Як прямий ефір на YouTube із OBS

Незалежно від того, чи хочете ви створити цікавий підручник, щоб люди могли спробувати вдома, транслювати улюблені ігри або навіть ділитися своїми найкращими жартами з живою аудиторією, у створенні вмісту на YouTube є що любити.

Коли ви хочете безпосередньо взаємодіяти зі своєю аудиторією в режимі реального часу, ви завжди можете налаштувати пряму трансляцію, а інструмент Open Broadcaster Software (OBS), як правило, є найкращим способом її реалізації.

Отримайте ключ потоку на YouTube

Крок 1: Створіть обліковий запис YouTube, якщо ви цього ще не зробили. Перегляньте наш покроковий посібник (перерахований вище), як це зробити.

Крок 2: Ви не можете передавати прямі трансляції на YouTube, доки не підтвердите обліковий запис за допомогою пов’язаного мобільного номера. Перейдіть на сторінку підтвердження, увійдіть у свій обліковий запис і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

YouTube Створити новий потік

Крок 3: Після перевірки перейдіть до інформаційної панелі YouTube Studio. Далі натисніть червону камеру Створити в правому верхньому куті. Після цього натисніть Йти жити у маленькому спадному меню, як показано вище.

Знімок екрана ключа потоку YouTube скріншот

Крок 4: На наступному екрані виберіть Потік зліва на екрані. З’являється форма для введення назви потоку та встановлення режиму конфіденційності, опису та категорії. Обов’язково виберіть вікову межу (якщо така є), а потім натисніть Створити потік продовжувати.

YouTube Отримайте ключ потоку

Крок 5: Після створення потоку панель керування забезпечить вікно попереднього перегляду та вкладки для налаштувань потоку, аналітики та стану потоку.

Налаштування потоку вкладка відкрита за замовчуванням. Подивіться безпосередньо під ярлик, щоб знайти ключ потоку, необхідний для OBS. Клацніть Копіювати щоб надіслати рядок із 16 символів у буфер обміну. Ви також можете натиснути Розкрийте кнопку очного яблука, щоб виставити рядок протягом 10 секунд і ввести їх вручну в OBS.

Що б ви не робили, тримайте цей номер у таємниці. Ви не хочете, щоб його мав хтось інший, оскільки він може транслювати у вашому обліковому записі без вашого дозволу.

Пов’яжіть OBS з YouTube

Крок 1: Завантажте OBS з офіційного веб-сайту та встановіть його, як і будь-яку іншу програму. Запустіть його як адміністратор і вирушайте в Налаштування панелі за допомогою відповідної кнопки, розташованої в правому нижньому куті.

Кнопка OBS Settings

Крок 2: На наступному спливаючому екрані використовуйте Відео і Вихідні дані вкладки, щоб вибрати обрану частоту кадрів, роздільну здатність та бітрейт - вони контролюють якість звуку. Щоб побачити ідеальні налаштування для YouTube, перегляньте відповідну сторінку підтримки Google.

Крок 3: Перейдіть до Потік за допомогою лівого меню та виберіть YouTube / YouTube Gaming від Обслуговування спадне меню.

OBS Введіть ключ YouTube

Крок 4: В Ключ потоку поле, введіть або вставте ключ потоку YouTube. Це пов'язує OBS з YouTube, тому програмне забезпечення транслює прямо на ваш канал.

Крок 5: Клацніть Аудіо в меню ліворуч. Кожен пристрій на цій сторінці представляє одне потенційне джерело звуку у вашому прямому ефірі. Якщо ви хочете, щоб глядачі чули звук у грі або на робочому столі, встановіть один із Аудіо для робочого столу налаштування аудіовиходу вашої системи. Якщо ви хочете, щоб глядачі вас почули, виберіть свій мікрофон зі спадного меню поруч Мікш / допоміжне аудіо.

OBS Змінити налаштування звуку

Крок 6: Вийдіть з панелі налаштувань, клацнувши Подати заявкугаразд.

Крок 7: У головному вікні натисніть Плюс піктограма під Джерела прямуючи до низу. Якщо ви хочете транслювати ігрові кадри, натисніть Захоплення гри у списку у спливаючому меню.

OBS Create Game Capture

У вас є кілька різних варіантів для зйомки ваших відео. Ви можете захопити будь-яку повноекранну програму, конкретне вікно або вікно переднього плану. Ви також можете примусово масштабувати, захоплювати сторонні накладання тощо. Клацніть гаразд Завершувати.

Властивості захоплення ігор OBS

Хочете додати свій знімок голови за допомогою зовнішньої камери? Клацніть на Плюс піктограма під Джерела ще раз, але цього разу виберіть Пристрій відеозйомки. Виберіть свою камеру зі списку опцій під Пристрій спадного меню та визначтеся з його якістю та FPS. Після закінчення натисніть гаразд.

Почніть трансляцію

З усіма перерахованими вище налаштуваннями, а ваш канал YouTube налаштований приймати ваш потік, потрібно зробити лише одне: розпочати трансляцію! Якщо ви хочете розпочати відразу, натисніть Почніть трансляцію в правому нижньому куті.

Кнопка запуску потокового передавання OBS

На інформаційній панелі вашого потоку YouTube натисніть кнопку "Опублікувати" у верхньому лівому куті. Як тільки YouTube отримує трансляцію OBS, відео та аудіо з’являються на панелі попереднього перегляду інформаційної панелі. Вам доведеться почекати близько 20 секунд, поки ваш канал дійсно потрапить на загальнодоступну сторінку, де люди можуть легко вас знайти.

Закінчивши трансляцію та попрощавшись із глядачами, натисніть "Зупинити трансляцію" в OBS, щоб завершити подачу.

Проблеми з потоком

Якщо у вас виникають проблеми з продуктивністю вашого ПК та потоком, який випливає, ви можете завантажити та проаналізувати журнал OBS. Клацніть Довідка на панелі інструментів, потім у спадному меню виберіть Файли журналу, а потім у додатковому меню Завантажте поточний файл журналу або Завантажте останній файл журналу. З'явиться спливаюче вікно із URL-адресою вашого завантаженого журналу. Скопіюйте URL-адресу в буфер обміну, а потім натисніть OK, щоб закінчити процес.

OBS Завантажити останній файл журналу

Далі перейдіть до OBS Log Analyzer і вставте URL-адресу в текстове поле. Натисніть кнопку Аналізувати, щоб побачити, що спричиняє проблеми з продуктивністю та потоковим потоком. Наприклад, ваш потік може бути нестабільним, оскільки FPS і / або роздільна здатність вашої гри занадто високі на кінці ПК, перевантажуючи графічний процесор.

Ось кілька джерел, які допоможуть зробити ваш потік бездоганним:

  • Загальні проблеми продуктивності та кодування
  • Проблеми із накладними витратами на графічний процесор
  • Проблеми буферизації потоку
  • Опущені кадри та загальні проблеми з підключенням

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found