Як заблокувати веб-сайт

Незалежно від того, чи хочете ви захистити своїх дітей від нечітких веб-сайтів, або захиститися від відволікаючих веб-сайтів під час роботи, іноді нам усім потрібно заблокувати веб-сайт для наших найкращих інтересів. Збалансувати конфіденційність, свободу та елементи керування може бути складно орієнтуватися.

Хоча багато ноутбуків оснащені вже встановленим батьківським контролем, деякі зручніші для користувачів, ніж інші. Ми проведемо вас через те, як саме використовувати налаштування, а також як використовувати файли хосту та маршрутизатори для цього.

кмірагая / 123RF

Спосіб №1: Використання батьківського контролю

Як Windows, так і MacOS мають вбудований батьківський контроль, яким ви можете скористатися, що полегшує блокування того, що ви не хочете, щоб у вашій системі було доступно. Якщо ви виявите, що вам потрібні додаткові функції, ми описали тут найкраще безкоштовне програмне забезпечення для батьківського контролю.

Батьківський контроль у Windows 10

Крок 1: Спочатку потрібно створити дочірній обліковий запис. Для цього перейдіть до меню налаштувань Windows 10, знайшовши його, або клацнувши піктограму гвинтика в меню Пуск.

Крок 2: Клацніть Рахунки.

Крок 3: Клацніть на Вкладка "Сім'я та інші люди" і натисніть кнопку з написом Додайте члена сім'ї.

Крок 4: Клацніть Додайте дитину та введіть необхідну інформацію для створення профілю вашої дитини.

Крок 5: Перейдіть на сторінку свого облікового запису Microsoft. Виберіть Перегляд веб-сторінок та встановіть прапорець із позначкою Переглядайте лише веб-сайти у дозволеному списку.

Крок 6: Тут ви побачите розділи для Завжди дозволяйте це і Завжди блокуйте їх. Введіть URL-адреси будь-яких сайтів, які ви хочете заблокувати, у відповідному розділі та натисніть Блок кнопку праворуч.

Використання батьківського контролю в MacOS

Windows - не єдина операційна система, яка дозволяє контролювати діяльність вашої дитини в Інтернеті. Ви можете використовувати функцію батьківського контролю в MacOS для блокування веб-сайтів, що особливо корисно, якщо ви хочете заборонити своїм дітям відвідувати певні веб-сайти, не обмежуючи доступ інших користувачів.

Крок 1: відчинено Системні налаштування і натисніть кнопку з написом Батьківський контроль.

Крок 2: Ваш Mac запитає, чи хочете ви створити новий профіль з батьківським контролем, або додати їх до свого поточного профілю. Припускаючи, що ви хочете заблокувати веб-сайти, коли ваші діти користуються комп’ютером - і залишаючи їх відкритими для вас - виберіть Створіть новий обліковий запис користувача з батьківським контролем.

Крок 3: Якщо ваш поточний профіль захищений паролем, вам потрібно буде ввести свій пароль. Створивши профіль, виберіть його в Батьківський контроль і натисніть на Інтернет вкладку.

Крок 4: Якщо ви відчуваєте себе особливо драконічно, ви також можете дозволити доступ лише до певних веб-сайтів. Якщо ні, просто натисніть Налаштувати кнопку.

У спливаючому вікні з’явиться розділ для додавання веб-сайтів, які завжди дозволено, і нижній розділ для веб-сайтів, які ніколи не дозволяються.

Крок 5: Щоб додати веб-сайт, який потрібно заблокувати, клацніть знак додавання під Ніколи не дозволяйте заголовок та введіть адресу сайту, який ви хочете заблокувати. Тепер введіть стільки веб-сайтів, скільки ви хочете заблокувати, по одному на рядок.

Крок 6: Коли закінчите, натисніть гаразд у правому нижньому куті.

Спосіб №2: Зміна хост-файлів

Блокувати за допомогою файлу хостів Windows

Блокування певних веб-сайтів у Windows - це дитяча гра, і, як правило, захищена від дітей. Він абсолютно безкоштовний, не вимагає додаткового програмного забезпечення та лише виконує кілька швидких змін у файлі хостів Windows на вашому комп’ютері. Файл hosts, звичайний текстовий файл, який ваша операційна система використовує для зіставлення IP-адрес та імен хостів, може використовуватися для перенаправлення доменного імені назад на локальний комп'ютер, по суті блокуючи потрібний веб-сайт. Це чудовий спосіб заборонити користувачам бачити вміст, якого ви не хочете, щоб він бачив, незалежно від браузера та часу доби.

Однак майте на увазі, що ви повинні мати права адміністратора, щоб змінити файл, і це може бути трохи технічно. Ви завжди можете скасувати зміни, якщо це необхідно, але процес трохи практичніший, ніж батьківський контроль у Windows / MacOS.

Крок 1: Використовуючи Провідник Windows, перейдіть до господарі файл, пройшовши C:> Windows> System32> драйвери> тощо.

Крок 2:Подвійне клацання господарі і виберіть Блокнот, коли вам буде запропоновано вибрати програму для відкриття файлу. Крім того, ви можете запустити Блокнот і перейти до хост-файлу, вибравшиФайл> Відкрити, і знаходження файлу через це вікно.

Крок 3:У Блокноті ви побачите кілька рядків тексту, що використовуються для картографування. Під останнім рядком тексту - там повинно бути щось про локальний хост - введіть 127.0.0.1 і натисніть пробіл. Далі введіть IP-адресу веб-сайту, який ви хочете заблокувати, у тому самому рядку. Наприклад, тип 127.0.0.1 www.youtube.com щоб заблокувати весь трафік з популярного веб-сайту для обміну відео.

Крок 4: Продовжуйте додавати веб-сайти, які ви хочете заблокувати таким чином, починаючи з кожного 127.0.0.1. за ними пробіл та відповідний веб-сайт. Обов’язково використовуйте лише www і уникайте додавання http, якщо ви не хочете зробити запис недійсним. Не змінюйте будь-який інший текст у файлі хостів.

Крок 5: Додавши веб-сайти, які потрібно заблокувати, натисніть Файл виберіть у верхньому лівому куті Зберегти - не змінюйте ім'я та не зберігайте місце - і ігноруйте будь-які попередження щодо редагування файлу хостів. Потім закрийте Блокнот, коли закінчите.

Крок 6: Відкрийте ваш улюблений браузер і протестуйте результати! Ви повинні автоматично отримувати порожню сторінку щоразу, коли намагаєтесь отримати доступ до будь-якого з сайтів із вашого списку заблокованих. Можливо, доведеться перезапустити браузер і почекати кілька хвилин, щоб зміни набрали чинності.

Використання файлу хостів MacOS

Блокування веб-сайтів за допомогою MacOS працює подібно до блокування їх за допомогою Windows. Процес безкоштовний, відносно швидкий і вимагає зміни файлу хостів вашого Mac для перенаправлення вказаного доменного імені. Це простий процес, який не дозволить користувачам бачити вміст, який ви вважаєте гідним блокування в браузерах, але такий, який можна скасувати, якщо ви хочете надати доступ до сайтів у майбутньому.

Крок 1: Запустіть Terminal, відкривши основну папку програм, клацнувши Комунальні послуги, і вибір програми з отриманого списку. Ви також можете зробити це, шукаючи програму в центрі уваги.

Крок 2: Тепер настав час зробити копію файлу hosts на випадок, якщо щось піде не так. Тип sudo / bin / cp / etc / hosts / etc / hosts-original у командному рядку терміналу, щоб зробити резервну копію відповідного файлу. Хіт Введіть та введіть адміністративний пароль, коли з’явиться відповідний запит. Може здатися, що натискання клавіш не зареєстровано належним чином - тобто курсор не рухатиметься, але будьте впевнені, що вони є.

Крок 3: Тип sudo nano / etc / hosts і вдарив Введіть у командному рядку терміналу, щоб відкрити файл хостів у нано-вікні. Потім введіть свій адміністративний пароль, коли з’явиться відповідний запит.

Крок 4: Після того, як файл hosts буде відкрито, ви побачите кілька рядків тексту, що використовуються для цілей зіставлення. Під останнім рядком тексту - там повинно бути щось про локальний хост - введіть 127.0.0.1 і натисніть пробіл. Далі введіть IP-адресу веб-сайту, який ви хочете заблокувати, у тому самому рядку. Наприклад, тип 127.0.0.1 www.youtube.com щоб заблокувати весь трафік з популярного веб-сайту для обміну відео.

Крок 5: Продовжуйте додавати веб-сайти, які ви хочете заблокувати таким чином, починаючи з кожного 127.0.0.1. за ними пробіл та відповідний веб-сайт. Обов’язково використовуйте лише www і уникайте додавання http, якщо ви не хочете зробити запис недійсним і не змінювати жодного іншого тексту у файлі hosts.

Крок 6: Закінчивши, натисніть і утримуйте Контроль та натисніть О щоб зберегти зміни. Потім утримуйте клавішу Control і натисніть X для виходу з файлу hosts.

Крок 7: Далі введіть sudo dscacheutil -flushcache і натисніть Enter ще раз, щоб очистити існуючий кеш і застосувати зміни. Крім того, ви можете перезавантажити комп’ютер.

Після відновлення роботи і запуску відкрийте улюблений браузер і протестуйте результати! Ви повинні автоматично отримувати порожню сторінку щоразу, коли намагаєтесь отримати доступ до будь-якого з сайтів із вашого списку заблокованих.

Спосіб №3: Використання налаштувань маршрутизатора

Блокування всіх користувачів у будь-який час у всіх браузерах може зайняти деякий час, використовуючи вищезазначені методи. На щастя, для вашого маршрутизатора не потрібне зовнішнє програмне забезпечення, і це ще один чудовий інструмент, який надасть вам контроль за процесом блокування у всій мережі. Хоча ми не можемо гарантувати, що ваш маршрутизатор може блокувати вказані веб-сайти, більшість маршрутизаторів оснащені певним батьківським контролем для повного обмеження доступу до веб-сайтів, у певні дні тижня або навіть у визначені години.

Крок 1: Відкрийте веб-інтерфейс маршрутизатора. У більшості випадків ви можете отримати доступ до свого маршрутизатора, ввівши 192.168.1.1 в адресному рядку браузера. Потім вам потрібно буде ввести ім’я користувача та пароль. Однак за замовчуванням різні маршрутизатори відрізняються. Обов’язково ознайомтесь з інструкцією з експлуатації, що додається до маршрутизатора. Посібник повинен містити IP-адресу, ім’я користувача та пароль за замовчуванням. Якщо інформація недоступна, спробуйте переглянути за промовчанням маршрутизатор на routerpasswords.com або cirt.net.

Крок 2: Перейдіть до панелі безпеки або вкладки маршрутизатора, що містить елементи керування блокуванням. Більшість виробників розміщують параметри безпеки під таким пунктом меню, як Обмеження доступу або Фільтрування вмісту . Щоб знайти налаштування, може знадобитися деякий клацання.

Крок 3: Визначивши правильне місцезнаходження, введіть веб-сайти, які ви хочете заблокувати. У багатьох випадках ви також можете встановити інші обмеження щодо вмісту, які хочете встановити. Збережіть і застосуйте нові налаштування, перш ніж залишити відповідну вкладку.

Хоча у вашому розпорядженні є безліч інструментів, що захищають конфіденційність, блокування певного веб-сайту іноді є необхідністю. Поєднання параметрів батьківського контролю, змін файлів хосту та налаштувань маршрутизатора може досягти бажаного результату в більшості випадків: Блокування веб-сайту, який є небезпечним або створює небезпеку для вашої продуктивності.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found