Як відновити заводські налаштування PS4

Не всі технології є досконалими, і це включає наші ігрові системи. Іноді ми стикаємось із проблемами із нашими системами PlayStation 4, які не може допомогти простий перезапуск консолі. Найгірше, коли ти намагаєшся зіграти в гру, і вона застигає, перш ніж ти отримаєш шанс досягти точки збереження. Останнім часом ці проблеми посилюються через вік системи. Ці неприємні враження трапляються у всіх, і існує відносно простий спосіб їх виправити: повне скидання до заводських налаштувань.

Скидання налаштувань PlayStation 4 є досить простим процесом. Зазвичай це намагання в крайньому випадку забезпечити функціональність системи. Не забудьте створити резервну копію будь-яких збережених даних, які у вас є, перед початком процесу скидання. Скидання до заводських налаштувань PlayStation призведе до видалення всіх ваших даних із системи, тому виконання цього процесу без резервного копіювання збережених даних призведе до того, що ви почнете з нуля. На щастя, передплатники PS Plus можуть завантажувати збереження в хмару, тому резервне копіювання даних збереження не повинно бути проблемою, якщо ви член.

Нижче наведено покрокові інструкції щодо завершення заводських налаштувань на PS4, незалежно від того, качаєте ви оригінальну модель, Slim або Pro.

Рекомендована література:

  • Найпопулярніші консолі всіх часів
  • Найкращі ігри PS Now
  • Nintendo Switch проти PS4

Як відновити заводські налаштування PS4

Перш ніж ми почнемо, вам слід знати, що відновлення заводських налаштувань повністю стирає жорсткий диск консолі і навіть може видалити його системне програмне забезпечення. Це крайній засіб, коли програмний збій зупиняє вашу PlayStation 4 мертвою, особливо під час завантаження або коли ви хочете переконатися, що на консолі більше немає ваших даних.

Ви повинні створити резервну копію будь-яких даних, які ви хочете зберегти, таких як зображення, збереження та відео, на зовнішній пристрій або в хмару. Щоб зробити резервну копію даних за допомогою хмари, вам потрібно мати обліковий запис PlayStation Plus, який надає вам 100 ГБ місця для зберігання.

Існує два способи скинути налаштування PS4 - з інформаційної панелі консолі або в безпечному режимі, якщо у консолі виникають проблеми із завантаженням. Ми розглянемо обидва шляхи, перший - через вашу інформаційну панель PlayStation 4.

1. Увійдіть у свій PS4 і перейдіть до меню налаштувань

Почніть в меню налаштувань і знайдіть опцію для Управління рахунками. Ви захочете деактивувати машину як свою основну PlayStation 4. Цей параметр дозволяє вам грати в завантажені ігри в автономному режимі, визначивши саме цей PS4 як свій. Пропустіть цей крок, і ви зіткнетеся з низкою інших проблем, коли входите на нову консоль і намагаєтесь грати у свої ігри.

2. Вимкніть PlayStation

Попередня Наступна 1 з 2

Йти до Активуйте як свій основний PS4. Ваш PS4, ймовірно, вже буде активований. Якщо це так, Активувати опція буде сірою, і Вимкнути буде єдиним вибором, який ви можете вибрати. Виберіть Вимкнути і виберіть Так на наступному екрані.

3. Увійдіть знову за допомогою облікового запису користувача

Знову увійдіть у свій обліковий запис і поверніться до налаштувань останніх кроків.

4. Знайдіть у налаштуваннях опцію Ініціалізація

ініціалізація ps4

Прокрутіть донизу зсередини Налаштування меню. Натисніть на Ініціалізація і вам буде запропоновано ще кілька варіантів. Для цілей цього посібника вам потрібно лише подбати про два нижні варіанти - ми пропустимо Clear Learning Dictionary. Під цим ви побачите Відновити налаштування за замовчуванням, який очистить збережені дані налаштувань і поверне PS4 до заводських налаштувань, але не видалить жорсткий диск.

Інший варіант, Ініціалізуйте PS4, - це великий, який очистить ваш жорсткий диск від даних, включаючи завантажені ігри, збережені ігрові дані та все інше, що ви додали на консоль з моменту її придбання. Це відновить ваш PS4 у первозданному стані, коли він вийшов з коробки.

5. Виберіть Повний на екрані Ініціалізація

ініціалізуйте PS4

Велика серветка - це та, яку ви шукаєте. Зверніть увагу, що це займе багато часу - можливо, пару годин або більше.

Після ініціалізації стирання PS4 видасть вам індикатор виконання, який покаже, скільки часу це займе, але очікуйте, що це займе ще більше часу, коли консоль проходить кілька кроків. Після завершення ви зможете налаштувати PS4 так само, як і під час першого ввімкнення. Якщо ви хочете його продати, ви будете передавати його абсолютно свіжим і без доданих даних.

Виконайте скидання до заводських налаштувань із безпечного режиму

Якщо у вас виникають проблеми із системним програмним забезпеченням або іншими помилками, які заважають вам потрапити до меню Налаштування та повторно ініціалізувати PS4, ви можете отримати доступ до тих самих параметрів із безпечного режиму консолі.

1. Повністю вимкніть PS4

Не встановлюйте це Режим відпочинку. Вам потрібно повністю вимкнути живлення на консолі, щоб можна було перейти в безпечний режим.

2. Утримуйте кнопку живлення, доки не почуєте два звукові сигнали

Вам потрібно фізично натиснути кнопку живлення на консолі, а не запускати її за допомогою контролера. Потримайте його близько восьми секунд. При першому торканні кнопки він подасть звуковий сигнал один раз, а потім ще раз перед завантаженням Безпечний режим. Він буде позначений, і ви впізнаєте його за чорним фоном.

3. Виберіть потрібний варіант скидання

Як і в Налаштування меню, у безпечному режимі, який ви можете вибрати Відновити налаштування за замовчуванням скинути всі налаштування PS4 до початкових налаштувань програмного забезпечення, але зберегти дані. Ви також можете вибрати Ініціалізуйте PS4.

Це видалить ваш жорсткий диск і відновить вам заводські налаштування, але збереже системне програмне забезпечення - його операційну систему, іншими словами. Останній варіант - Ініціалізуйте PS4 (перевстановіть системне програмне забезпечення), що є ще більш повним скиданням заводських налаштувань, що вимагатиме переінсталяції операційної системи PS4.

безпечний режим ps4

4. Якщо у вас не виникає проблем із програмним забезпеченням, виберіть Initialize PS4

Це відновить налаштування жорсткого диска та програмного забезпечення до заводських значень за замовчуванням, але програмне забезпечення операційної системи залишиться цілим. Це те саме, що варіант вище (доступний у Налаштування меню), і ви зможете вибрати між ними Швидко і Повна ініціалізації. Якщо це все, що вам потрібно, ви готові.

Як перевстановити системне програмне забезпечення на PS4

Це ще більше стирання, ніж попередня повна ініціалізація, видаляючи все програмне забезпечення з консолі. Якщо ви зробите це, вам потрібно буде перевстановити системне програмне забезпечення з іншого пристрою. Якщо у вас проблеми з програмним забезпеченням з операційною системою, вам потрібно буде вибрати Ініціалізуйте PS4 (перевстановіть системне програмне забезпечення), але спочатку потрібно зробити ще один крок.

1. Завантажте офіційну прошивку PS4

Перейдіть до свого ПК і завантажте найновіше програмне забезпечення системи з веб-сайту PlayStation. Вам також знадобиться зовнішній жорсткий диск із підключенням USB або флеш-накопичувач USB, щоб перенести оновлення на ваш PS4. Візьміть зовнішній жорсткий диск або флешку з приблизно 1,1 ГБ вільного місця.

2. Створіть нову папку на своєму USB-пристрої та назвіть її PS4

Всередині цієї папки створіть папку та назвіть її «ОНОВЛЕННЯ» у всіх великих літери. Збережіть файл вбудованого програмного забезпечення в папку “UPDATE” (ОНОВЛЕННЯ), і ви вже готові до роботи. Переконайтесь, що файл має назву “PS4UPDATE.PUP”, коли ви його зберігаєте.

3. Завантажте PS4 у безпечному режимі

Зробіть це, як описано вище, повністю вимкнувши PS4, а потім утримуючи кнопку живлення, поки вона двічі не подасть звуковий сигнал і не перейде в безпечний режим.

4. Оберіть Initialize PS4 (Перевстановити системне програмне забезпечення) на своєму PS4

Просто виконуйте підказки. Консоль видалить всі дані, включаючи системне програмне забезпечення, а потім вимагатиме підключити USB-пристрій, на якому ви зберегли оновлення, щоб перевстановити системне програмне забезпечення. Після цього ваш PS4 повернеться до заводських налаштувань.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found