Як віддзеркалити ваш смартфон або планшет на телевізорі

Ваш смартфон здатний зробити для вас багато, і віддзеркалення його на телевізорі може бути ще однією унікальною функцією, якою ви можете скористатися. Хоча не кожен смартфон або телевізор має таку можливість, більшість із них.

На жаль, не існує універсальної відповіді чи універсальної інструкції з експлуатації. Залежно від типу вашого телефону та телевізора, спосіб відображення телефону на телевізорі буде різним.

Що таке дзеркальне відображення екрана?

Більшість інтелектуальних розважальних пристроїв сьогодні дозволяють транслювати вміст зі смартфона або планшета, щоб насолоджуватися ним на більш потужному обладнанні. Незалежно від того, чи хочете ви переглядати останнє завантаження улюбленого влоггера на YouTube на великому телевізорі чи чути найновіші альбоми Spotify на парі підключених динаміків, які можуть імітувати невеликий землетрус у вашому домі, кастинг дозволяє легко зробити все це з мобільних пристроїв.

На жаль, не всі джерела вмісту підтримують власний кастинг, і якщо у вас немає Chromecast, Android TV або Vizio Smartcast TV, параметри, вбудовані у ваші улюблені додатки, такі як Netflix та Hulu, не дадуть вам жодної користі. Саме тут вмикається дзеркальне відображення екрана. Функція відображає все, що відображається на вашому смартфоні чи планшеті в будь-який момент. Його майже подібно до кастингу, але замість відтворення окремого файлу або використання вбудованих елементів керування програмою він відображається всещо відображається на вашому телефоні чи комп’ютері в режимі реального часу - на головному екрані та ін., щоб допомогти заповнити прогалини. Це той самий метод, який ми використовували для передачі Amazon Video на Chromecast, перш ніж оновлення принесли нам належну функціональність.

На щастя, дзеркальне відображення екрану є майже таким же повсюдним, як прямий кастинг, і якщо ваші джерела та пристрої призначення цілком сумісні, це може бути так само безболісно. Незалежно від того, чи є у вас пристрій iPhone, iPad або Android, варіантів спільного використання екрана в 2020 році безліч. Читайте далі, щоб визначити, який із цих продуктів найкраще допоможе вам виконати цю роботу.

Приставки та потокові палички

Apple TV (від 150 до 200 доларів)

Amazon Prime Video на Apple TV Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Не плутати з міфічними історіями фактичний телевізор, про який тривалий час ходили випуски Apple, приставка Apple TV є потоковим пристроєм, який конкурує безпосередньо з пристроями Roku, пристроями Amazon TV Fire та іншими стримерами. Широкий вибір програм та інтуїтивно зрозумілий сенсорний пульт дистанційного керування, дорогий Apple TV 4K є надійним вибором для тих, хто закріпився в екосистемі Apple.

Що робить його чудовим для наших цілей - це AirPlay. Запатентований набір бездротових протоколів Apple - це надзвичайно простий спосіб дзеркально відтворювати відео, аудіо та майже будь-який інший вміст бездротово з вашого пристрою iOS на будь-який дисплей із входом HDMI. Для цього проводять пальцем вгору від нижньої частини екрана та натисканням символу AirPlay у швидкому меню (який виглядає як квадрат із трикутником крізь нього). Дзеркальне відображення AirPlay теж лише початок. Розумні користувачі можуть знайти різноманітні цікаві способи використання цього вікна як медіа чи розумного домашнього центру.

Навіть якщо iPhone - це ваша єдина частина мобільних технологій Apple, Apple TV має великий сенс як вибраний дзеркальний пристрій. AirPlay 2 пропонує розширену функціональність, і хоча він не пропонує жодних нових функцій дзеркального відображення, технологія представила асортимент нових телевізорів (і деяких старих) від Vizio, LG, Sony та Samsung, тобто вам може не знадобитися Apple TV взагалі для дзеркального відображення iOS.

Прочитайте наш огляд Apple TV 4K

Року (від 25 до 100 доларів)

roku streaming stick + огляд у телевізорі Калеб Денісон / Цифрові тенденції

Різноманітна колекція потокових пристроїв улюблена як рецензентами, так і споживачами. Що насправді змушує Roku літати, це його поєднання чудового інтерфейсу та смішного вибору програм, чисельність яких перевищує 1000. А ще краще, хоча родина Roku (яка включає в себе кілька ітерацій та ціновий рівень) давно позбавлена ​​будь-якого справжнього власного дзеркального відображення, зараз компанія пропонує дзеркальне відображення прямого екрану для пристроїв Android та Windows.

На вашому Roku, у меню налаштувань, ви можете вибрати, чи автоматично надаватимуться дзвінки або автоматично відхилятимуться запити, чи потрібно буде запитувати ваш дозвіл. Ви також можете додавати пристрої до затверджених та заборонених списків.

Послуга доступна для пристроїв Android, що працюють на версії 4.2 або новішої, та пристроїв Windows, що працюють на версії 8.1 або новішої. За словами Року, ваше "обладнання має підтримувати дзеркальне відображення екрану", хоча більшість пристроїв виконують його в тій чи іншій формі. Що стосується пристроїв Android, Roku зазначає, що для дзеркального відображення існує багато термінів, включаючи Smart View, Quick Connect, SmartShare, AllShare Cast, Wireless Display, HTC Connect, Screen Casting та Cast. (Вій!) Після того, як ви визначили правильну термінологію, ви зазвичай можете ввімкнути дзеркальне відображення в меню налаштувань під Мережа або Дисплей заголовки.

Для пристроїв з ОС Windows 8.1 або новішої версії можна віддзеркалити, дотримуючись інструкцій у цій статті Microsoft. Для пристроїв з Windows 10 відкрийте Центр дій, виберіть Проект, тодіПідключіться до бездротового дисплея, а потім пристрій Roku у вашій мережі.

Хоча пристрої iOS не можуть дзеркально відображати Roku, користувачі можуть відображати особисті фотографії, відео та музику на Roku за допомогою функції Play on Roku у додатку Roku. Крім того, кілька популярних програм дозволяють розміщувати вміст на телевізорі через Roku, включаючи Video & TV Cast та AllCast. На iOS додаток Netflix дозволить транслювати на пристрій Roku. Налаштування сторонніх програм може вимагати більше часу, оскільки платформи вимагають завантаження програм як на ваш цільовий пристрій, так і на пристрій iOS. Для AllCast вам потрібно буде оновити до версії 5 доларів (інакше ви обмежитеся кількома хвилинами відтворення відео). Ці програми також працюють з телевізорами Roku, включаючи доступні телевізори TCL 6-Series та інші моделі TCL.

Це розширення RokuCast для Chrome виглядає багатообіцяючим, якщо ви дійсно хочете передати Roku зі свого Mac за допомогою Chrome, і ви не боїтеся кількох додаткових кроків та програмних налаштувань.

Що стосується користувачів Apple, ми сподівались, що пристрої Roku отримають функціональність AirPlay 2 із появою програми Apple TV, але ця функціональність відсутня, коли вона нарешті запустилася. Це не означає, що ніколи не буде, але наразі вам потрібен інший пристрій для дзеркального відображення вашого iPhone або iPad.

Прочитайте наш огляд Roku Streaming Stick +

Amazon Fire TV (від 30 до 120 доларів)

Amazon Fire TV Cube Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Amazon TV Fire дебютував у квітні 2014 року, після чого відбулося кілька нових (і потужніших) ітерацій. Найновіші пристрої включають 4K HDR-готовий Fire TV Cube, який пропонує безліч функцій, включаючи можливість керувати більшістю обладнання для домашнього кінотеатру лише своїм голосом, а також Fire TV Stick 4K, який пропонує подібне, хоча і зменшений набір функцій. Як і інші новіші пристрої Fire TV, Fire TV Cube та Fire TV Stick 4K також мають підтримку 4K, HDR та Alexa.

На початку історії Fire TV Amazon додав власне дзеркальне відображення для пристроїв Android за допомогою Miracast, хоча спочатку користувачі повинні були прив’язати свій пристрій до того самого облікового запису Amazon, що і їх коробка. Завдяки оновленню будь-який користувач із сумісним пристроєм тепер може отримати задоволення. Увімкнені пристрої включають пристрої Android з версією 4.2 Jelly Bean або новішої версії, планшети Amazon HD HDX та Fire Phone (якщо хтось їх ще має). Старі телевізори Fire не підтримують дзеркальне відображення. Щоб увімкнути дзеркальне відображення, перейдіть до Налаштування > Відображення та звуки >Увімкнути дзеркальне відображення. Потім підключіть потрібний пристрій до телефону або планшета Android.

Подібно до Roku, користувачі iOS знайдуть AllCast життєздатним варіантом, коли мова йде про передачу окремих відео, фотографій та інших засобів масової інформації на Fire TV поза межами Android-мафії. Ще одним (платним) додатком для випробування є Reflector 3, який також працює з пристроями iOS. Також як і Roku, хоча Amazon отримала власний додаток Apple TV, наразі він не підтримує дзеркальне відображення AirPlay.

Прочитайте наш огляд Amazon Fire TV Cube

Донгли

Chromecast ($ 35 або менше) та Chromecast Ultra ($ 69)

Chromecast 3-го покоління Ден Бейкер / Цифрові тенденції

З моменту свого дебюту в 2013 році Chromecast став пристроєм для доступного бездротового потокового передавання. Chromecast зробив (дуже незначне) оновлення свого HD-пристрою на 2018 рік, поряд із Chromecast Ultra, який пропонує потокову передачу 4K та підтримку HDR у крихітній, монгольній (так, ми зробили це слово) формі. Особливістю пристроїв Chromecast є їх здатність обходити внутрішні ресурси вашого пристрою завдяки методу потокового передавання Google, який дозволяє вам розпочати відтворення на мобільному пристрої. Просто натисніть піктограму акторської передачі і нехай Chromecast візьме її звідти, що дозволить вашому телефону або планшету (або комп’ютеру) відпочити та заощадити акумулятор.

Крім трансляції з потокових програм, Chromecast та Chromecast Ultra також мають майже дзеркальне відображення будь-чого на смартфоні або планшеті Android, включаючи ігри, фотографії, відео тощо. Варіанти поєднуються, щоб зробити безліч дуже крутих додатків. На сьогодні майже будь-який пристрій Android з ОС Android 4.4.2+ підтримує Chromecast; деякі «оптимізовані», а інші можуть працювати не так гладко. Переконайтеся, що ваш додаток Google Home оновлений, і перегляньте тут, щоб отримати додаткову допомогу. Як бонус, Chromecast може також відображати що-небудь із браузера Chrome або робочого столу на Mac або ПК, просто натиснувши кнопку Cast у куті вашого браузера, але якість роботи різниться.

Якщо ви користувач iOS, дзеркальне відображення Chromecast не підтримується для вмісту, завантаженого на ваш пристрій, але Chromecast чудово підходить для потокового передавання вмісту з багатьох популярних додатків, зокрема YouTube, Spotify, Netflix, Hulu та Google Play Movies & TV. Однак спочатку потрібно завантажити додаток Google Home.

Прочитайте наші огляди Chromecast 3-го покоління та Chromecast Ultra

Miracast (від 40 до 70 доларів)

Хоча ми віддаємо перевагу вищезазначеним методам, якщо ви любитель Android, доступні також сторонні пристрої Miracast від менш відомих компаній. Miracast - це сертифікований Wi-Fi бездротовий протокол високої чіткості, подібний до AirPlay. Miracast унікальний тим, що, на відміну від AirPlay, він не потребує мережі Wi-Fi. Натомість він створює власну приватну мережу потокового передавання за протоколом, який надійшов з Android 4.0 під назвою Wi-Fi Direct. Мережа доступна з інших місцевих пристроїв, але захищена від будь-яких хуліганів в Інтернеті, що перебувають поза зоною її дії.

Miracast універсальний і пропонує безліч можливостей дзеркального відображення. Хоча це працює з пристроями Android, це особливо корисно для дзеркального відображення ПК. Як і AirPlay, його ахілесова п’ята покладається на внутрішні ресурси вашого пристрою, які зв’язують його та розряджають акумулятор. Він також має історію нестабільності, хоча багато з цих питань вже вирішено на сьогодні. І все-таки, якщо дзеркалювання Android (і особливо ПК) - це ваша гра, і жоден з наведених вище варіантів не задовольняє ваші потреби, сумісні з Miracast пристрої, можливо, варто перевірити.

Деякі варіанти з надійною репутацією включають адаптер бездротового дисплея Microsoft і відеоадаптер Belkin Miracast. Miracast також доступний для використання з Kindle Fire HD через кілька пристроїв, включаючи популярний Netgear Push2TV.

Ігрові приставки

Xbox One S ($ 250 або менше), Xbox One X ($ 350)

Угоди з набором Xbox One S

На жаль, дзеркальне відображення екрану на Xbox One - це, на жаль, пропозиція, яку потрібно пропустити завдяки безлічі дещо ненадійних програм. Xbox не має жодної можливості дзеркального відображення, тому вам доведеться покладатися на сторонні рішення, такі як вищезгаданий AllCast або AirServer. Жодна з додатків не є безкоштовною (програма Xbox від AirServer коштує колосальних 20 доларів), і користувачі в Інтернеті мали неоднозначні результати. Навпаки, мобільний додаток Xbox пропонує безліч чудових функцій підключення консолі, але дзеркальне відображення не є серед них.

Незважаючи на те, що дзеркальне відображення обмежене, найкращий спосіб передавати відео, збережені у вашому телефоні, на консоль за допомогою Plex. Plex доступний у магазині Xbox і вимагає лише швидкого пошуку. Вам потрібно буде завантажити додаток Plex на телефон Android або iOS, а потім зареєструвати обліковий запис Plex, якщо ви цього ще не зробили. Щоб скористатися всіма перевагами програми, вам знадобиться платна підписка, а також одноразова плата за активацію вашого пристрою. Якщо ви використовуєте Plex лише для потокової передачі файлів, збережених безпосередньо на ваш телефон або планшет (а не зберігаються на сервері Plex), ви можете відмовитись і залишитись у пробному режимі. Plex - це чудове рішення для тих, хто має великі цифрові бібліотеки, але тим, хто віддає перевагу потокові послуги, доведеться отримати до них доступ безпосередньо з Xbox.

Слід зазначити, що, хоча Xbox One і має вбудовану функцію потокового передавання для локальних медіа на вашому смартфоні, досвід дуже вражений або втрачений, оскільки має проблеми з аналізом певних форматів файлів та контейнерів. Якщо ваші відео неправильно перетворені, у вас можуть виникнути проблеми з відсутніми або неправильними звуковими доріжками, субтитрами або неможливістю відтворити файл взагалі. Це тим більше причина розглянути можливість використання Plex для цієї мети. Він усуває всю цю фонову плутанину за допомогою перекодування в режимі реального часу та мінімальних налаштувань, тому все, що вам потрібно турбуватися - це те, що розмістити на великому екрані.

PlayStation 4 Slim (300 доларів), PlayStation 4 Pro (400 доларів)

Огляд PlayStation 4 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

На жаль, жодна з ігрових консолей Sony - включаючи PS3, PS4 або PS4 Pro - не має вбудованих функцій дзеркального відображення. Хоча існує офіційний додаток для смартфонів PlayStation, який дозволяє керувати PS4 та віддалено переглядати мережу PlayStation Network, це майже все, що він може зробити. Натомість користувачам доведеться вдаватися до сторонніх опцій. Plex - це, мабуть, найкращий вибір тут, як і в Xbox. Інші опції, такі як R-play, дозволяють робити протилежне дзеркальному відображенню телефону, тобто грати в ігри від ваш PlayStation до ваш iPhone - досить акуратний прийом, але не для наших цілей.

Телевізори

Як налаштувати Chromecast

У багатьох новіших смарт-телевізорах вбудовано мобільне дзеркальне відображення. Якщо у вас новіший телевізор і ви помітили абревіатуру на одному з входів HDMI, позначеному як MHL, ви вже маєте рішення plug-and-play для підключення телефону Android, хоча і з безумовно, провідний зв’язок 20-го століття. MHL розшифровується як мобільне посилання високої чіткості і дозволяє віддзеркалювати більшість вмісту прямо на дисплеї через вхід HDMI. Все, що вам знадобиться, - це кабель (ви хочете переконатися, що він працює з виходом вашого телефону), який перетворює підключення вашого смартфона на з’єднання HDMI. Примітка. MHL також буде живити та заряджати ваш пристрій під час підключення, але ми не бачили багато чудових оглядів кабелів у нашому дослідженні, тому вам доведеться діяти на власний грошовий ризик.

Звичайно, бездротове дзеркальне відображення набагато корисніше для кушетки у всіх нас, і ця можливість також поставляється з багатьма новішими моделями телевізорів. Деякий час більшість доступних вбудованих функцій дзеркального відображення були власними, наприклад, система AllShare від Samsung, яка працює лише з окремими телефонами Samsung Galaxy, або LG ScreenShare, сумісна з пристроями Miracast та Intel Wi-Di. Однак, як ми вже згадували вище, це змінюється, зокрема, завдяки доданню AirPlay 2, давно запатентованого протоколу обміну відео, зображеннями та звуком від Apple, який випускається у широкому спектрі нових телевізорів (і деяких старих) від Samsung, Vizio, LG та Sony.

Є й інші варіанти. Наприклад, багато телевізорів Roku працюють так само, як і телевізори, коли йдеться про дзеркальне відображення. Для інших телевізорів перевірте інструкцію з налаштувань, щоб з’ясувати, чи MHL або бездротове дзеркальне відображення є частиною пакету (по черзі, ось зручний список від Best Buy деяких телевізорів із функціями дзеркального відображення).

Останні повідомлення