Як отримати параметри розробника на Android

На пристроях Android є прихований набір опцій для розробників, до яких ви можете отримати доступ, якщо знаєте як. Незалежно від того, чи хочете ви ввімкнути налагодження USB, розблокуйте завантажувач, щоб мати змогу викорінити свій телефон Android, або змінити швидкість малювання анімації, щоб надати телефону відчуття витонченості, тут ви можете зробити це та багато іншого. Якою б не була ваша причина бажання отримати доступ до прихованих опцій, спочатку їх потрібно розблокувати. У нашому посібнику нижче наведено основи того, як дістатися до варіантів розробника.

За замовчуванням параметри розробника на телефонах Android приховані. Це тому, що вони розроблені для використання розробниками, які хочуть протестувати різні функціональні можливості та внести зміни, які можуть вплинути на продуктивність телефону. Нерозумно балакати варіанти розробника без певної мети та розуміння того, до чого відноситься кожен варіант. Але тепер, коли вас попередили, ось як ви можете отримати варіанти розробника на Android.

Як отримати доступ до опцій розробника в Android

Налаштування виробникаяк отримати параметри розробника на android option2як отримати параметри розробника на android option3як отримати параметри розробника на android option4як отримати параметри розробника на android option55як отримати параметри розробника на android option66як отримати параметри розробника на android option7як отримати параметри розробника на android option8

Ви можете розблокувати параметри розробника на будь-якому смартфоні або планшеті Android, знайшовши номер збірки у своєму Налаштуванняменю та натискання на нього кілька разів. Однак точне розташування вищезазначеного номера збірки може відрізнятися залежно від виробника вашого телефону. У наступному прикладі використовується LG V40 ThinQ під управлінням Android 10.

  • Йти до Налаштування >Система >Про телефон.
  • Торкніться Інформація про програмне забезпечення >Номер збірки.
  • Торкніться Номер збірки сім разів. Після перших декількох натискань ви побачите відлік, доки ви не розблокуєте варіанти розробника. Можливо, вам доведеться також натиснути свій PIN-код для підтвердження. Після активації параметрів розробника ви побачите повідомлення, Ви тепер розробник!
  • Поверніться доНалаштування де, де тепер ти знайдеш Налаштування виробника як запис.
  • Торкніться його та увімкніть перемикач, якщо він ще не ввійшов, і звідти ви зможете налаштувати свій телефон.

Якщо ви вирішите, що більше не хочете, щоб параметри розробника були доступні у вашому Налаштування меню, від них порівняно легко позбутися. Просто перейдіть до Налаштування> Параметри розробника і вимкнути їх. Це все. Налаштування виробника запис зникне з вашого Налаштування меню. Звичайно, ви завжди можете повернути його, виконавши наведені вище дії.

Параметри розробника в Android дозволяють виконувати безліч різних дій. Але їх справжня мета полягає в тому, щоб розробники налагоджували свої програми та виправляли поведінку системи. Параметри розробника охоплюють налагодження та такі функції, як мережа, введення, апаратно-прискорений візуалізація, медіа, моніторинг та програми. Кожна категорія містить кілька елементів, які ви можете налаштувати відповідно до своїх уподобань.

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний веб-сайт розробника Android. Сайт містить повну розбивку на різні варіанти. Однак пам’ятайте, що варіанти розробника, до яких ви маєте доступ, можуть відрізнятися. Зазвичай набір опцій залежить від типу вашого пристрою та його версії.

Останні повідомлення