Як змінити фон Google у Chrome

Google Chrome досить простий, але не обов’язково. Один із способів оживити це - змінити загальний вигляд новою темою. Ви можете не тільки змінити фон нової вкладки, але й змінити загальний колір вкладок, панелі закладок тощо.

Однак цей метод не працює у версії Microsoft Edge на основі Chromium, а також не змінює зовнішній вигляд веб-сайту Google. Цей метод стосується лише Google Chrome, найкращого браузера, який ви можете завантажити зараз, та сторінки нової вкладки.

Ось як можна змінити фон Google. Однак перед натисканням обов’язково оновіть Chrome, оскільки цей посібник заснований на версії 80 для настільних ПК.

Використовуйте тему

Тут ми встановлюємо тему, яку ви можете завантажити з Веб-магазину Chrome. Зазвичай теми включають власне зображення, яке з’являється на тлі нової вкладки, а нові кольори розбризкуються у всьому браузері.

Частина 1: Знайдіть налаштування "Теми"

Налаштування тем Chrome

Спочатку знайдіть Теми налаштування в Google Chrome.

Крок 1: Клацніть на три крапки Налаштування та управління в правому верхньому куті.

Крок 2: Виберіть Налаштування у спадному меню.

Крок 3: Налаштування відкривається в браузері. Виберіть Зовнішній вигляд перераховані зліва.

Крок 4: Клацніть Теми перераховані праворуч. Ця дія призведе до Веб-магазину Chrome.

Примітка: Ви також можете отримати доступ до цього налаштування, набравши chrome: // настройки / зовнішній вигляд в адресному полі браузера.

Частина 2: Виберіть свою тему

Теми веб-магазину Chrome

У новій вкладці відкриється розділ "Теми" Веб-магазину Chrome. Тут ви можете переглянути багато доступних тем магазину, розділених за широкими категоріями. Основне зображення, яке ви бачите, - це, як правило, зображення, яке відображатиметься як тло нової вкладки, тому ви можете використовувати його як орієнтир для вибору. Якщо вам потрібна допомога, це наші улюблені теми.

Кожна категорія відображає вісім тем з найвищим рейтингом для цього типу вмісту, але ви можете розширити цю категорію, натиснувши Подивитись все кнопку. Якщо ви хочете переглянути лише теми, розроблені Google, натисніть на Всі варіант, зазначений у Категорії ліворуч і виберіть Google у спадному меню.

Вибравши тему, обов’язково перегляньте її попередні зображення та огляди. Розділ підтримки також надасть вам інформацію про проблеми (якщо такі є), з якими стикалися користувачі за допомогою теми. Перевірка Пов’язані Вкладка покаже вам більше тем саме цього розробника.

Пам’ятайте, що більшість тем розширюють свої кольори та візерунки у всьому вікні браузера та на вкладках, тому перед установкою подивіться на повний вигляд.

Частина 3: Додайте його в Chrome

Скасувати тему Google Chrome

Якщо ви знайшли щось, що вам подобається, натисніть синій Додати в Chrome кнопку. Коли Chrome застосовує тему, ця кнопка стає білою під час читання Додано в Chrome. Ви також побачите синій Скасувати кнопку для видалення теми.

Нова тема автоматично змінює зовнішній вигляд браузера. Вкладки можуть або не змінювати колір, і якщо ви відкриєте нову вкладку, ви побачите основне зображення теми.

Подивіться, чи подобається вам загальна тема - іноді вам може сподобатися зображення, але не те, що воно робить з вашими вкладками або кольорами, які він додає у браузері. Якщо це так, натисніть Скасувати або поверніться до Зовнішній вигляд в Налаштування меню та поверніться до теми за замовчуванням. Ви можете вибрати та вимкнути скільки завгодно тем, скільки шукаєте потрібну!

Увага: Хоча Google нібито сканує все завантажене у Веб-магазин Chrome, будьте обережні щодо того, що ви встановлюєте в Chrome. Спробуйте дотримуватися розробленої Google теми і встановити власне зображення для тла нової вкладки. Однак не всі теми, не пов’язані з Google, є шкідливими, але ви ніколи не знаєте.

Налаштуйте Chrome

Можливо, вас не хвилює жодна з тем, або ви віддаєте перевагу використовувати особистий образ замість цього. У цьому розділі описано кроки додавання власного зображення, а в другій частині показано, як змінити кольори без встановлення теми.

Частина 1: Виберіть власне зображення

Google Chrome Налаштування нової вкладки

По-перше, оскільки це фокус цієї статті, давайте встановимо власне зображення, надане вами або Google.

Крок 1: Відкрийте нову вкладку та натисніть Налаштувати в правому нижньому куті.

Крок 2: З'явиться вікно в браузері з Передумови категорія відкрита за замовчуванням. Виберіть фон або клацніть Завантажити з пристрою використовувати зображення, що зберігається на ПК. Якщо вибрати останнє, Chrome відкриє спливаюче вікно (Провідник файлів / Пошук / Файли), щоб ви могли знайти та вибрати бажане зображення.

Крок 3: Клацніть на Готово , щоб завершити зміни.

Коли ви відкриваєте вікно нової вкладки в Chrome, зображення тепер відображається на екрані. Ви можете видалити його в будь-який час, натиснувши на Налаштувати ще раз кнопку - у цьому випадку це просто значок ручки - і вибір Без фону.

Частина 2: Виберіть колір і тему

Якщо ви хочете змінити загальний вигляд Chrome на додаток до додавання власного фонового зображення, але не впевнені щодо встановлення теми, виконайте наступне:

Крок 1: Відкрийте нову вкладку та натисніть Налаштувати в правому нижньому куті.

Крок 2: З'явиться вікно в браузері з Передумови категорія відкрита за замовчуванням. Виберіть Колір і тема перераховані зліва.

Крок 3: Виберіть двоколірний зразок.

Крок 4: Клацніть на Готово , щоб завершити зміни.

Примітка: Ваша поточна тема, встановлена ​​з Веб-магазину Chrome, відображається над зразками кольорів. Ви можете натиснути кнопку зі стрілкою, щоб відкрити магазин і встановити нову тему. Цей параметр не відображається над зразками кольорів, коли тема не встановлена ​​- потрібно пройти маршрут, детально описаний у першій половині цього посібника.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found