Як синхронізувати контролер Xbox One з консоллю

Робота бездротових контролерів з ігровою консоллю дещо відрізняється від простого підключення, як у старі часи. На щастя, виробники консолей порівняно спростили синхронізацію бездротових контролерів.

Це не означає, що з бездротовими контролерами проблем не виникає. На Xbox One синхронізація проста, але існує безліч способів вирішити проблеми з контролерами, якщо виникають проблеми. Ось що потрібно знати, щоб синхронізувати Xbox One з контролерами та вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути. Якщо ви хочете натомість синхронізувати свій контролер Xbox із ПК, у нас також є посібник для цього.

Увімкніть контролер та увімкніть Xbox One

як синхронізувати індикатор контролера xbox one на -

Синхронізація вашого контролера означає його включення. Контролери Xbox One беруть батареї типу AA, але ви також можете отримати акумуляторні батареї для своїх контролерів. У будь-якому випадку, переконайтеся, що ваші контролери соковиті, перш ніж намагатися їх з'єднати в пару - часто недостатня потужність є причиною проблем із підключенням (або проблем, які здаватися як проблеми з підключенням).

Увімкнувши контролер із зарядженими або свіжими батареями, увімкніть його, натиснувши Xbox в центрі. Він засвітиться, вказуючи, що його ввімкнено. Потім натисніть Потужність на консолі.

Знайдіть кнопку підключення на Xbox One

як синхронізувати контролер xbox one кнопка підключення оригінального Microsoft

Щоб підключити контролер до Xbox One, потрібно активувати підключення як на консолі, так і на контролері. Спочатку знайдіть Підключення на консолі. На оригінальному Xbox One ви знайдете цю кнопку зліва на консолі, біля лотка для дисків.

як синхронізувати контролер xbox кнопка підключення xbox one x - Microsoft

На Xbox One X та Xbox One S, Підключення кнопка знаходиться в правому нижньому куті передньої частини консолі, під кнопкою живлення. Натискання кнопки повинно викликати білий логотип Xbox, який почне блимати, вказуючи на те, що консоль шукає сигнал контролера.

Натисніть кнопку підключення на контролері

Як синхронізувати Xbox один контролер Кнопка підключення

Після натискання кнопки підключення на Xbox One у вас буде 20 секунд, щоб подати йому сигнал для встановлення з'єднання - натисніть чорний Підключіться на верхній стороні контролера. Логотип Xbox як на контролері, так і на консолі блиматиме, поки вони шукають з’єднання; коли вони знайдуть один одного, обидва логотипи стануть твердими, що свідчить про синхронізацію контролера з консоллю.

Повторіть процес з будь-якими іншими контролерами, які ви хочете синхронізувати з Xbox, загалом до восьми.

Налаштуйте свої профілі контролера

Як синхронізувати меню Xbox одного контролера

Після синхронізації контролерів із консоллю ви також зможете побачити, що відбувається, коли ви вмикаєте один. Натисніть кнопку Xbox кнопку на контролері, щоб відкрити головне меню, а потім перейдіть до Передач значок, щоб підтягнути Налаштування меню. Знайдіть Kinect та пристроїта перейдіть туди, щоб знайти свої контролери. На Контролер меню, ви можете встановити, які профілі, якщо такі є, кожен контролер входить під час його ввімкнення (після синхронізації), а також заходи безпеки для контролю, хто може входити в різні облікові записи на вашому Xbox.

Використовуйте кабель USB

найкращі мікро USB кабелі -

Ви не застрягли лише за допомогою бездротових контролерів Xbox (і перебираєте безліч акумуляторів, якщо для них немає акумуляторних батарей). Ви також можете підключити їх до свого Xbox One за допомогою кабелів. Це синхронізує їх із консоллю, тому якщо у вас виникли проблеми з синхронізацією з бездротовим методом, використання кабелю USB може бути простішим. Підключіть USB-кабель Micro-B до контролера, і ви зможете підключити його безпосередньо до консолі. Кабель може виступати джерелом живлення для контролера, тому вам не знадобляться батареї або акумуляторна батарея, і ви все ще можете змінити налаштування контролера в Контролер меню.

Оновіть мікропрограму контролера

як синхронізувати меню прошивки контролера xbox one -

Якщо у вас проблеми з підключенням, можливо, внутрішнє програмне забезпечення контролера застаріло. Ви можете оновити це програмне забезпечення зі своєї консолі Xbox One, що може вирішити деякі проблеми. Рухайтесь до Налаштування меню та Kinect та пристрої меню, де ви знайдете кожен з ваших підключених контролерів, як із бездротовим з’єднанням, так і через USB. У цьому меню виберіть контролер, який потрібно оновити, і виберіть Еліпси під Контролер кнопку. Звідси ви отримаєте меню, яке дозволяє перевірити наявність оновлень мікропрограми, які потенційно можуть вирішити будь-які проблеми, з якими ви стикаєтесь.

Якщо ваш контролер не підключається, перевірте наявність перешкод

Якщо у вас виникають проблеми з синхронізацією контролерів Xbox One з консоллю, вам потрібно буде вирішити проблему з областю, де ви граєте (якщо ви вже переконалися, що справа не лише в тому, що батареї вашого контролера розряджені або ви вже синхронізували максимум вісім контролерів з консоллю). По-перше, переконайтеся, що ви граєте досить близько до свого Xbox One - на відстань від 19 до 28 футів, наскільки може досягати сигнал, але стіни, ноутбуки та навіть інші аксесуари, підключені до вашого Xbox One, можуть перервати сигнал і зіпсувати ваш контролери.

Якщо у вас проблеми з сигналом, можливо, ви занадто далеко, і вам потрібно підійти ближче для кращого зв’язку. Від'єднайте будь-які інші аксесуари USB від консолі та спробуйте відсунути іншу електроніку від Xbox One та контролера, щоб переконатися, що немає інших перешкод. Якщо у вас все ще виникають проблеми, спробуйте позбутися металевих предметів, що знаходяться поблизу, або увімкніть і вимкніть консоль, щоб почати все по-новому.

Проблеми з підключенням все ще виникають? Можливо, пора зайти на веб-сайт підтримки Майкрософт, щоб отримати додаткові відомості про усунення несправностей, або придбати новий контролер.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found