Як змінити фон екрана входу в систему Windows 10 та шпалери робочого столу

Ніщо так не знеособлене і нудне, як загальний фон, вже завантажений на ваш комп’ютер. Незалежно від того, чи це крапля води, чи краєвид на місце, де ви ніколи не бували, пора змінити його на щось більш віддзеркалююче вас.

Ми покажемо вам, як пройти через розділ "Налаштування" вашої Windows 10, щоб продемонструвати свої улюблені фотографії. Ваш персональний комп’ютер знаходиться всього за кілька кліків миші.

Крок 1: Перехід до вікна налаштувань персоналізації

Найкоротший шлях до Персоналізація панелі просто натиснути правою кнопкою миші на робочому столі та вибрати Персоналізуйте з меню. Або введіть "персоналізація" у вікно пошуку та натисніть перший результат. Як тільки з’явиться вікно, виконайте кроки 2 та 3 нижче, щоб успішно змінити фон екрана входу в систему Windows 10 та шпалери робочого столу.

Довгий шлях до Персоналізація панель натискає Центр дій піктограми (яка схожа на спливаючу підказку), розташованої поруч із системним годинником на панелі завдань робочого столу. Після цього натиснітьУсі налаштування панелі (значок шестерні) і виберітьПерсоналізація варіант один раз Налаштування програма відкриється на екрані. Ви також можете просто знайти Налаштування і копати в Персоналізація розділ звідти.

Крок 2: Зміна фонового зображення

Перша вкладка вПерсоналізація вікно є Передумовина вкладці, яка дозволяє змінити зображення робочого столу на збережене, однотонне або слайд-шоу різних фонів. Після виборуКартинаВи можете вибрати зображення на робочому столі, натиснувшиПерегляньтеі вибір фотографії з жорсткого диска комп’ютера або невеликий вибір тематичних зображень Windows.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Якщо ви вибираєте папку для Слайд-шоу , тоді ви можете натиснути Перегляньте і виберіть папку, що містить зображення, які ви хотіли б, щоб ваш апарат пройшов цикл. Вибравши папку, ви можете вирішити, як довго ви хочете, щоб кожне зображення було на екрані, перш ніж переходити до наступного.

Майте на увазі, що якщо у вас кілька моніторів, для кожного монітора буде вибрано різне зображення, і кожен також буде циклічно переглядати ваші зображення. Як для фотографії, так і для слайд-шоу, ви можете вибрати зображення на екрані, розтягнути його або вибрати один із кількох інших параметрів, які забезпечують, щоб ваші зображення відображалися на дисплеї так, як ви хотіли .

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Нарешті, ви також можете вибрати суцільний колір як тло, або з палітри, або створивши власні кольори.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 3: Зміна зображення на екрані входу

Якщо ви маєте намір змінити лише зображення на екрані входу - або вже змінили фонове зображення - просто натисніть на Екран блокування на лівій стороніПерсоналізація меню. Подібно до фонового зображення, користувачі можуть або вибрати збережене зображення з жорсткого диска комп’ютера, або налаштувати слайд-шоу. Користувачі також мають можливість вибрати варіант Windows Spotlight, який відображає випадково сформоване зображення із пошукової системи Bing. Після вибору зміна відбувається автоматично.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Зверніть увагу, що технічно існує два екрани входу: один для вашого пароля та один для екрана блокування. Щоб також змінити екран пароля, знайдіть перемикач Екран блокування це говорить Показати фонове зображення на екрані блокування на екрані входуп. Це забезпечить відображення відповідного зображення в обох місцях, забезпечуючи плавніший перехід.

Тут ви також можете вибрати, які програми відображатимуть деталі на екрані блокування, а також програми, які відображають швидкі статуси. Для кожного просто натисніть на піктограму та виберіть програму з отриманого списку. Не всі програми можуть показувати детальну інформацію, тому, швидше за все, є швидші варіанти стану. Коли ви додаєте більше програм до Windows 10, вам буде запропоновано більше опцій, які дозволять вам вибрати інформацію, яку ви хочете відображати на екрані блокування.

Альтернативний метод: Використовуйте додаток

Можливо, ви віддаєте перевагу міняти фонові зображення частіше (і з меншими зусиллями). У такому випадку ви можете скористатися альтернативою регулярному зануренню в додаток Налаштування. У цьому випадку використання додатка, який зробить все за вас, є чудовим варіантом. Є кілька програм, які впливають на фонові зображення. Однією з найпопулярніших є Wallpaper Studio 10. Безкоштовний додаток дозволяє переглядати різні шпалери з роздільною здатністю до 8K. Потім ви можете використовувати зображення як заблокований екран, домашній екран або як обидва. Додаток використовує модель freemium, що означає, що в основній версії є оголошення. Вам потрібно буде перейти на платну ліцензію в розмірі 1,50 доларів США, щоб позбутися реклами.

Ви також можете використовувати Wallpaper Studio 10 для налаштування слайд-шоу всіх ваших улюблених шпалер. У режимі слайд-шоу відображатимуться всі шпалери, завантажені через програму. Шпалери Studio 10 також пропонують категорію відпочинку, тому ваш фон може змінюватися з порами року.

Крім того, Wallpaper Studio пропонує інтеграцію із зображеннями Bing. Ви можете використовувати одне із зображень із Bing як тло робочого столу. Це надає вам набагато більше можливостей для налаштування середовища Windows 10.

Щоб персоналізувати вашу машину Windows 10 високоякісними зображеннями, вам потрібно трохи ноу-хау. На щастя, наш посібник допоможе вам орієнтуватися у всіх відповідних налаштуваннях - і навіть вводить деякі трюки для обміну зображеннями на робочому столі, коли вражає настрій.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found