427 мільйонів зламаних паролів Myspace скидають в Інтернеті

введення пароляМільйони паролів від масового злому паролів у Myspace скинуто в Інтернеті, щоб отримати до них доступ усі.

Томас Уайт, дослідник безпеки, також відомий під псевдонімом TheCthulhu, опублікував базу даних із 427 мільйонів паролів для понад 360 мільйонів користувачів соціальної мережі.

Паролі викрав невідомий хакер у травні, який продав кеш даних у темній мережі, але тепер його можна безкоштовно переглядати через веб-сайт White. Веб-сайт, який запустився на початку цього тижня, часом повільно реагував і не реагував, але як тільки ви ввійдете в Інтернет, ви зможете завантажити скриньку паролів. Зауважте, що це файл розміром 14,2 ГБ, і, звичайно, ви також повинні бути обережними щодо можливих загроз безпеці.

"Далі міститься передбачуване порушення даних із Myspace, яке датується декількома роками", - сказав Уайт. "Як завжди, я не надаю жодних гарантій щодо файлу, і я залишаю за вами відповідальне та продуктивне використання".

Myspace може здатися дивною метою для хакера в 2016 році, а розквіт соціальної мережі вже давно позаду, але, як ми дізналися з порушенням LinkedIn багато років тому, хакери цікавляться не самим обліковим записом, а скоріше паролем.

Люди сумно відомі тим, що повторно використовують паролі. Якщо шахрай може отримати доступ до одного пароля, він потенційно може потрапити до кількох інших облікових записів, і ми вже бачили одну жертву порушення Myspace цього тижня.

Генеральний директор Oculus Брендан Ірібе вчора виявив, що його акаунт у Twitter скомпрометований, а винуватець надіслав фейковий твіт про відставку. Згідно з повідомленнями, невідомий жартівник знайшов пароль Ірібе на звалищі Myspace і спробував використати його для входу в різні облікові записи.

Після будь-якого порушення даних або злому вам слід бути пильними та змінювати будь-які відповідні паролі, а також переконайтесь, що ви не використовували жодного пароля повторно.

Останні повідомлення