Як записати телефонний дзвінок на Android за допомогою Google Voice або Apps

Скажімо, ви з кимось на робочому телефонуєте, і вам потрібно записати розмову, щоб зберегти всі деталі. Пристрої Android не мають такої можливості, і в Google Play Store є кілька програм, які можуть виконати цю роботу, але не всі з них дають найкращі результати.

Важливо пам’ятати про те, що федеральний уряд і уряд штату мають закони про запис телефонних дзвінків, тому перед тим, як продовжувати, вам потрібно переконатися, що у вас є згода. Отримавши дозвіл на запис телефонного дзвінка, дотримуйтесь цього посібника, щоб дізнатися, які програми для запису телефонів Android варті вашого часу.

Ви користувач iPhone? Перегляньте наш посібник із записування телефонних дзвінків на iPhone.

Примітка редактора: Існують федеральні закони та закони штатів, що стосуються запису телефонних дзвінків. Однак, як загальне емпіричне правило, у вас не повинно виникнути жодних юридичних проблем, якщо ви захопите обидві сторони, давши усну згоду на запис. Деякі штати вимагають згоди лише однієї сторони; проте перевірте закони штату чи місцевого законодавства, якщо вам потрібні додаткові роз'яснення.

Запис дзвінків за допомогою Google Voice

У багатьох користувачів Android на телефоні встановлена ​​програма Google Voice, яка полегшує запис телефонних дзвінків за допомогою облікового запису Google Voice. Мало того, але програма дозволяє безкоштовно записувати дзвінки. Ну, принаймні деякі дзвінки. Якщо ви вибрали Google Voice, ви зможете записувати лише вхідні дзвінки.

По-перше, вам потрібен обліковий запис Google Voice. Якщо у вас його немає, перейдіть на веб-сайт Google Voice і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Потім, як тільки ваш обліковий запис налаштовано, вам потрібно ввімкнути запис у вашому обліковому записі, що порівняно легко зробити.

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку Google Voice.

Крок 2: Клацніть меню з трьома вертикальними крапками, розташоване ліворуч, і виберіть Налаштування з меню.

Крок 3: Прокрутіть до Дзвінки розділ і увімкнітьПараметри вхідного дзвінка за допомогою повзунка праворуч.

Після цього ви зможете записати вхідні дзвінки, просто натиснувши кнопку “4” на клавіатурі. Коли ви натискаєте “4”, ви та співрозмовник почуєте повідомлення про те, що запис триває. Знову натисніть “4”, і запис зупиниться та автоматично збережеться у вашій поштовій скриньці. Щоб отримати доступ до своїх записів у програмі Voice, перейдіть доМеню і торкнітьсяЗаписано.

Додаток Google Voice

Ви також можете зробити це за допомогою програми Google Voice. Клацніть на меню гамбургера у верхньому правому куті та перейдіть доНалаштування. Вибирайте Розширені налаштування і ввімкнути Параметри вхідного дзвінка.

Запис дзвінків за допомогою сторонніх додатків

Існує багато програм, призначених для запису дзвінків на вашому телефоні Android, хоча деякі з них працюють краще, ніж інші. Ми протестували кількох з них, щоб побачити, як вони працюють, але перед тим, як заглибитися в наші пропозиції, є про що пам’ятати. Більшість із цих програм покладаються виключно на ваш мікрофон для запису як вхідного, так і вихідного звуку, а це означає, що дзвінки, не записані під час гучномовця, будуть трохи тихими. Тим не менш, ось кілька кращих програм для запису, з якими ми стикалися.

Call Recorder S9 - Автоматичний Call Recorder Pro

як записати телефонний дзвінок в android recorder s91 -як записати телефонний дзвінок в android recorder s92 - -як записати телефонний дзвінок в android recorder s93 - -

Мабуть, найкращим додатком для запису дзвінків є Automatic Call Recorder Pro, багато в чому завдяки тому, наскільки якісно виконаний інтерфейс. На щастя, це не просто добре виглядає - воно теж працює досить добре. Додаток надає безліч настроюваних налаштувань, що дозволяє налаштувати якість звуку та налаштувати програму на автоматичний запис кожного дзвінка. Ще однією цікавою особливістю є "трясти для запису", яка робить саме те, що ви можете подумати. Якщо ви хочете записати дзвінок, просто струсіть телефон. Ви також можете встановити програму для збереження записів у різних хмарних сервісах, таких як Google Drive та Dropbox.

Android

Запис дзвінків - ACR

як записати телефонний дзвінок в android recorder acr1 - -як записати телефонний дзвінок в android recorder acr2 - -Як записати телефонний дзвінок в Android Recorder ACR3 - -

Зараз ще одним хорошим додатком для запису дзвінків у Google Play Store є ACR. Існують безкоштовні та преміум-версії програми; остання коштує 4 долари і позбавляється від реклами. Додаток простий і виглядає непогано. Він автоматично записує та зберігає дзвінки на основі телефонного номера та організовує їх перелік. На додаток до цього, формати записів можуть варіюватися від M4A, MP3, WAV та MP4, серед іншого.

Додаток також автоматично видаляє старі записи, але якщо ви не хочете, щоб це сталося, ви можете позначити запис як важливий. Найкраще, якщо ви не хочете записувати дзвінки з певного номера, ви можете виключити його із запису. Ви також можете захистити записи паролем, щоб ніхто інший не мав до них доступу. Якщо ви хочете завантажити свої записи до хмарної служби, ACR сумісний із такими популярними опціями, як Google Drive, Dropbox, WebDAV та OneDrive, серед інших.

Зазначимо одне, що програма не записує дзвінки Wi-Fi або VoIP - це лише дзвінки стільникового зв'язку. Це означає, що якщо ви використовуєте таку мережу, як Google Fi, яка здійснює дзвінки через Wi-Fi, вам потрібно вимкнути Wi-Fi, якщо ви хочете записати дзвінок.

Android

Запис дзвінків із зовнішнім диктофоном

РекордерGear PR200

Є ще один спосіб записати телефонний дзвінок, але це не найпростіший спосіб і може коштувати трохи грошей. Замість того, щоб користуватися програмою, ви можете взяти спеціальний диктофон, а потім підключити його до 3,5-міліметрового роз'єму вашого телефону (за умови, що він є). Є кілька пристойних варіантів, включаючи навушники для запису дзвінків Fivoice та RecorderGear PR200, обидва прості у використанні та коштують від 34 до 110 доларів. Звичайно, це дорожче за згадані вище програми, але вони можуть бути простішими у користуванні та трохи надійнішими. Загалом, це лише залежить від критеріїв, яким ви хочете, щоб відповідали ваші телефонні записи.

Останні повідомлення