Як видобувати біткойни

Якщо ви хочете знати, як видобувати біткойни, ви можете зробити два різні кроки - пройти через компанію хмарного майнінгу або придбати та використовувати спеціальне обладнання. Ми розглянемо обидва варіанти, і чому, хоча і не дешево, хмарний майнінг - це найбезпечніша інвестиція для ваших грошей.

Пам’ятайте, що дослідження є обов’язковим! Так само, як і коли йдеться про покупку біткойнів або альткойнів, ви повинні знати, що нічого у світі криптовалют не гарантовано. Будь-які інвестиції можуть бути втрачені, тому обов’язково прочитайте перед тим, як витягнути кредитну картку, і мати в наявності надійний біткойн-гаманець. Як і у випадку з усім нашим висвітленням криптовалюти тут, на Digital Trends, це не слід вважати фінансовою порадою.

Майнінг проти інвестицій

Що таке майнінг біткойнів - майнер ASIC BitMain

Коли Біткойн стартував у 2009 році, для видобутку першої та найвищої у світі криптовалюти потрібно було трохи більше, ніж домашній ПК - і навіть не швидкий. Сьогодні бар'єр для входу набагато вищий, якщо ви хочете отримати будь-який прибуток, роблячи це. Це не означає, що це неможливо, але це не та домоволодіння, яке було колись.

Перш ніж ми обговоримо, як самостійно видобувати біткойни, важливо зазначити, що хоча в усьому, що пов’язано з криптовалютою, є невизначеність, майнінг є, мабуть, найбільш нестабільним. Коливання цін на обладнання, зміни складності майнінгу біткойнів і навіть відсутність гарантії виплати в кінці всієї вашої напруженої роботи роблять це більш ризикованою інвестицією, ніж навіть пряма покупка біткойнів.

Через цю і загальну волатильність ринку може бути складно знати, скільки прибутку ви отримаєте від видобутку корисних копалин. У 2018 р. Ринок гірничодобувної промисловості різко впав щодо прибутку і посилився, коли мова заходить про бар'єри для входу. Якщо не відбудеться суттєвих змін у технології біткойнів, це, ймовірно, не зміниться. На даний момент один біткойн оцінюється приблизно в 8 900 доларів, але майнінг може коштувати приблизно стільки ж.

Врешті-решт, купуючи біткойн безпосередньо, принаймні, ви одразу щось отримуєте за свої гроші. Це, безумовно, варто задуматись, перш ніж йти гірським шляхом.

Крок 1: Виберіть свою гірничу компанію

Хешфлар

Хмарний майнінг - це практика оренди майнинг-обладнання (або частини їх хешувальної потужності) і надання комусь іншому майнінгу. Зазвичай вам «платять» за ваші інвестиції за допомогою біткойнів, навіть якщо обладнання не використовується для видобутку біткойнів. Як і у випадку із загальним інвестуванням, дуже важливо провести свої дослідження - тут є багато компаній, які претендують на те, щоб бути найкращими, і навіть найбільші мають своїх недоброзичливців.

За ці роки з’явилося та пішло кілька компаній із хмарного майнінгу, включаючи ті, з якими ми вже спілкувались та перевіряли їх безпосередньо, наприклад, HashFlare, яка в інтерв’ю Digital Trends сказала, що кожен її клієнт отримав прибуток, використовуючи його сервіс. Наприкінці 2019 року вам набагато краще піти з такою компанією, як Bitcoin Pool, яка є галуззю хмарного майнінгу Bitcoin.com, заснованої та шанованої організації з хмарного майнінгу. Початок роботи дорогий, але один із найкращих варіантів.

Для більш широкого спектру варіантів CryptoCompare підтримує список майнінгових компаній з відгуками та рейтингами користувачів, хоча майте на увазі, що багато рецензентів прагнуть розширити свої коди рефералів у розділі коментарів.

Крок 2: Виберіть пакет для майнінгу

Біткойн-пул

Вибравши постачальника хмарного майнінгу та зареєструвавшись, потрібно вибрати пакет для майнінгу. Як правило, це передбачає вибір певної кількості хеш-потужності та перехресне посилання на те, скільки ви можете собі дозволити заплатити. Зазвичай, заплативши більше, ви отримаєте кращу віддачу, або ви швидше отримаєте прибуток, але це не завжди так.

Більшість компаній, що займаються хмарним майнінгом, допоможуть вам прийняти рішення, давши вам розрахунок на основі поточної ринкової вартості біткойна, складності майнінгу біткойнів та перехресних посилань на те, що ви орендуєте. Однак важливо зазначити, що ці цифри можуть змінюватися і змінюватися, тому життєво важливо подивитися на ринкові тенденції та визначити, куди може йти біткойн, перш ніж вибирати ваш контракт. Те, що може бути вигідним зараз, може не бути, якщо вартість Біткойна падає.

Оскільки такі компанії, як Bitcoin Pool, також пропонують свої калькулятори, ми пропонуємо використовувати сторонні альтернативи лише для того, щоб зменшити потенціал будь-яких упереджень, які можуть потрапити в розрахунок.

Деякі компанії, що займаються хмарним майнінгом, продадуть вам контракт на передпродажній основі - фактично вимагаючи від вас авансового платежу за угоду, яка не розпочнеться тижнями чи місяцями, коли з’явиться нове обладнання. У більшості обставин це недоцільно, оскільки немає жодної можливості гарантувати, що ці контракти будуть вигідними, коли вони починаються, і навіть не конкретні вказівки, коли це відбудеться.

Крок 3: Виберіть майнінг-пул

Після вибору контракту більшість компаній, що займаються хмарним майнінгом, попросять вас вибрати майнінг-пул. Тут ви вибираєте глобальну команду з видобутку, до якої приєднаєтесь.

Це метод збільшення шансів заробити біткойн за допомогою майнінгу, і це стандартна практика в хмарі та особистому майнінгу. Є плюси та мінуси різних пулів, які виходять за рамки цієї статті, але приєднання до створеного та перевіреного пулу з низькими комісіями, мабуть, буде найкращим вибором.

Одним з найпопулярніших і надійних пулів для нових майнерів є Slush Pool, але вам слід завжди проводити свої дослідження. Як і компанії, багато пулів не заслуговують на довіру.

Крок 4: Виберіть гаманець

Після того, як ви виконаєте цей крок, ваш хмарний майнінг може розпочатися, і протягом декількох днів або тижнів ви повинні побачити, як ваш рахунок для хмарного майнінгу починає заповнюватися біткойнами. Вилучити його та покласти у власний захищений гаманець - це хороший план, як тільки у вас буде невеликий холдинг, хоча деякі хмарні майнери дозволять вам реінвестувати свої прибутки для отримання більшої потужності хешування.

Що б ви не робили, однак вам потрібно вирішити, що ви будете робити зі своїми біткойнами в довгостроковій перспективі. Незважаючи на те, що є багато продуктів і послуг, які ви можете придбати за допомогою біткойнів, ціни можуть коливатися, і вам, можливо, доведеться провести ще більше досліджень, щоб зрозуміти, чи вигідна угода. Ми також можемо допомогти вам обміняти свій біткойн на іншу криптовалюту або продати його безпосередньо за готівку.

"HODLing", тобто зберігати свій біткойн на дороге життя, також є життєздатною стратегією. Багато людей вірять, що їх вартість з часом зросте. Однак немає надійного способу передбачити майбутні значення біткойнів. Звичайно, ми не є фінансовими радниками і не радимо вам робити щось зокрема зі своїми біткойнами. Але якщо ви плануєте його утримувати, вам слід розглянути безпечний, потенційно навіть апаратний гаманець, в якому можна його зберігати.

Що робити, якщо я хочу майнити за допомогою свого обладнання?

Через великі витрати самостійно видобувати біткойни рекомендується лише у тому випадку, якщо у вас є готовий доступ до рясної та, що більш важливо, дешевої електроенергії. Наявність потужного мережевого з’єднання також має важливе значення. Перш ніж інвестувати в будь-яке обладнання або обладнання для майнінгу, розумно скористатися калькулятором видобутку біткойнів, щоб визначити витрати. Тоді ви можете зрозуміти, чи справді ви отримаєте прибуток з урахуванням усіх витрат. Майте на увазі, що ціни також можуть коливатися, і витрати на електроенергію можуть сильно коливатися. Видобуток біткойнів надзвичайно дорогий для більшості пересічних людей, і є невелика ймовірність, що ви зможете змусити банк керувати власною операцією.

Якщо формула спрацює, вам потрібно вибрати правильний майнер ASIC для біткойна. Найкращий метод - проконсультуватися з прибутковістю гірничих машин, щоб побачити, які майнери в даний час отримують прибуток. Тут особливо корисний сайт Asicminervalue.com. Він показує регулярно оновлюваний список шахтарів, наскільки вони вигідні та скільки шахтарів витрачають більше, ніж заробляють. Зверніть увагу, що найвигідніші машини отримують від 6 до 15 доларів на день. Це коштує тисячі доларів для налаштування. Повернення ваших витрат далеко не гарантоване, тому діяйте обережно. Зарахувавши математику, ви можете усвідомити, що набагато вигідніші інвестиції.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found