Як конвертувати DVD в MP4

Ми живемо у світі, де хочемо, щоб кожен фільм та телешоу були доступні на кінчиках ваших пальців на кожному електронному пристрої нашого арсеналу. Полиці, наповнені фільмами, тепер здаються надто громіздкими, і вони також є непотрібною витратою місця, яку можна краще використовувати для чогось іншого. Крім того, ми всі знаємо, якою нудною може бути поїздка на рейсі чи поїзді без доступу до надійної бібліотеки розваг. Існує декілька способів перетворити крутяться диски із фільмами у формат, сумісний із цілим рядом пристроїв, і тут для допомоги наведено наш посібник із перетворення DVD у MP4.

Процес простий, незалежно від того, використовуєте ви останню версію Windows або MacOS Mojave. Майте на увазі, що відтворення захищеного авторським правом матеріалу є незаконним!

Movavi Video Converter

Моваві 2

Крок 1:Перейдіть на головну сторінку конверсії Movavi та натисніть синій Завантажте безкоштовнодля вашої ОС, переконайтесь, що вибрали правильну операційну систему. Потім відкрийте програму встановлення та дотримуйтесь вказівок на екрані. Запустіть програму після встановлення.

Примітка: Це програмне забезпечення призначене лише для 7-денної безкоштовної пробної версії.

Крок 2:Після відкриття натисніть на формат DVD вашого файлу, а потім натисніть на + Додати медіа вгорі вікна. Потім виберіть DVD, який ви хочете перетворити на MP4.

Як конвертувати DVD в MP4 - - Марк Коппок / Цифрові тренди Марк Коппок / Цифрові тренди

Крок 3:Клацніть на гвинтик біля Вихідний формат внизу вікна для списку настроюваних пресетів. Виберіть MP4 (* .mp4) зі списку доступних форматів. Потім клацніть Зберегти до: і перейдіть до потрібного місця збереження для отриманого файлу та натисніть Перетворити в правому нижньому куті, щоб розпочати процес перетворення.

Безкоштовний відеоконвертер DVDVideoSoft

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт DVDVideoSoft і виберіть Завантажити завантажити безкоштовне програмне забезпечення. Після завершення завантаження запустіть конвертер. Він дуже простий у використанні - все, що вам потрібно, знаходиться в одному вікні. Почніть з верхньої панелі, на якій написано Вхідний DVDта виберіть свій DVD-файл, вибравши потрібний диск для пошуку та натискання Перегляньте.

скріншот dvd конвертера - скріншот

Крок 2: Програмне забезпечення виявить будь-який заголовок, пов’язаний із файлом DVD. Під Заголовок заголовок, ви можете вибрати Вибирайте щоб переглянути доступні заголовки та мови. Зробіть свій вибір тут і виберіть гаразд продовжувати. ПідВихідна папка, виберіть Перегляньте і виберіть місце, де ви хочете зберегти перетворений файл, коли закінчите.

скріншот dvd конвертера - скріншот

Крок 3: Подивіться на розділ Формати та пресети далі. Це дозволяє вибрати формат (MP4), а потім вибрати попередньо встановлену настройку, якщо хочете, що оптимізує файл MP4 для певних пристроїв - зручно, якщо ви знаєте, на якому пристрої ви будете відтворювати файл виключно. Варто згадати, що конвертер DVDVideoSoft особливо добре підходить для відтворення файлів на пристроях iOS та MacOS.

Коли закінчите, виберіть Перетворити, а програмне забезпечення зробить все інше!

Останні повідомлення