Як дивитися Аладдіна в Інтернеті: Стріміть Disney Classic сьогодні

Вам не потрібно натирати чарівну лампу, щоб дивитися живу дію Діснея Аладдін онлайн. У римейку 2019 року зіграли Мена Массуд у ролі знаменитого принца Діснея та Наомі Скотт у ролі принцеси Жасмін (не кажучи вже про Уілла Сміта в улюбленій ролі Джині). Це слідує ідентичній сюжетній лінії з однойменним анімаційним фільмом 1992 року, в якому поза законом Аладдін закохується в принцесу Жасмін, отримує три побажання від магічного Джина і в кінцевому підсумку стикається з жадібним негідником Джафаром. На щастя, класична анімаційна функція настільки ж хороша - якщо не краще - у цьому спінінгу в прямому ефірі. Ось як дивитись Аладдін онлайн.

Режисер: Гай Річі

У ролях: Мена Массуд, Наомі Скотт, Уілл Сміт, Марван Кензарі, Навід Негахбан

Час роботи: 128 хвилин

Як дивитись Аладдіна онлайн в США

Disney + пропонує повний доступ до фільму в прямому ефірі, коли ви підписуєтесь на його щомісячний план передплати. План коштує 7 доларів на місяць і дозволяє користувачам транслювати всі популярні назви, наприкладАладдін, у своїй обширній бібліотеці вмісту. На жаль, платформа більше не пропонує безкоштовну пробну версію після реєстрації. Однак вони пропонують одноразову виплату в розмірі 70 доларів за річну підписку, що обійдеться на 14 доларів менше, ніж платити щомісяця. Крім того, Disney + має сімейний план - пакет Disney + на 13 доларів на місяць, який пропонує повний доступ до потокової служби Disney +, а також Hulu та ESPN +. Незалежно від того, яку з підписок на послугу ви вибрали, пряма трансляція Аладдінбуде доступна для потокового передавання на всіх трьох.

Окрім Disney +,Аладдіндоступний лише для онлайн-трансляції за окремою покупкою. Ви можете взяти фільм в оренду за 4 долари або придбати за 20 доларів на Amazon Prime Video. Крім того, на iTunes ви можете взяти фільм в оренду за долар менше за 3 долари або заплатити стільки, скільки коштує Prime за покупку в 20 доларів.

Після першого випуску, Аладдін заробив 1 мільярд доларів у всьому світі, зробивши це дев'ятим найкасовішим фільмом 2019 року та 34-м фільмом за найвищим показником усіх часів. Таким чином, Дісней взяв популярний анімаційний фільм і зробив його популярним явищем живих дій для глядачів різного віку. Якщо ви ще цього не зробили, настав час передати фільм в Інтернет і дозволитиАладдінвзяти вас на новий і вдосконалений магічний проїзд на килимі.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення