Як зробити сідло в Minecraft

Ти приручив коня Minecraft, але звір все ще має власний розум - він абсолютно не піде за вашим керівництвом. Щоб взяти під контроль своє кріплення, вам потрібно сідло. Якщо ви сподіваєтесь дізнатись, як зробити сідло за допомогою таблиці майстрів, у нас є погані новини: ви просто не можете зробити сідло.

З якоїсь причини розробник Mojang не робить сідло предметом, який можна виготовити. Натомість вам потрібно отримати його різними способами, включаючи промисли, розвідку та риболовлю. Якщо ви сміливі, ви навіть можете взяти Ravager, щоб просто покататися на коні.

Тут ви знайдете вказівки щодо того, де можна знайти сідло і хто за нього обміняється.

Торгуйте на сідло

Minecraft Leatherworker Villager

Ви можете отримати сідло у сільських жителів шкіри. Якщо ви не бачите жодного в навколишніх селах, ви завжди можете поставити котел і породити жителя села (якщо це можливо). Однак вам потрібно буде вирівняти сільського жителя, оскільки він не буде пропонувати сідло, доки він не досягне рівня 3. Це досягається торгівлею смарагдами, шкірою, кролячою шкурою, кременем та чим завгодно, що хоче селянин.

Торгівля Minecraft із шкіряною роботою

На жаль, як показано вище, ви не можете постійно вирівнювати жителя села за один приїзд. Врешті-решт у нього закінчаться предмети для торгівлі, і він оновлює запаси лише двічі на день, якщо має доступ до казана.

Як тільки Ви дістанете Шкіряря до 5 рівня (Майстер), ваш шанс придбати сідло зростає до 50%.

Дістаньте сідла із скринь

Якщо ви не хочете вирівнювати шкіряного майстра, наступним найкращим вибором є відправитися і знайти сідло, упаковане в скриню. На ваше щастя, є безліч місць, де можна подивитися. На жаль, вам не гарантують сідло кожного разу, коли ви розкриваєте скриню. Нижче ми надаємо місцезнаходження, як знайти ці місця та ваші шанси знайти сідло у відсотках.

Покинуті шахтні вали (відсоток невідомий)

Майнкрафт Скриня шахт

Ви можете знайти шахтні вали під землею, вкриті павутиною (принесіть ножиці). Ви також знайдете їх на поверхні в біомах Бедлендів. У них зазвичай мешкають гігантські павуки, скелети та інші лиходії.

Пустельні храми (23,5%)

Попередня Наступна 1 з 2 Майнкрафт пустельний храмСкрині храму в пустелі Minecraft

Тут ми виявили дірку в центрі підлоги цього храму, що веде до палати внизу. Там ми знайшли чотири скрині, що містять гнилу плоть, кінську броню, мотузку тощо.

Підземелля (28,3%)

Попередня Наступна 1 з 2 Підземелля в Minecraft 1Підземелля Minecraft 2

Підземелля можна знайти в печерах. Вони засновані на моховій кам’яній цеглі та бруківці. У центрі ти зазвичай бачиш вогнище, яке несе монстрів, які, в свою чергу, охороняють скриню.

Кінцеве місто (13,3%)

Попередня Наступна 1 з 4 Minecraft End CityСкрині кінця міст MinecraftКінцевий корабель MinecraftКінці кораблів Minecraft

Щоб дістатися до Кінцевого міста, вам потрібно буде подорожувати до кінця і перемогти дракона Ендера. Після перемоги ви повинні використати Ендер-перлину, щоб пройти через невеликий портал і дійти до Кінцевого міста. Для цього посібника «Кінцеве місто» також включило «Кінцевий корабель», який можна було шукати, який створив сідло разом з іншими смаколиками.

Храми джунглів (12,9%)

Попередня Наступна 1 з 2 Храм джунглів MinecraftСкриня храму для джунглів Minecraft

На відміну від пустельних храмів, храми джунглів набагато складніше знайти з огляду на всі дерева та виноградні лози. Вони побудовані з бруківки, мохової бруківки та лози. Зайдіть всередину, пройдіться сходами і вимкніть усі пастки, перш ніж намагатися дістати скарби храму.

Фортеця Пустелі (35,3%)

Попередня Наступна 1 з 2 Виправлено колір Minecraft Nether FortressСкрині фортеці Майнкрафт Нетер

Щоб потрапити в Пустиню, потрібно побудувати Портал Пустині, використовуючи обсидіанові блоки разом з кременем і сталлю. Після того, як ви пройдете крізь вас, вам буде важко знайти Нідерську фортецю в темно-червоному підземному світі. Тільки пам’ятайте, що кожен блок подорожі в Пустелі означає 8 блоків у Надсвіті.

Міцні опори (2,5%)

Попередня Наступна 1 з 2 Майнкрафт СтронгхолдСкрині для кріплень Minecraft

Як і храми джунглів, твердині важко знайти. Однак ці ділянки не затемнені рослинністю. Натомість вони поховані глибоко під землею без входу та виходу. Окрім скринь, у твердинях є бібліотеки, в’язниці та Кінцевий портал, що веде вас до битви з Ендером Драконом та кінцевих кредитів гри.

Села (варіюється)

Minecraft Savanna Village

Ви можете отримати сідла з скринь, що належать Ковалям і Кожевникам у будь-якому селі. Ви також можете отримати сідла з скринь в саванних будинках, розташованих у біомах Савани. Краєвид має зеленувато-коричневу траву та листя, а дахи оранжеві, як показано вище. Ось шанси для цих трьох конкретних скринь:

 • Ковальські скрині - 16,2%
 • Будинки саванни - 11,3%
 • Таннерські скрині - 17,3%

Риба на скриню

Це найменш вірогідний спосіб виготовлення сідла, з імовірністю 0,8%. І все-таки, якщо ви ніколи не ловили рибу Minecraft, зараз хороший час для навчання.

Крок 1: Відкрийте свій стіл для крафтів і комбінуйте три палички з двома шматочками нитки, як показано нижче. У вас немає цих інгредієнтів? Ось як їх зробити:

 • 2 дерев'яних дощових блоку = 4 палички
 • 1 павутина = 9 рядок (рядок також скидається павуками)
Minecraft Створи вудку

Крок 2: Одягніть вудку, підійдіть до води і киньте свою волосінь. Ви можете виконати акторський склад, виконавши наступне:

 • ПК - Натисніть кнопку правої кнопки миші
 • Консоль - Натисніть лівий курок
 • Мобільний - Торкніться значка Риба кнопку
Minecraft зловити рибу

Крок 3: Слід бульбашок перетинає воду до вашої приманки. Коли він зануриться під воду, натисніть або торкніться відповідної кнопки.

Убити спустошника

Minecraft Ravager

Як правило, ви можете зустріти спустошників біля сіл, коли вони нападають на жителів села. З розкрадачами на спині, вони з’являться натовпами по п’ятеро. В іншому випадку немонтовані Равагери нерестяться групами від трьох до семи. Ви також знайдете їх поблизу аванпостів Pillager. Вони надзвичайно ворожі, тож принесіть залізних големів, використовуйте зброю дальній зброї або володійте діамантовим мечем та обладунками.

Увімкніть чіти!

Minecraft Активуйте коди

Якщо ви не хочете докладати зусиль для отримання сідла, ви завжди можете створити світ, використовуючи творчий режим. Все Minecraft пропозиція вписується у ваш інвентар. Запитань немає.

Але якщо ви вже створили світ, ви все ще можете активувати режим “обдурювання”, що дозволяє вводити команди. Для більшості платформ:

 • Видання Java - Відкрити для локальної мережі> Дозволити чіти: Увімкнути> Запустити LAN World (це потрібно робити кожного разу, коли ви завантажуєте світ)
 • Windows 10 / Mobile - Налаштування> Гра> Активувати чіти
 • Консоль - Налаштування> Коди> Активувати коди

Щоб ввести код, виконайте такі дії:

 • ПК - Натисніть кнопку Введіть або Т ключ
 • Консоль - Натисніть праворуч на D-Pad
 • Мобільний - Торкніться значка Чат кнопку

Для читів, пов’язаних із сідлом, ви можете ввести наступне:

 • / дати ім'я гравця сідло 1
 • / summon EntityHorse ~ ~ ~ {Tame: 1, SaddleItem: {id: 329, Count: 1}}

Тепер користуйся сідлом!

Кінь Minecraft з сідлом

Ви не пройшли через усі ці проблеми лише для розмови. Ляпайте цим сідлом на коні і запаморочення!

Крок 1: Переконайтесь, що у вас порожні руки, і зробіть наступне, щоб приручити коня:

 • ПК - Натисніть правою кнопкою миші
 • Консоль - Натисніть лівий курок
 • Мобільний - Торкніться значка Кріпленнякнопку

Крок 2: Кінь може намагатися відмовити вас, а може і не. Якщо так, повторіть крок 1, поки кінь не здасться.

Крок 3: Поки ще сидите на коні, відкрийте свій інвентар. Ви повинні побачити інвентар коня в поєднанні з вашим. Перетягніть сідло зі свого інвентаря вгору на верхню площу із сірим значком сідла. Після застосування піктограма коня зміниться.

Розмістіть сідло на коні в Minecraft

Тепер, коли у вас є сідло на коні, ви можете керувати ним куди завгодно. Хочете злізти, не знімаючи сідло? Перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Щоб демонтувати, виконайте наступне:

 • ПК - Натисніть ліву клавішу Shift
 • Консоль - Натисніть на праву палицю
 • Мобільний - Двічі натисніть центральну кнопку

Останні повідомлення