Як придбати біткойн

Біткойн сьогодні в новинах як ніколи раніше. Завдяки стрімко зростаючим цінам та зниженням американських гір, всі та їх собаки зацікавлені дізнатися, як купувати та продавати біткойни. Як найпопулярніша форма криптовалюти (і технологія блокчейн, яка керує нею), зараз біткойн широко прийнятий у всьому світі і має все більше додатків. Якщо ви хочете скористатися цим, спочатку вам потрібно знати, як купити біткойн і що з цим робити, коли у вас є.

Хочете замість цього видобувати біткойни? Це не доцільно, але це все-таки можливо. Ось як.

Крок 1: Знайдіть надійний біткойн-гаманець

Як придбати біткойн: Міцелій

Цифрові “гаманці” зберігають біткойни, поки ви не будете готові їх витратити або обміняти на іншу валюту. Гаманці варіюються за характеристиками, платформами, які їх приймають, і рівнем безпеки, тому дуже важливо вибрати той, який підходить саме вам, хоча, мабуть, вам слід триматися подалі від того, який євангелізував Джон Макафі.

Тим, хто тільки починає, найкраще використовувати гаманець, який автоматично надається вам на нашій рекомендованій біржі Coinbase. Однак також є гарною ідеєю встановити гаманець, який не пов’язаний з криптобіржею, щоб гарантувати, що ви матимете готовий доступ до своїх біткойнів навіть у випадку величезного трафіку або закриття сайту.

Ось наші рекомендовані варіанти:

Вихід:Все-в-одному офлайн-додаток з підтримкою декількох криптовалют, включаючи біткойни, Exodus є безкоштовним у користуванні, має вбудовану торгівлю з зміною форми та включає кілька простих графічних інструментів, які допоможуть вам візуалізувати свій портфель криптовалют.

Міцелій: Це популярний мобільний гаманець, відомий своєю сумісністю з більш передовими технологіями, такими як апаратні гаманці Trezor (для максимальної безпеки) та Tor.

Біткойн ядро:Безкоштовний вибір із відкритим кодом, який виконує роль вузла біткойн, Bitcoin Core відмінно справляється з перевіркою платежів, приймаючи лише платежі від дійсних блокчейнів.

Щоб поглянути на кілька інших наших улюблених гаманців, ось більш поглиблений посібник з кращих біткойн-гаманців.

Примітка: Незважаючи на те, що онлайн-гаманець чудово підходить для першої покупки біткойнів, якщо ви виявите багато цінних криптовалют через торгівлю або зростання вартості, обов’язково зберігайте його в офлайн-гаманці “холодного зберігання” для максимального захисту.

Крок 2: Виберіть правильного біткойн-трейдера

Найкраще місце для здійснення першої покупки біткойна - на біржі. Існує безліч бірж, які мають різну продуктивність. Деякі з них менш надійні, ніж інші, а деякі можуть бути досить обмеженими, тому в першу чергу важливо вибрати правильний обмін. Ми рекомендуємо використовувати Coinbase, хоча перевірка конкуренції не шкодить за допомогою сайту порівняння біткойн-бірж.

Зареєструватися в обліковому записі Coinbase легко, хоча вам потрібно буде надати певну форму ідентифікації. Це може включати надсилання копії посвідчення особи з фотографією та, можливо, також надсилання живого зображення вашого обличчя через веб-камеру. Цим правилам важливо дотримуватися, оскільки вони дозволяють веб-сайту (сайтам) відповідати нормам, що відповідають вашим клієнтам.

Хоча лише Coinbase дозволить вам купувати та продавати біткойни, також варто зареєструватися на пов'язаній з ним біржовій платформі Coinbase Pro, яка надасть вам більший контроль за вашими покупками.

Якщо ви віддаєте перевагу більш прямому шляху купівлі біткойнів, ви можете вибрати рівноправну послугу, таку як LocalBitcoin або BitQuick. Вони пропонують більш широкий спектр способів оплати і дозволяють купувати біткойни безпосередньо у продавця без посередницької біржі. Якщо ви вирішите використовувати їх і плануєте торгувати особисто, не забудьте зустрітися в безпечному місці.

Крок 3: Виберіть спосіб оплати

Як купити біткойн: Покупка на Coinbase

Біржі приймають різноманітні варіанти оплати, хоча до обережних сайтів слід бути обережним. Coinbase дозволяє здійснювати перекази як з банківського рахунку, так і з кредитної або дебетової картки, хоча одне платіжне рішення має бути пов’язане з вашим рахунком, перш ніж ви зможете здійснити угоду. Coinbase нещодавно додав PayPal як варіант переказу біткойнів, хоча є певні застереження.

Примітка: банкомати Bitcoin дозволяють обмінювати Bitcoin у сумісних гаманцях на готівку. Ці банкомати доступні в обмеженій кількості міст і є альтернативою виведенню грошей за допомогою біржі. Знову ж таки, більшість бірж та онлайн-гаманців не матимуть безпосереднього відношення до готівки.

Крок 4: Купуйте трохи біткойнів і зберігайте їх у своєму гаманці

Як купити біткойн

Біржі надають вам інформацію про те, скільки (або скільки) біткойнів ви можете придбати за конкретні суми грошей. Однак через свою нестабільну природу ціни на біткойни можуть різко коливатися залежно від обміну та від моменту до моменту. Це означає, що навіть якщо у вас є багато грошей для спалення, ви, ймовірно, купуєте частку біткойна. У цьому немає нічого поганого, і для більшості людей це шлях, яким вони підуть, оскільки мало хто, але багаті можуть дозволити собі придбати кілька біткойнів за один раз.

Щоб здійснити свою першу угоду, введіть суму біткойна, яку ви хочете придбати, у відповідне поле та натисніть кнопку купити. На Coinbase або Coinbase Pro це буде стандартне замовлення на покупку на ринку, яке купуватиме біткойни за найкращим ринковим курсом. Крім того, ви можете розмістити лімітне замовлення, яке дозволяє встановити ціну, яку ви готові заплатити за певну суму, і торгівля відбудеться, лише якщо ця сума з’явиться за цією ціною.

Після здійснення покупки ваш новий біткойн перейде у ваш гаманець Coinbase для зберігання. Потім вам слід знайти можливість переказу цих коштів на адресу створеного вами гаманця Біткойн, який знаходиться поза біржею. Для цього вам доведеться заплатити невелику комісію, але це невід’ємна частина переказів біткойнів. На щастя, вартість таких торгів далеко не їх пік.

Важливе зауваження: переказ біткойнів може бути дещо спорадичним. На відміну від інших валютних торгів, коли ви купуєте кошти біткойн, транзакція повинна бути записана в блокчейні та підтверджена. Процес переказу може зайняти час, особливо під час напружених торгових годин. Нерідкі випадки, коли торгівля займає годину-дві, щоб завершити її, тому, можливо, ви не захочете негайно перейти на свій рахунок і почати переміщувати кошти.

Крок 5: Будьте готові до використання

Біткойн

Незалежно від того, чи плануєте ви в кінцевому підсумку продати свій біткойн (сподіваємось, з прибутком) або використати його для придбання чогось, будьте готові зробити це щоразу. Значення біткойна коливається досить дико, тому дуже важливо, щоб ваша кінцева гра була спланована на самому початку. Будьте готові, зареєструвавши рахунок продавця зараз, або придумайте, як придбати з нього те, що ви хочете, перед тим, як зробити покупку. Таким чином, коли прийде час, ви не будете в паніці поспішати виконувати свої транзакції.

Щоб подивитися, де можна витратити свій біткойн, ось список сумісних Інтернет-магазинів. Завжди читайте відгуки та дрібний шрифт перед будь-якою покупкою або обміном зі своїм біткойном.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found