Як змінити розмір зображення

як змінити розмір зображення -

Зміна розміру зображення не повинна бути ракетною наукою. Хоча такі інструменти, як Adobe Photoshop, можуть мати вигадливі фільтри та 3D-рендерінг, ви можете навчитися змінювати розмір зображення за допомогою безкоштовних інструментів у MacOS, Windows та Інтернеті.

Подальше читання

  • Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для редагування фотографій
  • Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для малювання
  • Найкращі ноутбуки для редагування фотографій

Практично, якщо не все, програмне забезпечення для редагування зображень містить легкодоступні інструменти для зміни розміру, які можуть регулювати розмір вашого зображення до бажаних пропорцій, будь то в пікселях, дюймах або шляхом зазначеної процентної зміни. Зауважте, що, як правило, добре стискати зображення, збільшення зображення часто призводить до погіршення якості, зменшуючи чіткість зображення та візуальну вірність.

Крок 1: Збережіть зображення

Збережіть зображення, яке потрібно змінити, десь легко знайти. Якщо ви робите це в Інтернеті, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Зберегти зображення як… зі спадного меню. Підійде будь-який формат зображення, хоча PNG або JPEG - два найкращі.

Якщо ви вже зберегли зображення у папці, перейдіть до наступного кроку - просто переконайтеся, що знаєте, де воно знаходиться на вашому накопичувачі.

Крок 2: Перейдіть до Pixlr

Pixlr відкрити знімок екрана скріншот

Перейдіть на сторінку Pixlr X. Pixlr X - аналог WebGL компанії Pixlr, веб-додатку для редагування зображень, який справив на нас враження з моменту дебюту в 2008 році. Простий набір програм пропонує багато тих самих основних функцій, які ви знайдете у Photoshop, таких як обрізання та зміна розміру зображення, але не вимагає зовнішнього програмного забезпечення та не залишає слідів, оскільки він повністю працює у вашому веб-браузері.

Ви можете використовувати стару версію на базі Flash, якщо хочете, але ми рекомендуємо використовувати новий інструмент Pixlr X.

Коли Pixlr X відкрито та готове до використання, виберіть Відкрити зображення. У вікні, що з’явиться, виберіть зображення, яке потрібно редагувати.

Крок 3: Змініть розмір зображення

Знімок екрану зображення Pixlr Змінити розмір скріншот / Фото, представлене на скріншоті, зроблено Каленом Емслі / Unsplash

Після відкриття зображення виберіть Властивості на лівій стороні. Це схоже на аркуш паперу з діагональною стрілкою всередині, яка спрямована вгору та праворуч. Потім виберіть Змінити розмір зображення.

Виберіть бажану ширину та висоту та переконайтеся, щоОбмежте пропорції , щоб зберегти належні пропорції при масштабуванні зображення. Після закінчення виберіть Подати заявку кнопку.

Крок 4: Знову збережіть зображення

Pixlr зберегти знімок екрана скріншот / Фото, представлене на скріншоті, зроблено Каленом Емслі / Unsplash

Закінчивши редагувати та змінити розмір зображення, виберіть синійЗберегти внизу екрана. Коли з’явиться запит, дайте йому нову назву (щоб не переплутати з оригінальним зображенням), підтвердьте потрібний тип та якість файлу та натисніть Завантажити кнопку. Потім ваше зображення буде завантажено автоматично.

Альтернативні методи

Попередній перегляд (MacOS)

Ще одним чудовим варіантом для користувачів Mac є Preview - програма, яка постачається з операційною системою Apple. Попередній перегляд зазвичай встановлюється як програма за замовчуванням для перегляду зображень та PDF-файлів, отже, це, як правило, перша програма, яка відкриває ваші нещодавно імпортовані зображення, і не потребує жодного зовнішнього програмного забезпечення.

Щоб змінити розмір зображення за допомогою попереднього перегляду, виберіть його піктограму та відкрийте зображення, яке потрібно редагувати, у Файл меню. Виберіть зображення з місця збереження, а потім виберіть Інструменти у верхньому меню. Налаштуйте розмір надасть вам усі необхідні параметри для регулювання розміру та форми обраного вами зображення.

Потім просто повторно збережіть зображення за допомогою Файл меню. Клацніть Зберегти та виберіть місце для зберігання вашого нещодавно відредагованого зображення.

Paint (Windows)

Зміна розміру зображень в останній ітерації Windows 10 проста, особливо в порівнянні з попередніми версіями ОС. Це тому, що корпорація Майкрософт вирішила видалити опцію Фотогалерея та зосередитись насамперед на використанні Paint; принаймні для швидких виправлень та змін.

Тип Фарба у вікні пошуку Windows і клацніть піктограму програми, коли її знайшли - вона нагадує пензлик та піддон. Після відкриття виберіть Файл у верхньому меню Paint і виберіть відчинено з випадаючого меню, що з’явиться. Після того, як ви відкрили своє зображення, подивіться на Додому та використовуйте Змінити розмір інструмент для налаштування зображення, як вам заманеться.

Закінчивши, виберіть Файл, після чого Зберегти, щоб зберегти зображення зі зміненим розміром.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found