Як відкликати електронну пошту в Gmail, якщо ви її випадково надіслали

Миттєва доставка електронної пошти має наслідки. Після того, як ви надішлете електронне повідомлення, можливо, ви не зможете взяти його назад. Це може спричинити проблеми, якщо ви надсилаєте повідомлення, коли ви не готові це зробити - або надсилаєте його не тим людям. Хороша новина полягає в тому, що Gmail забезпечує швидкий, ефективний спосіб скасувати або викликати електронний лист до того, як станеться найгірше. Це повертає електронний лист і не дозволяє йому з’являтися в будь-якій скриньці, доки ви не будете готові. Ось як використовувати цю функцію як на мобільному, так і в Інтернеті.

  • Як користуватися функцією розумного написання Gmail.
  • Як зупинити програми від читання електронної пошти.
  • Як заблокувати електронну адресу в Gmail.

Крок 1: Перевірте налаштування, які не надіслано

Раніше вам потрібно було ввімкнутиВідіслати можливість викликати електронні листи Gmail. Однак Google зробив цю стандартну функцію для Gmail, тому вона тепер увімкнена. Але все-таки слід перевірити налаштування, щоб переконатися, що вони правильно налаштовані.

Почніть із входу в Gmail зі своїм обліковим записом. Потім виберіть значок шестірні у верхньому правому куті, трохи вище вашого списку розсилки. У цьому меню виберіть Налаштування.

Крок 2: За потреби відрегулюйте налаштування

Меню налаштувань містить усі спеціальні функції, які ви можете активувати або налаштувати в Gmail. Прокрутіть вниз Загальні , поки не побачите Скасувати надсилання розділ. Тут ви побачите опцію налаштування Надіслати період скасування. Ви можете вибрати, скільки часу вам потрібно буде викликати електронне повідомлення. Ви можете вибрати до п'яти, 10, 20 або 30 секунд після того, як надіслали його.

Період скасування Gmail

Якщо ви стурбовані надсиланням неправильного електронного листа, ви, мабуть, хочете встановити період скасування щонайменше 10 секунд, щоб перестрахуватися. П’ять секунд - це не дуже багато часу, щоб зрозуміти, що ви допустили помилку та натиснули опцію "Відправити". Закінчивши, прокрутіть до нижньої частини Налаштування і збережіть зміни.

Зберегти зміни в Gmail

Зверніть увагу, що електронне повідомлення може відображатися у вхідних скриньках тих, кому ви його надіслали, поки присутня опція невідправленого повідомлення. Відкликання електронного листа зникне, але можливо, хтось міг почати його читати, тому все одно важливо діяти швидко.

Крок 3: Надішліть тестовий електронний лист

Тепер, коли ви знаєте, як довго вам потрібно згадувати електронне повідомлення, настав час протестувати послугу. Хіт Скласти та надішліть швидкий електронний лист собі. Коли ви будете готові, натисніть синій Надіслати кнопку.

Gmail Скасувати електронну пошту

Тепер негайно загляньте в нижній лівий кут вашого вікна Gmail. Там ви побачите спливаюче сповіщення, яке повідомляє Повідомлення надіслано. У середині панелі сповіщень буде опція Скасувати.

Якщо ви почекаєте, ви побачите Скасувати Варіант зникає, це означає, що ваш період скасування закінчився, і зараз вже занадто пізно відкликати електронне повідомлення. Якщо ви не впевнені, на скільки часу встановити термін скасування, радимо спробувати це кілька разів, щоб лише відчути, скільки тривають різні періоди.

Хіт Скасувати варіант, і ви побачите, що ваша електронна пошта з’явиться в тому ж стані, що і коли ви її надсилали. Це дозволяє вам вільно змінювати вміст або адресувати його, перш ніж надсилати за призначенням. Після того, як електронний лист буде відкликаний, немає обмежень у часі, скільки часу вам доведеться працювати над ним - або ви можете просто видалити його та розпочати спочатку.

Ви також можете переглянути інші поради та підказки щодо Gmail тут.

Згадуючи електронний лист на iOS або Android

Викликати електронний лист на iOS або Android так само просто, як і у веб-браузері, і не вимагає налаштування будь-яких налаштувань або параметрів. Після надсилання електронного листа ви побачите опцію Скасувати надсилаючи його внизу екрана (хоча праворуч, а не ліворуч). Натисніть цю кнопку, і ви повинні бути готові піти. Зверніть увагу, що кнопка відображатиметься лише протягом декількох секунд, тому не забудьте діяти швидко.

Як і у випадку з веб-клієнтом, ми рекомендуємо надіслати тестовий електронний лист, щоб перевірити, чи працює ця функція для вашого облікового запису, перш ніж почати покладатися на неї.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found