Як грати розділений екран у Fortnite

Одне з найкращих доповнень до Fortnite була можливість грати в гру в режимі розділеного екрану. Ця корисна функція дозволяє двом гравцям насолоджуватися божевіллям королівської битви на одному екрані без необхідності мати другу консоль. Існує кілька обмежень щодо його використання, але - здебільшого - це чудовий спосіб дозволити друзям і родичам випробувати одну з найпопулярніших ігор на ринку. Ось як грати Fortnite у режимі розділеного екрану.

Подальше читання

  • Як покращитися у Fortnite
  • Найкраща зброя у Fortnite
  • Що таке Fortnite?

Грайте на сумісній системі

Поки Fortnite доступний майже на кожній системі під сонцем, режим розділеного екрану в даний час обмежений Xbox One та PlayStation 4. Функція була додана у 2019 році, і Epic Games сподівається розгорнути цю функцію на ПК та змінити користувачів у майбутньому оновленні . Ми глибоко заглибились у 2020 рік, і ми досі не знаємо, коли відбудеться це оновлення. До цього часу режим обмежений консолями Microsoft і Sony.

Як запустити режим розділеного екрану

Залучити друга до розваг - це простий процес, і він виконує ті самі дії, як для PlayStation 4, так і для Xbox One. Однак перед тим, як почати, переконайтеся, що у вас є другий обліковий запис і контролер, доступні для використання вашим приятелем. Потім виконайте ці прості кроки, щоб запустити режим розділеного екрану:

  • Перейдіть до Головне меню.
  • Переконайтеся, що другий контролер підключений до вашої консолі та ввімкнений.
  • Після підключення слід запропонувати другому гравцеві вибрати свій рахунок.
  • Після входу другий гравець тепер з'явиться в Fortnite вестибюль.

Це все! Тепер ви зможете разом брати участь у іграх і битися за Королівську перемогу. Однак є кілька важливих обмежень, про які слід пам’ятати.

Не всі режими гри сумісні

Це не повинно дивувати, але Solo Mode недоступний при відтворенні розділеного екрану. Це призвело б до несправедливої ​​переваги, оскільки двоє людей на одному дивані могли координувати свої атаки разом і ефективно працювати командно проти всіх інших одиночних гравців. З цієї причини Solo Mode не сумісний з відтворенням на розділеному екрані. Ви також не зможете грати в режимі Creative або Team Rumble.

Натомість вас застрягнуть або «Загони», або «Дуети». Це єдині два режими, які працюють, коли два гравці використовують одну і ту ж консоль, і Epic Games не повідомляє, чи це зміниться в майбутньому.

Поради щодо гри на розділеному екрані

Незважаючи на те, що цікаво застрибнути у трохи дивовижної кооперації, недоліки не можна не помітити. Найбільша - найбільш очевидна - проблема полягає в тому, що розмір екрану зменшиться вдвічі. Це робить командну роботу та спілкування першорядними, оскільки ви значною мірою покладаєтесь на свого партнера по команді, щоб повідомити вам, що вони бачать. Крім того, гра за замовчуванням вирізає екран горизонтально, не маючи можливості його змінити. Більшість людей не буде заперечувати горизонтальну орієнтацію, але тим, хто любить кооперативувати вертикально, зовсім не пощастить. Поки ви пам’ятаєте про ці недоліки, режим розділеного екрану може бути дуже цікавим і є чудовим способом познайомити своїх друзів з Fortnite захоплення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found