде детально проаналізувати основний сюжет гри, перш ніж ви зможете по-справжньому вільно займатися своїми справами.

Існує безліч способів піднятися на рівень Фінальна фантазія XIV, але нові гравці повинні зосередитись на основних сценаріях квестів, про що ми трохи торкаємось у нашому посібнику для початківців FFXIV. Таким чином ви перейдете на рівень гри та її розташування, як задумали розробники. Це не буде швидкою подорожжю, але вам все одно доведеться виконати основні квести, щоб виконати речі вищого рівня, так що ви могли б просто піти за течією.

Доступні предмети для підвищення окулярів досвіду, але найкращі з них замикаються за кампаніями попереднього замовлення, такими як попереднє замовлення Shadowbringers. Ви можете захопити «Зовсім нове кільце», пройшовши квест лінії «Зал для початківців» на рівні 15, головний убір через «Приєднати друга» або кілька наборів нарядів, придбаних через Mogstation - ринок мікротранзакцій гри.

Вирівнювання ще одного бойового класу

Коли ваш перший клас на максимальному рівні та основна історія закінчена, ви можете експериментувати, вирівнюючи будь-які наступні класи. Фінальна фантазія XIV відрізняється від більшості інших MMO. Окремий персонаж може вільно опановувати кожен клас, що означає, що побічні квести з часом закінчаться сухими. Не те, що це найшвидші способи вирівняти в наші дні. Вони в основному там, щоб гравці дізналися трохи більше про землю та її жителів.

Так, що ти робиш? Ну, є маса способів вирівняти наступні класи, і хоча деякі з них швидші за інші, вони, як правило, набагато частіше повторюються, ризикуючи вигорання гравців набагато швидше. Ідеальний процес вирівнювання включає кілька різних методів; подібно до запущених підземель, рівних вашому власному рівню, для досвідчених солодких ланцюжків, та долю, щоб подолати розрив між новими підземеллями.

Для тих, хто просто хоче вирівняти свій шлях до вершини, Палац Мертвих і Небо на висоті вважаються найшвидшими методами в наші дні. Вони не для всіх.

Кооперативні підземелля

Подрібнення підземелля FFXIV

Фінальна фантазія XIV заповнений до кінця цими підземеллями для 4 гравців, і це можуть бути найкращі способи вирівнювання гринду. Погляньте на свій список обов'язків, і ви помітите конкретні вимоги до рівня біля кожного входу в підземелля. Вам захочеться запустити ці підземелля на тих самих рівнях, щоб максимізувати прибутки до досвіду, оскільки ланцюговий досвід - бонус, винагороджений за вбивство ворогів того ж рівня в швидкій послідовності - може справді наростати.

Для підземель не є неприродним надання одного або навіть двох рівнів за один раз, коли всі бонуси вирівнюються. Непогано за 15-20 хвилин зусиль. Подібно до підземель, Guildhests - це короткі підручники, доступні кожні п’ять рівнів, які пропонують велику кількість досвіду для першого очищення. Зроби їх.

Підземелля ІІ ескадрильї

Якщо у вас немає настрою бігати з справжніми гравцями, запустіть вибрані підземелля з членами ескадрильї ШІ. Час від часу вам доведеться боротися з деяким хитрим ШІ, але сильна вбивча сила цих NPC в парі з суттєво підвищений рівень стажу може призвести до короткої роботи частини 18-50 Фінальна фантазія XIV рівень подрібнення в ці дні. Доступ до звання старшого лейтенанта зі своєю Великою ротою, щоб отримати до них доступ.

ДОЛЯ ДОЛЯ

Колись бастіон рівномірного помелу, землеробство FATE - це не зовсім те, що було раніше. Тим не менш, це гідний спосіб пройти рівні, коли ви знаходитесь між оптимальними пробігами в підземеллі та / або чекаєте черги. Долі знайдені в усьому ігровому світі, як правило, їх можна легко солірувати за допомогою відповідної екіпіровки та нагородити пристойний шматок досвіду за кілька хвилин, які вони можуть виконати.

Рулетки Duty Finder

Повернувшись до теми підземель, функція Duty Roulette - це чудовий спосіб отримати кілька простих очок незалежно від вашого рівня. Рулетка низького рівня може бути трохи звичною роботою на пізніх рівнях через втрату доступу до веселих заклинань та здібностей, але коли ви виходите з легкого підземелля з потенційно ¾ вашої смуги рівня, забарвленої в 62, це легко пробачити сноозефест. Просто наклейте відео YouTube і не потійте його. Інші рулетки не дадуть такого ж щедрого досвіду, але всі вони складають нашу наступну точку розмови.

Журнали викликів / полювання

Журнал викликів рівня шліфування FFXIV

Журнал викликів - ледь не виклик, це щотижневий контрольний перелік заходів, що призначає безглуздий бал досвіду за повсякденні справи, такі як біг рулеток, очищення підземель та завершення ДОЛЯР. Завершити підземелля, щоб побачити ще один шматок вашої панелі EXP, який вас несподівано кинув, - це чудове почуття. Поляні колоди - це більш стара версія цієї ідеї. Він нагороджує поважних досвідчених за полювання на конкретних монстрів і може бути виконаний один раз для кожного класу.

Глибокі підземелля

Спочатку задуманий як веселе проведення часу для гравців, щоб перевірити свою кмітливість, піднімаючись на таблиці лідерів, Палац Мертвих та його еквівалент Stormblood Heaven-on-High, зараз є не більше ніж прославленим рівнем меленої золотої копалини. Ці випадково сгенеровані підземелля дають значну кількість досвіду після кожного десятого поверху. Але будьте попереджені; померти, перш ніж потрапити туди, і ти будеш відкинутий на перший поверх набору.

Рекомендований метод - Використовуйте FATEs і Hunting Logs, щоб досягти рівня 16. Запустіть підземелля на рівні або на один рівень нижче власного, і зберігайте щоденні нагороди рулетки низького рівня та Challenge Log, щоб швидко подолати розрив між новими підземеллями. Або просто запустіть підземелля зі своєю ескадрою приблизно до рівня 50, а потім поверніться до рекомендованого маршруту. Повільний і стійкий виграє перегони.

Метод подрібнення - Огляньте світ, роблячи долі, що відповідають рівню, або втягніть себе у повторюваний кошмар, який є Палац мертвих.

Доступні бафи

Фінальна фантазія XIV повільно запровадив все більше і більше способів збільшити накопичення досвіду. Складаючи одночасно стільки предметів, що внизу, ви можете збільшити приріст окуляру досвіду від бою до 250%. Бонус до озброєння - це невидимий поштовх, який застосовується до будь-якого бойового класу, який не відповідає вашому поточному найвищому рівню.

 • Бонус до озброєння (100% нижче рівня 60, 50% після цього)
 • Відпочивали (50%)
 • Безкоштовний посібник компанії для бойових дій або ескадрильї (до 15%)
 • Носні предмети (варіюється)
 • Їжа (3%)

Як шліфувати заняття крафтом

FFXIV крафтування та збирання

Підмножина класів у Фінальна фантазія XIV, «Учні руки» - це колекція класів, що базуються на майстерності, таких як ковальство, кулінарія та ювелірне мистецтво. Зараз усього є 8 класів крафтів, і ми не очікуємо, що найближчим часом з’являться інші. Вирівнювання цих класів може бути складним та трудомістким процесом, але кожен може допомогти іншому, роблячи кожен новий клас трохи простішим за попередній. Так само, як і бойові заняття, є кілька різних способів вирівняти рівень.

Створіть одне з усього

Хоча це не є абсолютно необхідним, нові майстри можуть насолоджуватися безліччю очок досвіду, просто виготовивши предмет вперше. Помітили, що маленька галочка біля того предмета, який ви тільки що підняли вперше? Ви можете зробити це для будь-якого пункту у вашому списку рецептів, і це надає одноразовий бонус за бал.

Вам знадобляться всі практики, які ви можете отримати, якщо ви новачок у майстерні, тому відмітка кожного предмета - це не поганий спосіб відколоти панель досвіду. Чим більше ви підвищите якість предмета, тим більше досвіду ви отримаєте, коли закінчите ремесло.

Спеціальні поставки

Доступні приблизно на рівні 50, ці щотижневі реєстрації швидко та легко виконуються. Просто перевірте список доставки на тиждень, придбайте необхідні товари у відповідного постачальника та створіть якнайкраще шість із запитаних товарів. Ви доставите багато очок досвіду, доставляючи ці предмети, і навіть отримаєте «скрипти», які використовуються для придбання потужного ремісничого спорядження.

Вступ компанії Grand Company

Часто не враховуваний в наші дні, обрана вами компанія Grand щодня вимагатиме від вас ремесло, що відповідає випадковому рівню, біля прилавку. Так само, як levequests, передача високоякісного товару принесе більше очок досвіду. Це швидкий і простий спосіб отримати бонус щодня.

Гільдії

Рівні шліфування рівня FFXIV

Напевно, найкращий (і найдешевший) спосіб вирівняти будь-який клас майстерства - присвятити себе Левекестам. Ці повторювані квести вимагають від гравців доставки певних предметів до НІП за велику кількість очок досвіду. Вони мають кілька смаків, але “благодійні” гільдії, позначені зображенням двох жінок-майстринь, як правило, пропонують найбільше співвідношення часу / досвіду, оскільки ви можете одночасно передати 3 набори предметів.

Нагороди за очки досвіду є щедрими і багаторазовими для високоякісних ремесел. А ще краще - більшість винагородить вас матеріалами, які ви використовували для виготовлення предмета, що робить його набагато простішим повторювати Levequest знову і знову. Якщо ви катаєтесь у Гілі, ви навіть можете придбати необхідні речі та видати їх за власні.

Рекомендований метод - Немає великих причин не зловживати Левекестами аж до обмеження рівня. Вони швидкі, зручні та отримують метричну точку досвіду порівняно з іншими методами. Спеціальні доставки пропонують швидкий та легкий бонусний досвід щотижня, а сценарії - додатковий бонус. Не соромтеся виконувати їх, якщо і коли це можливо.

Метод подрібнення - Ремесло, ремесло, ремесло. Бажано без використання швидкого синтезу.

Бафи доступні

Як і будь-який клас в Фінальна фантазія XIV прямо зараз, у класах крафтів можна використовувати купу любителів, щоб збільшити свої прибутки. Їх укладання сприятиме набагато швидшому досвіду крафта і повинно діяти постійно. Вони не дуже багато зроблять, повернувшись у Guildleves, але вони дійсно допоможуть пришвидшити процес, виконуючи справжні ремесла.

 • Відпочивали (50%)
 • Інженерний посібник компанії (50%)
 • Вільна компанія (гільдія) баф або ефірне колесо (до 20%)
 • Їжа (3%)

Як подрібнити уроки збору

Остаточний тип Фінальна фантазія XIV клас - смиренний Учень Землі. Оскільки зараз доступні лише риболовля, ботаніка та видобуток корисних копалин, ці класи збираються набагато менше, ніж їх колеги по майстерню, але вони йдуть рука об руку по-різному.

Вирівнювання цих класів буде досить простим, але їх передбачуваність та відносна простота роблять їх чудовими кандидатами для рівних, поки ви дивитесь фільм або слухаєте подкаст. Шліфування все одно не буде найшвидшим способом, але це, безумовно, менш вимогливе до вашої уваги. Для тих, хто бажає приділити трохи більше уваги, Leves знову стане дорогою вперед.

Розмолоти, збираючи

Подібно до занять крафтом, відкриття нового предмета присуджує бонусні бали досвіду. Якщо під час відкриття вузла ви побачите будь-які «невідомі» предмети у списку збору, успішно зібравши їх вперше, розкриєте їх справжню ідентифікацію та дасте пристойну суму бонусу в порівнянні з кожним розмахом того самого предмета.

Ланцюгові бонуси за успішні гойдалки на одному і тому ж предметі в одному вузлі означають, що вирощування одного і того ж Золотого журналу насправді може бути не поганою ідеєю. Просто розкрийте кожен новий предмет у новій області, а потім перейдіть за тим, що має найкращий шанс зібратись. Прості махи і промах скинуть цей прекрасний ланцюговий бонус. Просто наклейте фільм чи аудіокнигу на задній план і приступайте до роботи.

Левекести

Збір Levequests - або Guildleves - зазвичай просить вас зібрати певну кількість предметів з певної кількості вузлів. Занадто багато невдалих спроб зібрати можуть призвести до різко знижених винагород.

Хорошою ідеєю буде спалити очки зібрання (GP) на здібностях під час цих місій, щоб збільшити відсоток збору, тому запасіться «Кордіалами», принесіть пристойну їжу для підвищення статистики та сподівайтесь, що шанси на вашу користь. Вони не надто відрізняються від звичайних зборів, але їм потрібна проста математика, щоб досягти їхніх цілей.

Колекціонування

Колекційні предмети для подрібнення рівня FFXIV

Заблоковані за першим серйозним розширенням гри, колекціонери відчувають себе як поєднання традиційного зібрання гриндів та Levequests.

Доступне через приурочені вузли, управління часом є ключовим фактором, коли ви стежите за годинником навколо зон і покладаєтесь на вміння свого класу збирати конкретні предмети. Вам пощастить із вашими оцінками, і ви передасте ці предмети, щоб отримати дуже вражаючі очки досвіду. А ще краще, що скрипти, які ви заробляєте за це, можна потім обміняти на просте приладдя для збору в кінці гри.

Включення великої компанії

Подібно до занять майстерством, обрана вами компанія Grand щодня вимагатиме новий предмет. Доставляйте їм високоякісний предмет, щоб без особливих зусиль до вашої стрічки прогресу додати ще один шматок досвіду.

Спеціальні поставки

Ще одне неодноразове заняття, замовлення на замовлення так само добре для збору занять, як і для майстрів.

Визначте запитуваний предмет у списку, знайдіть його у полі та зробіть все можливе, щоб зібрати його за найвищою вартістю колекціонування. Здайте шість із них, щоб отримати велику кількість щотижневих балів досвіду та кілька сценаріїв для ваших проблем. Ви можете використовувати їх на новому обладнанні або книгах, які розблокують іноді неймовірно рідкісні та цінні вузли збору.

Рекомендований метод - Потрапляйте на нові вузли приблизно до рівня 15, а потім поспішайте з Levequests до рівня 60. Отримайте собі гарне спорядження і після цього зосередьтеся на колекціонуванні та спеціальних поставках.

Метод подрібнення - Просто продовжуйте натискати вузол найвищого рівня, який вам зручний ланцюг. Відсутність гойдалки в середині комбо буде боляче кожного разу.

Доступні бафи

Подібно до занять крафтами, збирачі можуть скористатися багатьма предметами для підвищення досвіду, щоб пришвидшити процес. Враховуючи необхідність фактично збиратись під час гри Левеквест, ці бонуси набагато важливіші для збирачів, ніж для майстрів. Тримайте стільки цих штабелів, скільки ви рівняєте найпростіший час. Запасіться посібниками з виживання компанії. Вони тривають недовго.

 • Посібник з виживання компанії (50%)
 • Безкоштовний бафф компанії або ефірне колесо (до 20%)
 • Їжа (3%)

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found