Як зламати класичне видання NES, щоб зіграти понад 700 ігор

NES Classic має дивну історію. Після надзвичайно успішного запуску в 2017 році Nintendo припинила виробництво, лише через кілька місяців після анонсу знову розпочала виробництво. Потім Nintendo припинила виробництво на NES Classic та SNES Classic. Минуло два роки з моменту останнього запуску міні-ретро-консолей, тож ми їх, мабуть, не побачимо найближчим часом (можливо, перевипуск 30 років тому). Щоб надати вашій зморщеній консолі ще одне життя, ось як зламати NES Classic.

Хоча в комплекті є 30 найкращих ігор NES, навіть такі шедеври, як Super Mario Bros.3 через деякий час постаріти. Не шкодуйте! Можна додати більше ігор до NES Classic. Пристрій, по суті, є крихітним комп’ютером, на якому встановлений емулятор - програма, що імітує програмне забезпечення на консолі. За допомогою невеликої настройки та відсутності скрупульозності ви можете додати будь-які ігри NES, які хочете, до свого Classic. Навіть краще, вам не потрібно буде багато робити на шляху "злому", оскільки деякі розумні шанувальники Nintendo вже розробили програми для завантаження ігор з комп'ютера на NES Classic.

Однак слово обережності. Не протизаконно модифікувати NES Classic або завантажити програму, подібну до тієї, яку ми використовуємо в нашому прикладі, але вам знадобиться цифрова копія будь-якої гри, яку ви хочете встановити. Для ігор NES вони зазвичай подаються як ПЗУ та захищені законом про авторське право. Якщо ви хочете придбати ПЗУ, існує ряд популярних веб-сайтів, але будьте обережні щодо потенційного завантаження незаконних матеріалів.

Якщо ви хочете взяти на себе участь, ось як зламати ваш NES Classic, щоб підсилити його бібліотеку.

Подальше читання

  • Найкращі ігри NES усіх часів
  • Найкращі консольні емулятори (NES, SNES, Genesis тощо)
  • Все, що вам потрібно знати про Nintendo Switch Online

Як зламати NES Classic

Щоб встановити ігри на Classic, вам знадобиться така програма, як Hakchi, яку ми використаємо в нашому прикладі.

Nintendo NES Classic Edition

Крок 1: Спочатку підключіть NES Classic до ПК під керуванням Windows за допомогою кабелю USB.

Крок 2: Завантажте останню версію Hakchi зі сторінки розробника. Він надійде як ZIP-файл; якщо у вас Windows 10, ви можете просто клацнути файл правою кнопкою миші та вибрати Витягнути все. В іншому випадку вам доведеться витягти його за допомогою такої програми, як WinZIP або 7-Zip.

Крок 3: Витягнувши програму Hakchi, запустіть її.

Крок 4: Програма відкриє вікно. Натисніть кнопку з написом Синхронізуйте вибрані ігри з NES Mini.

Крок 5: Програма попросить вас скинути оригінальний образ ядра. Клацніть Так.

Крок 6: Потім Хакчі дасть вам деякі вказівки, яких слід дотримуватися. Переконайтеся, що Потужність на NES Classic вимкнено, а пристрій підключено за допомогою кабелю USB.

Крок 7: Далі натисніть і утримуйте Скинути і натисніть кнопку Потужність (утримуючи кнопку Скинути кнопки). Потім відпустіть Скинути кнопку.

Крок 8: У Hakchi натисніть кнопку із запитом встановити драйвери.

Крок 9: Коли програма закінчить дамп ядра, натисніть Синхронізуйте вибрані ігри з NES Mini знову.

Крок 10: Коли буде запропоновано, натисніть Так щоб почати прошивати нестандартне ядро. Після завершення процесу натисніть гаразд, і ви можете розпочати завантаження ігор.

Крок 11: Після того, як файли гри знайдуться на вашому комп’ютері, натисніть на Додайте більше ігор кнопка в Hakchi. Виберіть файли, які потрібно додати, і натисніть гаразд.

Крок 12: Після додавання всіх ігор, які ви хочете, натисніть Синхронізувати. Це воно!

Останні повідомлення