Як підключити контролер комутатора Nintendo до ПК

Одна з причин, через яку так багато геймерів цінують комутатор Nintendo, полягає в тому, що його технологія Bluetooth легко підключається і підключається до сусідніх ПК. Ви навіть можете зробити це за допомогою контролерів Joy-Con та Switch Pro, якщо вони у вас є. Потрібно трохи більше жиру, щоб він працював з усіма вашими іграми порівняно з контролером Xbox, але це чудовий варіант, якщо у вас вже є комутатор.

Перш ніж підключати контролер Nintendo Switch до ноутбука або іншого пристрою Android, переконайтеся, що у вас є приймач Bluetooth, і обидва об’єкти відносно близько розташовані. Як тільки це буде в квадраті, ось як підключитися.

Подальше читання

  • Кращі контролери для ПК
  • Як підключити контролер Xbox до ПК
  • Найкращі ігрові аксесуари для ПК

Як підключити контролери Joy-Con до ПК

Ви можете легко з'єднати контролери Joy-Con з комп'ютером Windows або Mac безпосередньо в меню Bluetooth. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Крок 1: Увімкніть Bluetooth на комп’ютері.

Крок 2: Від'єднайте Joy-Cons від комутатора.

Крок 3: Тримайте Sync кнопку на Joy-Cons, розташовану між кнопками SR та SL, поки світлодіодні індикатори не почнуть блимати. Використовуйте зображення нижче, якщо вам потрібні роз’яснення.

Крок 4: Шукайте Joy-Con у меню Bluetooth на вашому комп’ютері та виберіть параметр, щоб поєднати його з вашим пристроєм.

Є кілька примх, на які слід звернути увагу, наприклад, коли індикатори сполучення на Joy-Cons не перестануть блимати. Ви можете підтвердити, що контролер підключено, проте, переглянувши налаштування Bluetooth вашого комп’ютера. Якщо ви бачите повідомлення про помилку нижче, перемістіть контролер навколо, щоб переконатися, що інші пристрої не заважають сигналу. Потім спробуйте ще раз.

На жаль, два Joy-Cons за замовчуванням будуть розглядатися як окремі контролери. Це чудово для ігор для двох гравців, але це робить їх марними для того, щоб грати в щось складне, як шутер від першої особи.

Існує досить складне обхідне рішення для синхронізації пари Joy-Cons разом як єдиного контролера, і воно включає безліч зовнішніх програм та інтенсивне майстерність. Ми вважаємо, що описаний нами процес є найкращим способом, але якщо ви зацікавлені, виконайте дії, описані цим користувачем Reddit.

Як підключити контролер Switch Pro за допомогою Steam

Клієнт Steam тепер офіційно підтримує контролер Switch Pro, при цьому раніше він був доступний лише в бета-версії клієнта. Це дає вам можливість використовувати його з усіма своїми іграми і навіть переназначити його кнопки, якщо вважаєте за потрібне.

Крок 1: Направляйтеся до CНалаштування ontroller меню в Steam. Звідси ви можете перевірити підтримку контролера Switch Pro і ввімкнути UДивіться розкладку кнопки Nintendo параметр, який змінює підказки для всіх ігор, щоб вони відповідали Pro Controller. Якщо не залишати цього пункту, кнопки A / B та X / Y будуть помінені місцями, як на Xbox One.

Крок 2: Потім підключіть контролер Switch Pro за допомогою кабелю USB, і вас попросять зареєструвати його, а також відкалібруйте вбудований гіроскоп для контролю руху в певних іграх.

Крок 3: Зробивши це, виберіть «конфігурація контролера», і ви можете встановити функцію кожної кнопки і прикріпити контролер, зробити попередньо задані конфігурації для певних ігор або вибрати власну конфігурацію учасника спільноти, натиснувши кнопку X. Якщо вам подобається, ви навіть можете прив’язати датчик гіроскопа до певної функції, що може дозволити вам бути майже таким же точним, як гравці миші та клавіатури в певних іграх.

Як підключити контролер Switch Pro через Bluetooth

Якщо ви не використовуєте Steam, ви також можете підключити контролер Pro безпосередньо до свого пристрою Windows або MacOS через Bluetooth. Цей спосіб трохи хитріший, ніж підключення через USB, тому ми резервуємо цей метод лише для тих випадків, коли ви плануєте використовувати Pro Controller з іграми на іншій платформі, такими як EA Origin, магазин UPlay Ubisoft та Battle.Net.

Як і у випадку з контролерами Joy-Con, ви збираєтеся використовувати Bluetooth для підключення контролера Pro до настільного ПК або іншого пристрою. Кроки за своєю суттю такі ж, як підключення Joy-Cons, тому перевірте точки, наведені вище, на точний спосіб. Кнопка синхронізації для контролера Pro розташована у верхній частині контролера, безпосередньо зліва від штекера USB-C.

Pro Controller повинен виявитися більш життєздатним для більш широкого спектру ігор, ніж Joy-Cons, а саме тому, що він рекламує більш традиційний макет, хоча він не сумісний з усім. Це пов’язано з використовуваними API контролера; Pro Controller, очевидно, використовує DirectInput, а не новіший API XInput, що робить його несумісним з багатьма новими іграми.

Один із способів обійти це - завантажити безкоштовну програму x360ce, яка перекладає команди DirectInput для ігор XInput. Він був спеціально розроблений для контролерів Xbox 360, тому x360ce розпізнає контролер Switch Pro.

Для його використання потрібна певна ігрова кмітливість, що, чесно кажучи, у вас, мабуть, є, якщо ви намагаєтесь це зробити в першу чергу. Це недосконале рішення - не кожна гра буде працювати, незалежно від того, що ви робите. Наразі нам доведеться зачекати, поки спільнота доморощених людей запропонує власні методи.

Ще одне, про що слід пам’ятати, якщо ви підключаєте контролер бездротовим шляхом: ви не можете заряджати контролер Pro, коли він з'єднаний через Bluetooth. Якщо ви плануєте підключити його для ігор не Steam, підключіть Pro Controller до і після, особливо якщо це ваш контролер, який ви виберете для марафонських сесій. На щастя, контролер Pro має винятковий час автономної роботи - понад 40 годин при повному заряді.

Інші речі, про які слід пам’ятати

Якщо ви використовуєте Joy-Cons, майте на увазі, що проблеми з підключенням можуть спричинити подібні проблеми на інших пристроях. Проблеми з підключенням лівого Joy-Con on Switch були типовими в перші дні Switch. Якщо ви помітили відставання чи інші дивацтва з будь-яким із Joy-Con, можна сподіватися, що сполучення з ПК буде дещо вибагливішим. Крім того, з’єднання Bluetooth може бути непрацездатним і, як правило, вразливе до пристроїв, що заважають. Сумнівний Bluetooth - це проблема, яка страждає від багатьох аксесуарів, тому ми не можемо занадто звинувачувати Nintendo. Для максимально прямого сполучення чітко тримайте лінію між Joy-Con та ПК. Якщо воно стає непослідовним, спробуйте відрегулювати, де ви тримаєте контролер.

Якщо у вас ніколи не було проблем з Joy-Con, вам, мабуть, пощастить не мати несправного блоку. Незабаром після запуску Switch Nintendo заявила, що виправила проблеми зі зв'язком із майбутніми поставками. Тож якщо ви не придбали свою консоль під час запуску Switch у 2017 році, швидше за все, у вас виникне менше проблем. Або, якщо ви нещодавно придбали інший Joy-Con, можливо, у ньому немає помилок, які переслідували попередні версії.

Як Joy-Cons, так і Pro Controller - за межами Steam - найкраще підходять для більш застарілих ігор, що підтримують прості елементи керування та старіший API DirectInput. Вони можуть бути навіть найкращим варіантом для емуляції цих ностальгічних ігор Nintendo на ПК або іншому пристрої. Зрештою, немає нічого більш підходящого, ніж використання найновішого контролера Nintendo для відтворення найстаріших ігор Nintendo.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found