Як змінити пароль Gmail

Це не найцікавіша частина вашого цифрового життя, але зміцнення вашої безпеки в Інтернеті має бути пріоритетом. Не знаєте, з чого почати? Регулярне оновлення паролів електронної пошти - чудовий перший крок. Однак для багатьох людей це може означати зміну пароля для облікового запису Gmail. Якщо ви вперше оновлюєте свій пароль Gmail, не засмучуйтесь: за допомогою цього посібника ви зможете змінити його в найкоротші терміни.

Пов’язані читання

  • Як змінити зображення Gmail
  • Як створити одноразову електронну адресу

Ось як можна змінити пароль Gmail, незалежно від того, використовуєте ви веб-сайт на робочому столі чи додаток Gmail для Android.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Google

Змініть пароль Gmail крок 1 знімок екрана скріншот

Перейдіть на сторінку облікового запису Google і натисніть синій Перейдіть в обліковий запис Google у верхньому правому куті.

Введіть свої дані для входу за запитом та, якщо потрібно, підтвердьте свою особу за допомогою двофакторної автентифікації.

Крок 2: Відкрийте налаштування безпеки

Знімок екрана оновлення Gmail

Клацніть наБезпека на вкладці, і вам буде запропоновано ряд опцій. Прокрутіть униз, поки не знайдете розділ із міткою Вхід в Google.

Крок 3: Змініть пароль

Знімок екрана оновлення Gmail 2

Знайдіть розділ із назвою Пароль. Він повідомить вам, коли ви востаннє його змінювали. Натисніть на Пароль а коли з’явиться відповідний запит, введіть пароль ще раз, щоб підтвердити свою особу. Потім вас попросять ввести новий пароль. Переконайтеся, що це складно, поєднуючи цифри, літери, великі літери та спеціальні символи. Якщо ви турбуєтеся про те, щоб забути його, скористайтеся менеджером паролів.

Після підтвердження пароля та натискання синього кольору Змінити пароль кнопка, зміна завершена. Нарешті, ваш рахунок приємний і безпечний. Це також сприятливий час для повторної перевірки інших даних вашого облікового запису, таких як необов’язкові двохетапні методи перевірки та відновлення.

Зміна пароля за допомогою програми Gmail для Android

Якщо ви отримуєте доступ до електронної пошти на планшеті або смартфоні Android, спосіб зміни пароля дещо інший, але не складніший.

Відкрийте програму Gmail і натисніть піктограму меню з трьох рядків у верхньому лівому куті. Далі виберіть Налаштування внизу меню, а потім виберіть обліковий запис, який потрібно змінити. Клацніть Керуйте своїм обліковим записом Google , а потім - Меню а потім Безпека . Крім того, ви можете прокрутити уздовж верхнього меню та торкнутися тієї ж опції.

Торкніться значка Пароль поле та введіть поточний пароль. Потім введіть свій новий пароль (зробіть його надійним) і підтвердьте його. Нарешті, натисніть Змінити пароль , і ви готові піти.

Оскільки Google полегшує зміну пароля практично на будь-якому пристрої, немає жодного приводу для того, щоб дозволити цьому заходу безпеки втратити силу. Встановіть нагадування про регулярне скидання пароля для всіх облікових записів електронної пошти для підвищення рівня безпеки в Інтернеті. Тепер, коли ви знаєте, як керувати налаштуваннями Gmail, немає виправдання для збереження того самого простого для вгадування пароля роками.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found