Як конвертувати FLV в MP4 в Windows і MacOS

Файли MP4 - це універсальність, і вони, як правило, сумісні з комп’ютерами, смарт-телевізорами та навіть деякими старими пристроями, такими як iPod. Якщо у вас є кілька файлів FLV, які ви хочете спроектувати на великий екран або мобільний пристрій, першим кроком є ​​перетворення цих відео у файл MP4.

Є кілька способів розпочати процес перетворення, і ми виділили три основні методи нижче.

Безкоштовний конвертер FLV в MP4 (Windows)

Безкоштовний конвертер FLV в MP4 забезпечує те, що обіцяє його назва. Його елегантний інтерфейс легко орієнтуватися, і він містить безліч варіантів виводу. Преміум-версія програмного забезпечення дозволяє редагувати відео та пропонує більше можливостей. Однак для більшості користувачів додаткові функції непотрібні.

Крок 1:Перейдіть на сторінку завантаження безкоштовного FLV в MP4 Converter і натисніть зеленийСкачати зараз кнопку. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити та встановити програмне забезпечення.

Крок 2:Після відкриття натиснітьДодати файли) або у верхньому лівому куті програми, або у великому апельсині Додати файли) в центрі програми. Знайдіть і виберіть файл FLV, який потрібно конвертувати.

Знімок екрану конвертера Windows MP4

Крок 3: Відкрийте спадне меню поруч із Вихідний формат. Потім виберіть Відео MPEG-4 (* .mp4).

Крок 4: Відкрийте спадне меню поруч із Вихідна папка. Звідти виберіть місце збереження та натисніть апельсин Перетворитикнопку. Можливо, вам буде запропоновано ввести код, який легко отримати по електронній пошті, коли ви зареєструєтесь для свого облікового запису.

Крок 5: Після завершення перетворення ви зможете насолоджуватися новим файлом MP4!

Примітка: Ваш новий файл MP4 може містити на початку шість секунд оголошення від Aiseesoft (творця вільного програмного забезпечення). Але ви зможете видалити його за допомогою обраної вами програми для редагування відео, наприклад програми Windows Photo.

Безкоштовний конвертер MP4 (Mac OS)

Знімок екрану безкоштовного конвертера MP4 для Mac OS Знімок екрану розробника / AnyMP4 Studio

Незважаючи на те, що ця легка програма Freemium в основному функціонує як конвертер MP4, вона також включає корисні інструменти для редагування відео та дозволяє виконувати пакетне перетворення (можливість конвертувати відеофайли одночасно в кілька різних форматів).

Крок 1: Перейдіть на сторінку програми та натисніть синійПереглянути в магазині Mac App Storeпосилання, щоб перевірити програму в магазині Mac App Store. Потім натисніть синійБезкоштовноі введіть пароль Apple, якщо буде запропоновано.

Крок 2: Після відкриття безкоштовного конвертера MP4 натиснітьДодати відеоу верхньому лівому куті вікна програми. Потім знайдіть і виберіть файл FLV, який потрібно конвертувати.

Крок 3: Відкрийте спадне меню поруч з Профіль. Потім виберіть пристрій, з яким ви збираєтеся відтворювати файл MP4. Виберіть місце збереження та натисніть синійПеретворитикнопку.

Крок 4: Після завершення перетворення ви зможете насолоджуватися новим файлом MP4!

Cloud Convert (на основі Інтернету)

Сайт Cloud Convert підтримує безліч форматів файлів, а також можливість автоматичного збереження файлів на ваші електронні адреси електронної пошти, Dropbox та Google Drive. І деталь, яку будь-який користувач захоче почути - у ньому немає абсолютно жодної реклами. Оскільки це веб-програма, ви можете отримати до неї доступ з будь-якого місця без завантаження.

Знімок екрана Cloud Convert скріншот

Крок 1: Відкрийте домашню сторінку Cloud Convert і натисніть Вибрати файл. Потім знайдіть файл FLV, який потрібно конвертувати.

Крок 2: Додайте потрібний файл і виберіть MP4 з меню поруч із назвою файлу. Виберіть піктограму, схожу на гайковий ключ, щоб коливати бітрейт, частоту, нормалізацію та додаткові параметри.

Крок 3 : Натисніть червону кнопку Конвертувати, щоб розпочати процес. Після завершення ви зможете насолоджуватися новим файлом MP4!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found