Як скопіювати та вставити

Копіювання та вставлення є одними з найпоширеніших команд, які не враховуються, у будь-якій операційній системі, будь то Windows або MacOS. Функція використовується для швидкого переміщення тексту, але не всі знають, як використовувати ці функції. На щастя, існує кілька простих методів для цього, використовуючи мишу, трекпад або іншу периферію.

Ось підсумок копіювання та вставлення.

Як скопіювати та вставити в Windows 10

Незважаючи на те, що ПК Windows має об’єднуючу тему, коли мова йде про функцію копіювання та вставки, існує кілька різних способів це зробити. Залежно від програмного забезпечення ви можете виконати роботу за допомогою миші, клавіатури, рядка меню або комбінації всіх трьох.

Незважаючи на те, що ви можете аргументувати, що деякі методи швидші за інші, вибраний вами метод здебільшого залежить від особистих уподобань, тому ми розбиваємо кожен із них по черзі, а потім ви можете вибрати, який саме для вас підійде.

Короткі поради:

  • Клацнувши правою кнопкою миші на вибраному елементі, зазвичай з’являється меню з можливістю Копіювати. Клацнувши правою кнопкою миші порожній простір, як правило, з’являється меню з опцією Вставити.
  • Команда клавіатури для копіювання: Ctrl + C, а команда клавіатури для вставки - Ctrl + V.

Спосіб 1: Використання миші

Крок 1: Правильний вибір вмісту, який ви хочете відтворити, є першим кроком при копіюванні та вставці. Якщо ви хочете скопіювати зображення, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Скопіювати зображення щоб зберегти дублікат у буфер обміну. Потім перейдіть до кроку 3.

Для тексту клацніть лівою кнопкою миші та перетягніть курсор миші над частиною документа або вікном браузера, яку потрібно виділити. Для папок та інших елементів просто клацніть правою кнопкою миші один раз або клацніть лівою кнопкою миші та перетягніть поле вибору навколо декількох файлів.

Якщо ви хочете підняти клавіатуру, ви можете утримувати Ctrl і клацніть кілька файлів або клацніть перший елемент у списку, утримуючи Shift, а потім натисніть остаточний елемент, який потрібно скопіювати.

Копія зображення сварливий кіт

Крок 2: Коли виділено вміст, який ви хочете скопіювати, клацніть правою кнопкою миші, наводячи курсор на будь-яку частину вибраного вмісту, та виберіть Копіювати з випадаючого меню, що з’явиться.

Вставити текст для копіювання

Крок 3:Скопіювавши вибране зображення, текст або файл, поставте курсор у місце, куди ви хочете скопіювати його. Потім клацніть правою кнопкою миші та виберіть Вставити з випадаючого меню, що з’явиться.

Спосіб 2: Використання команд клавіатури

Крок 1:Щоб виділити текст за допомогою клавіатури, за допомогою клавіш зі стрілками перейдіть курсором, що блимає, до речення або абзацу, який потрібно скопіювати, і натисніть Shift ключ. Продовжуйте наводити курсор на текст, який потрібно скопіювати, і навколо нього з’явиться вікно вибору - зазвичай синього кольору. Зупиніться, коли ви виділите все, що хочете.

Для файлів і папок ви можете використовувати Вкладка для переміщення між розділами папки, в якій ви перебуваєте. Коли папка виділена, утримуйте клавішу Shift і використовуйте клавішу Стрілка клавіші, щоб охопити всі, які ви хочете скопіювати.

Зображення трохи складніше, але використовуйте той самий принцип, що і вище. Використовуючи комбінацію Вкладка і Стрілка клавіші, перейдіть до зображення, яке ви хочете вибрати. Натисніть і утримуйте Shift клавішу та наведіть на неї виділення, щоб виділити його.

Приклади команд клавіатури Hightlight

Крок 2:Коли ваш файл, текст або зображення виділено, натисніть і утримуйте Ctrl і натисніть клавішу C. ключ, щоб скопіювати його.

Незважаючи на те, що команда клавіатури для копіювання є відносно універсальною, деякі команди або комбінації клавіш, пов'язані з програмним забезпеченням, можуть заважати командам власної клавіатури Windows. Якщо ви сумніваєтеся у правильній комбінації клавіш, знайдіть командні функції безпосередньо в меню довідки програми або за допомогою веб-пошуку.

Крок 3: Після копіювання вмісту, який ви хочете скопіювати, перейдіть туди, куди ви хочете його помістити, і утримуйте кнопку Ctrl клавішу ще раз. Однак цього разу натисніть V ключ. Тепер ваше зображення, текст або папку слід вставити туди, куди ви хочете.

Спосіб 3: Використання рядка меню

Крок 1: У багатьох програмах є своя система меню, яка дозволяє копіювати та вставляти, але виділення того, що ви хочете скопіювати, все одно вимагатиме використання миші або клавіатури. Використовуйте описані вище методи для виділення того, що ви хочете скопіювати.

Виділіть приклад

Крок 2: Виділивши вибраний вміст, перейдіть до верхнього рядка меню у вашій програмі чи папці та натисніть Редагувати або Додому меню кнопок. Sобраний Копіювати з випадаючого меню, що з’явиться.

Якщо ви не можете визначити цю конкретну команду, знайдіть класичний накладений символ паперу, який використовується у багатьох програмах для позначення функції копіювання.

Крок 3: Після того, як ви скопіювали те, що саме ви хочете скопіювати, перейдіть до того самого спадного меню та виберіть Вставити.

Як скопіювати та вставити в MacOS

Хоча Windows і MacOS справді схожі на різні операційні системи, якими вони є, вони копіюють та вставляють подібним чином. Це означає, що це так само просто, незалежно від того, використовуєте ви мишу, клавіатуру чи меню в додатку.

Короткі поради:

  • Command + C скопіює виділений елемент.
  • Command + V вставить скопійований елемент.

Спосіб 1: Використання миші

Крок 1:Якщо ви хочете скопіювати текст за допомогою миші Apple - Чарівна чи ні - клацніть і перетягніть курсор над частиною документа або веб-сторінки, яку ви хочете виділити. Для файлів і папок просто клацніть елемент один раз. Крім того, натисніть і перетягніть поле вибору навколо декількох файлів.

Щоб легко виділити зображення, вам також потрібно буде взяти клавіатуру для відтворення. Тримайте Контроль клацніть на зображення та виберіть Скопіювати зображення для копіювання та збереження в буфер обміну. Потім перейдіть до кроку 3.

Крок 2:Виділивши те, що потрібно скопіювати, клацніть правою кнопкою миші, наводячи курсор на будь-яку частину вибраного вмісту, та виберіть Копіювати з випадаючого меню, що з’явиться.

Приклад вставки текстової копії

Крок 3:Як тільки все, що ви хочете скопіювати, поставте курсор у місце, куди ви хочете вставити вміст, утримуйте Контроль і натисніть, а потім виберіть Вставити з випадаючого меню, що з’явиться.

Спосіб 2: Використання команд клавіатури

Крок 1:Хоча це трохи обмеженіше для MacOS, ніж Windows, ви можете використовувати Вкладка клавіша для переходу між текстовими полями для вибору клавіатури. Коли ви дійшли до розділу, який хочете виділити, утримуйте клавішу Shift і використовуйте Стрілка клавіші, щоб виділити текст, який потрібно скопіювати.

Крім того, за допомогою миші можна встановити покажчик туди, куди ви його хочете, а потім скористайтеся наведеним вище способом. Файли та папки можна вибрати приблизно однаково.

Для зображень найкращим вибором для виділення буде використання миші.

Hightlight приклад тексту

Крок 2: Після того, як все вибрано, натисніть і утримуйте Команда та натисніть C. скопіювати.

Незважаючи на те, що цей конкретний ярлик є досить універсальним, деякі макрокоманди або комбінації клавіш, що відповідають певній програмі, можуть заважати командам власної клавіатури MacOS. Якщо ви сумніваєтесь у правильній комбінації клавіш, знайдіть командні функції безпосередньо в меню довідки програми або за допомогою веб-пошуку.

Крок 3: Як тільки все, що ви хочете скопіювати, поставте курсор у місце, куди ви хочете вставити вміст, утримуйте клавішу Команда та натисніть клавішу V ключ, щоб вставити його в.

Спосіб 3: Використання рядка меню

Крок 1: Виділення - це не те, що більшість програм роблять самі по собі, тому найкраще виділити текст, зображення, файли або папки одним із зазначених вище методів.

Hightlight приклад тексту

Крок 2: Виділивши те, що ви хочете, будь то текст чи зображення, перейдіть до Передач значок або Редагувати меню. Клацніть на ньому (маючи на увазі, що він може дещо відрізнятися залежно від програми) з головної панелі інструментів і виберіть Копіювати з отриманого спадного меню.

Mac OS X копіює вміст

Крок 3: Після копіювання виберіть, де потрібно продублювати вміст, а потім клацніть на Передач значок або Редагувати ще раз і виберіть Вставити зі спадного меню.

Навчитися копіювати та вставляти на вашу ОС - це необхідна навичка, яка потрібна кожному, будь то для роботи, школи чи особистого життя. На щастя, це не складна функція, і ви зможете швидко та ефективно її вивчити за допомогою нашого опису. Ставши експертом з копіювання та вставлення, ви зможете передати свої знання минулому поколінню (можливо, своїм батькам).

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found