Як дивитись парки та відпочинок в Інтернеті: транслюйте комедію безкоштовно

Якщо ви відчайдушно потребуєте хорошого комедійного шоу, якого немаєОфіс - але насправді зроблено тими ж творцями - настав час заглибитися Парки та відпочинок. Хіт політичних зірок ситкому SNLгалун та улюблена комік Емі Полер у ролі Леслі Ноуп, посадової особи місцевого самоврядування у вигаданому містечку, відомому як Пауні, штат Індіана. Серіал відстежує манію та веселість, яка виникає в бюрократії Поні серед Леслі та її ексцентричних колег. Його семисезонні пробіги були надзвичайно популярними та відомими критиками, іншими словами: бігайте, не гуляйте, щоб дізнатись, як дивитись Парки та відпочиноконлайн.

Створено: Грег Деніелс і Майкл Шур

У ролях: Емі Полер, Рашида Джонс, Пол Шнайдер, Азіз Ансарі, Нік Офдерман, Обрі Плаза, Кріс Пратт

Кількість сезонів: 7

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитися парки та відпочинок в Інтернеті в США

Hulu є одним з багатьох потокових сервісів, які пропонують усі сім сезонівПарки та відпочинок. Платформа пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію з повним доступом до своєї бібліотеки популярних назв. Якщо ви не хочете продовжувати підписку через місяць, ви можете легко скасувати її безкоштовно. Однак якщо ви хочете продовжити підписку після закінчення пробного періоду, щомісячна плата складає 6 доларів на місяць з альтернативною опцією перегляду без реклами за 12 доларів на місяць. Хоча Парки та відпочинокепізоди короткі (і, отже, небезпечні), ви можете серйозно розглянути можливість інвестування в підписку Hulu після закінчення безкоштовної пробної версії.

Окрім Hulu, Netflix також транслює всі сім сезонівПарки та відпочинок. Як і Hulu, Netflix також пропонує місячну безкоштовну пробну версію для клієнтів, щоб протестувати послугу та вирішити, чи хочуть вони взяти участь у довгостроковій підписці. Щомісячні платежі Netflix трохи складніші, ніж плати Hulu, оскільки вони варіюються залежно від кількості користувачів у кожному обліковому записі. За базову підписку, яка дозволяє одночасно передавати лише одному користувачеві, ви платите 9 доларів на місяць. Однак, якщо вам потрібна можливість одночасної передачі вмісту на декількох екранах, вам доведеться платити або 13 доларів на місяць за стандартні, або 16 доларів на місяць за преміум. На щастя, незалежно від ваших переваг передплати, бібліотека вмісту залишається незмінною, що дозволяє наздоганяти всі 126 серій Парки та відпочинок.

Крім того, ви також можете транслювати ситкоми на Amazon Prime Video. Після додаткової 30-денної безкоштовної пробної плати їх передплата становить 9 доларів на місяць і не залежить від кількості користувачів. У їх фоліо також містяться всі сім сезонів Парки та відпочинокпоряд з великою кількістю знакових шоу та фільмів. Знову ж таки, хто хоче дивитись щось, що не знімає Емі Полер?

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found