Як змусити вийти на Mac

Незалежно від того, чи MacOS дарує вам крутяться пляжні кульки смерті, чи певний додаток затягується занадто довго, іноді вам просто потрібно негайно закрити додаток і повернутися до роботи. На щастя, у вас є варіанти, і існує більше ніж один спосіб примусово закрити програму, що не відповідає, у MacOS.

Майте на увазі, що на відміну від звичайного методу виходу з програми, не буде жодних підказок із проханням зберегти роботу чи підтвердити своє рішення. Як тільки ви натиснете примусовий вихід, для цього все буде занадто пізно, і MacOS негайно вимкне програму без будь-яких підказок. Лише слово попередження - використання сили кинути має бути крайнім заходом.

Тепер давайте перейдемо до цього. Ось як примусово закрити Mac.

Спосіб 1: Використовуйте Finder

По-перше, це рекомендований курс дій Apple, коли програма починає стирати свій вітальний прийом.

Крок 1: Клацніть на Яблуко у верхньому лівому куті екрана та виберіть Примусово вийти зі списку.

Крок 2: Це повинно викликати Примусово закрити програми вікно, що відображає ваші відкриті програми.

Крок 3: Просто виберіть той, який доставляє вам проблеми, і натисніть Примусово вийти на дні.

Спосіб 2: Комбінації клавіш

Якщо це не спрацьовує, настав час комбінацій клавіш.

Крок 1: Подібно до Ctrl + Alt + Del у Windows 10, натисніть Opt + Cmd + Esc на клавіатурі (на деяких клавіатурах Mac опція позначена як Alt).

Крок 2: Як і інші методи, це призведе до Примусово закрити програми вікно.

Крок 3: Просто виберіть програму, яка доставляє вам проблеми, і натисніть Примусово вийти.

Меню примусового виходу OSX

Крім того, якщо ви шукаєте ще більше комбінацій клавіш для пришвидшення роботи на MacOS, перегляньте наш зручний посібник.

Спосіб 3: Спробуйте клавішу Option

Якщо ця настирлива програма все ще доставляє вам проблеми, існує більш ручний спосіб вибрати, яку програму ви хочете закрити.

Крок 1: Просто Клацніть правою кнопкою миші або Ctrl-Клацніть у програмі, яка погано поводиться у вашому Dock.

Крок 2: Потім натисніть і утримуйте кнопку Варіант клавіша, яка перетворює Вийти з вибору на Примусово вийти у списку опцій.

Якщо це не спрацює, не хвилюйтеся, у вас все ще є варіанти. Просто час проявити творчість.

Метод 4: Запуск монітора активності

Знімок екрану 23.08.2016 о 12.36.12

Крок 1: Відкрийте Monitor Monitor, натиснувши наПрожектор піктограми - тобто збільшувального скла у верхньому правому куті екрана - і введення тексту Монітор активності у текстовому полі. Потім виберіть програму зі списку.

Крок 2: У диспетчері завдань, який відображає все, що працює на вашому комп’ютері, знайдіть програму, що неправильно працює, виберіть її та натисніть кнопку, схожу на Знак зупинки у верхньому лівому куті.

Якщо це все одно не робить трюку, можливо, було б непогано зберегти всі свої відкриті роботи та перезапустити iMac або MacBook, що, ймовірно, вирішить проблему. Якщо ви все-таки твердо вирішили закрити цю програму, настав час вибрати ядерний варіант.

Спосіб 5: Використовуйте термінал

Це найбільш задіяний метод, і він є гарним варіантом в крайньому випадку, якщо ви трохи технічно налаштовані.

Крок 1: Відкрий свій Програми папки, прокрутіть вниз до Комунальні послуги , і запустити Термінал .

Крок 2: Зачекайте кілька секунд, поки Термінал відобразить ваше ім'я користувача, а потім тильда. Потім можна набирати текст Топ в поле і натисніть Повернення ключ.

Крок 3: Термінал перелічить усі запущені в даний час програми, включаючи ті, що працюють у фоновому режимі, а також багато діагностичної інформації щодо використання вашого центрального процесора та оперативної пам'яті. Шукайте стовпець Команда. Ви знайдете список усіх програм, які наразі відкриті та працюють. Під стовпчиком під назвою PID ліворуч від назв програм ви побачите деякі цифри.

Крок 4: Шукайте програму, яку потрібно закрити, у стовпці Команда та запишіть поряд номер PID. Потім можна закрити вікно терміналу. Відкрийте нове вікно терміналу та введіть команду Вбити а потім номер PID програми, яку потрібно закрити (наприклад, вбити 4420). Натисніть кнопку Повернення ключ, і Термінал закриє програму для вас.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found