Як зберігати текстові повідомлення в Android та iOS

Якщо ви коли-небудь отримували текст, про який ніколи не хочете забути, корисно знати, як зберегти його на телефоні. Виробники телефонів пропонують різні способи резервного копіювання даних та передачі контактів на інший пристрій. Однак передачі зазвичай не містять ваших текстових повідомлень, якщо ви не збережете їх заздалегідь.

Замість того, щоб зберігати спеціальне текстове повідомлення як знімок екрана, є способи зберегти їх у iTunes та iExplorer, якщо у вас телефон Apple.

Кроки дещо відрізняються, якщо у вас телефон Android. Ви можете зберегти текстові повідомлення у резервному обліковому записі, щоб назавжди отримати до нього доступ.

Якщо ви використовуєте iMessage, ознайомтеся з нашим посібником щодо встановлення зображення профілю та імені в iMessage або ознайомтеся з нашими основними порадами для iOS 13.

Як зберігати текстові повідомлення в iOS

Якщо у вас ПК або Mac з ОС Mojave або раніше, ви можете використовувати iTunes для створення резервної копії вашого iPhone, яка буде фіксувати всі ваші текстові повідомлення на момент резервної копії. Ми розглянемо, що робити, якщо ви трохи перебуваєте на Mac під управлінням ОС Catalina. Незважаючи на те, що ви можете створювати та зберігати резервні копії за допомогою iCloud, надалі вам буде простіше дістатися до ваших текстів (та інших даних) за допомогою iTunes. Ви можете завантажити останню версію тут. Якщо ви дійсно вважаєте за краще не використовувати iTunes, тоді можна пропустити наступні два кроки та перейти безпосередньо до розділу „Використання лише iExplorer”.

Крок 1A (ПК або Mac OS Mojave та попередні версії): створення резервних копій та збереження текстів за допомогою iTunes

Створення резервної копії iOS збереже більшу частину даних, що зберігаються на вашому пристрої, включаючи iMessages, SMS-повідомлення та MMS-повідомлення. Якщо ви цього ще не зробили, створіть собі звичку створювати регулярні резервні копії.

itunes12-device-summary-encrypt-iphone-backup
 1. Почніть із запуску iTunes. Потім підключіть пристрій iOS до комп’ютера.
 2. У iTunes виберіть пристрій iOS, натиснувши відповідний значок у верхньому лівому куті вікна.
 3. Перейдіть до Резюме вкладка - ви повинні побачити розділ із написом Резервні копії з правого боку. Під Резервне копіювання та відновлення вручну,вибрати Резервне копіювання зараз. Після завершення процесу резервного копіювання, Останні резервні копії розділи слід оновити, щоб відобразити останню резервну копію. Крім того, ви можете перейти до Налаштування> Пристрої (Mac) або Правка> Налаштування> Пристрої (Windows), щоб підтвердити успішність резервного копіювання.

Крок 1B: Створення резервних копій на Mac OS Catalina

Якщо ви оновили до останньої версії Mac OS, OS Catalina, то виявите, що iTunes більше не існує. Не обманюйте програму з назвою Музика на якому є той самий логотип музичної ноти, оскільки ви більше не можете створювати резервні копії iPhone за допомогою цієї програми. Натомість вам потрібно буде підключити iPhone до Mac через USB, дотримуючись вказівок на телефоні, щоб Довіряйте цьому комп’ютеру а потім перейдіть до свого Mac Шукач.

Ви побачите нижчеМісцезнаходження вШукач що ваш iPhone встановлений як зовнішній диск. Після вибору Довіра вам буде представлено макет, дуже схожий на старий макет iPhone в iTunes.

Як зберегти резервну копію текстових повідомлень 1Як зберегти резервну копію текстових повідомлень 2

Тут ви можете вибрати Резервне копіювання зараз і це створить резервну копію, як і через iTunes.

Крок 2. Доступ до резервних копій повідомлень за допомогою iExplorer

Ваші повідомлення тепер збережено, але це лише перша частина процесу. Якщо ви хочете мати доступ до них на своєму комп’ютері, коли завгодно, тоді вам потрібно ще деяке програмне забезпечення. Увійдіть у програму iExplorer, преміум-програму для MacOS та Windows, яка може, крім усього іншого, переглядати ваші резервні копії iTunes та отримувати різні повідомлення. Це $ 40 за одну ліцензію базової версії, але ви також можете використовувати демо-версію протягом обмеженого часу.

 1. Завантажте iExplorer і виконайте дії, щоб встановити його. Користувачам Mac потрібно мати ОС X 10.9 або новішої версії, тоді як користувачам Windows потрібна Windows 7 або новіша версія, а також iTunes. Після цього запустіть iExplorer.
 2. У iExplorer знайдіть розділ із написом Переглянути резервні копії iTunes (це все ще називається так, навіть якщо запущена ОС Catalina) у лівому стовпці та виберіть резервну копію, з якої потрібно витягнути повідомлення. У цій резервній копії виберіть Повідомлення.
 3. iExplorer відобразить ваші текстові повідомлення зі списком розмов, який знаходиться зліва. Виберіть розмову, щоб побачити ваші повідомлення праворуч, включаючи будь-які зображення та відео, прикріплені до них. Ви також можете сортувати список розмов за іменем, датою та кількістю повідомлень.
 4. Вибравши бесіду, ви можете експортувати їх як файл PDF, TXT або CSV. Ви також можете експортувати лише зображення або вкладення.

Використовуючи лише iExplorer

Хоча iExplorer може витягувати тексти з резервної копії iTunes, він також може витягувати тексти безпосередньо з вашого пристрою iOS. Він ідеально підходить для тих, хто хоче якомога більше уникати iTunes.

 1. Почніть із завантаження та встановлення iExplorer. Після цього запустіть програму, і вона повинна відкритися на Огляд пристрою екран.
 2. Далі підключіть свій iPhone або iPad. У лівій колонці натисніть назву свого пристрою. На Огляд пристрою на екрані праворуч натисніть Дані> Повідомлення. Майте на увазі, що якщо ви ніколи не робили резервну копію на комп’ютері, ви побачите лише варіант Завантажте резервні дані. Спочатку потрібно зробити резервну копію в iExplorer, перш ніж вона зможе отримати доступ до ваших повідомлень, тому натисніть її, щоб розпочати процес. Після цього перейдіть до наступного кроку.
 3. iExplorer завантажить усі повідомлення, які зараз знаходяться на вашому пристрої iOS. У лівій колонці буде список розмов, і натискання будь-якої з розмов призведе до їх перегляду у правій колонці. Ви можете сортувати розмови за іменем, датою або кількістю повідомлень, а також фільтрувати розмови, щоб показувати лише зображення, відео чи вкладення.
 4. Ви можете експортувати цілі бесіди, включаючи вкладені носії інформації та документи, використовуючи параметри експорту під відкритою бесідою. Їх можна експортувати як файли PDF, TXT або CSV.

Як зберегти текстові повідомлення в Android

Використання резервного копіювання та відновлення SMS

Ми показали вам, як створити резервну копію смартфона Android, але резервне копіювання та відновлення SMS - це безкоштовний додаток, який робить те, що випливає з назви. Він може створювати резервні копії ваших текстових повідомлень і зберігати їх локально на вашому пристрої Android, експортувати їх на комп’ютер або завантажувати в Інтернет-службу зберігання, наприклад Google Drive. Він створений для задоволення потреб людей, які хочуть швидко зберегти свої повідомлення в декількох місцях. Ваш пристрій Android повинен працювати під управлінням Android 4.0.3 або новішої версії.

Резервне копіювання та відновлення SMSРезервне копіювання та відновлення SMSРезервне копіювання та відновлення SMS

Збереження текстів

Крок 1:Почніть із завантаження та встановлення програми на пристрій Android. Запустіть його, і ви перейдете в головне меню.

Крок 2: Торкніться Налаштуйте резервну копію щоб розпочати створення нової резервної копії. Звідси ви можете вибрати, яку інформацію хочете зберегти, які текстові розмови та де будуть зберігатися резервні копії. Наразі є варіанти збереження текстів безпосередньо на телефоні, Google Drive або Dropbox. Ви також можете зберегти смайлики, що додаються до текстів, а також назвати файли резервних копій, щоб їх було легко ідентифікувати.

Крок 3: Якщо ви не хочете вручну зберігати текстові повідомлення, ви можете встановити графік, призначений для автоматичного резервного копіювання вашої інформації через визначені проміжки часу. Це можна зробити в налаштуваннях програми, які доступні через значок меню гамбургера у верхньому лівому куті.

Перегляд, відновлення та міграція текстів

Крок 1: Щоб знайти збережені повідомлення, перейдіть у головне меню та натисніть «Переглянути резервні копії». Звідси ви можете бачити свої повідомлення у форматі XML. Перебуваючи в цьому місці, у вас також є можливість перемістити ці повідомлення в іншу локальну папку.

Крок 2: Резервне копіювання та відновлення SMS - найкращий спосіб перенести текстове повідомлення з пристрою на пристрій, якщо ви отримуєте новий телефон. Ви можете досягти цього, просто скориставшись опціями Відновлення та Перенесення в додатку.

Останні повідомлення