Ось як увійти в декілька облікових записів Gmail одночасно

Ви швидко накопичували облікові записи Gmail? Між роботою, школою та будь-якими особистими або спамовими обліковими записами, які ви могли створити, цілком розумно мати три (або більше) облікові записи Google, які потрібно регулярно перевіряти.

Більше посібників Gmail

  • Як видалити свій обліковий запис Gmail
  • Як зупинити програми від читання Gmail

Це може дратувати (не кажучи вже про трудомісткість) входити та виходити з кожного свого облікового запису кожного разу, коли ви хочете ними користуватися. На щастя, Google дозволяє легко входити одночасно в кілька облікових записів Gmail і швидко перемикатися між ними на телефоні та комп’ютері. Ось як використовувати функцію багаторазового входу Google.

На вашому комп’ютері

Крок 1: Перейдіть до Google і увійдіть

Спочатку перейдіть на домашню сторінку Google. Якщо ви вже ввійшли у свій перший обліковий запис, можна перейти до наступного розділу. Якщо ні, у правому верхньому куті екрана натисніть синій Увійти кнопку. Ви можете вибрати обліковий запис, до якого ви раніше входили, і повторно ввести пароль, або ввести всю відповідну інформацію для іншого облікового запису. Після входу в цей перший обліковий запис вас повернуть на домашню сторінку.

Крок 2: Додавання додаткових облікових записів

Знімок екрана входу в Gmail скріншот

Увійшовши, ви побачите своє зображення профілю (або ініціали, якщо ви ще не додали фото) у верхньому правому куті. Клацніть на ньому. Випадаюче меню з’явиться безпосередньо під ним. Далі натисніть Додати інший обліковий запис. Увійдіть до наступного облікового запису та повторіть цей процес для інших бажаних облікових записів. Щоб переключатися між обліковими записами, у які ви ввійшли, натисніть фотографію ще раз. Кожен додатковий рахунок відображатиметься як опція в цьому меню. Клацніть правою кнопкою миші будь-який з них, який ви хочете використовувати, і виберіть Відкрийте посилання на новій вкладці (або еквівалентна опція у вибраному вами браузері) у меню, що з’явиться. Відкриється нова вкладка або вікно з цим обліковим записом.

Ви можете помітити, що в одному з ваших облікових записів (наприклад, у першому, з яким ви ввійшли) поруч із ним буде позначка (за умовчанням). Незалежно від того, для якого облікового запису встановлено значення за замовчуванням, це буде той обліковий запис, який автоматично входитиме під час першого доступу до програми Google. Наразі немає простого способу змінити свій обліковий запис за замовчуванням, як тільки ви ввійдете в них усі, за винятком виходу з усіх своїх облікових записів і першого входу в систему.

На вашому телефоні iPhone або Android

Крок 1: Завантажте програму Gmail і увійдіть

Хоча ви можете додати інший обліковий запис Gmail через мобільну версію веб-сайту Gmail, ви також можете додати облікові записи Gmail у мобільному додатку. Завантаживши та відкривши програму Gmail, увійдіть у свій перший обліковий запис.

Крок 2: Додавання більше облікових записів

Для пристроїв iOS

Як пояснює Google, коли ви відкриваєте програму Gmail на своєму пристрої iOS, просто торкніться піктограми зображення профілю у верхньому правому куті. Потім виберіть Використовуйте інший рахунок. Потім, оскільки додаток Gmail дозволяє додавати інші облікові записи електронної пошти від інших постачальників послуг електронної пошти, вам буде запропоновано вибрати тип облікового запису (поштового клієнта), який ви хочете додати. Виберіть відповідний тип (швидше за все Google). Потім дотримуйтесь підказок на екрані, щоб увійти у свій другий обліковий запис. Увійшовши в систему, ви просто зможете переключатися між обліковими записами електронної пошти, натискаючи зображення свого профілю, а потім вибираючи обліковий запис із меню, що з’явиться.

Для пристроїв Android

Скріншот Gmail для мобільних пристроїв Android скріншот

Почніть із відкриття програми Gmail, а потім натисніть на зображення профілю чи піктограму у верхньому правому куті. Потім у меню, що з’явиться, виберіть Додати інший обліковий запис варіант. Потім виберіть тип облікового запису (AKA, поштовий клієнт), який ви хочете додати. Наприклад, для облікових записів Gmail тип повинен бути Google. Потім дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб увійти у свій другий обліковий запис. Ці підказки можуть відрізнятися залежно від того, який пристрій Android у вас є.

Після входу в систему ви зможете легко переключатися між своїми обліковими записами, просто торкнувшись зображення профілю чи значка, а потім вибравши потрібний обліковий запис у меню, що з’явиться. Це воно. Тепер ви можете легко перемикатися між робочим, шкільним, особистим і навіть спам-рахунками. Вхід і вихід зі свого облікового запису буде втомливим завданням минулого - функція багаторазового входу Google варто скористатися.

Щоб допомогти розрізнити ваші облікові записи, коли всі вони ввійшли в систему, перегляньте наш посібник, який охоплює додавання підпису до вашого облікового запису Gmail, де ми обговоримо, як додати підпис до вашого облікового запису через робочий стіл, мобільний пристрій iOS або телефон Android.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found