Як обмінюватися іграми на PlayStation 4

Ніщо не викликає розчарувань, ніж придбання відеоігри, яка, на вашу думку, сподобалась би вам, лише дізнавшись, що вона не така чудова. Раніше ми могли просто ділитися дисками або картриджами, щоб спробувати ігри з друзями. На щастя, все ще можна ділитися іграми з друзями або випробувати ігри, якими володіють ваші друзі, навіть якщо у вас є лише цифрова копія. Завдяки PlayStation 4 і невеликій переробці ви все ще можете ділитися іграми з друзями. Це дозволяє ділитися бібліотекою назв з друзями та родиною.

Подальше читання

  • Найкращі ігри для PS4
  • Найкращі інді-ігри на PS4
  • Найкращі ігри для шутерів PS4
  • Xbox One проти PlayStation 4 Pro

Як користуватися іграми на PS4

Це покрокове керівництво навчить вас користуватися іграми на PS4. Найпростішими словами, це дозволяє вам та іншій особі підключити ваші бібліотеки ігор, придбаних у магазині PlayStation, і отримати до них колективний доступ із меншою кількістю обмежень. Для цього вам знадобиться лише доступ до PS4 друга та інформація про ваш основний рахунок.

1. Почніть із входу у свій акаунт PlayStation Network на консолі друга.

2. Виберіть Налаштування в головному меню PlayStation 4.

Домашній екран обміну іграми PS4

3. Далі виберіть Управління рахунками.

Управління обліковим записом PS4 Gamesharing

4. Потім виберіть Активуйте як основний PS4.

Обмін іграми PS4 Активуйте основний ps4

5. Нарешті, виберіть Активувати. Для цього вам може знадобитися деактивувати власну консоль PS4 як основну консоль. Майте це на увазі, якщо у вас виникають проблеми із створенням цієї PS4 як основної консолі.

Активуйте обмін іграми PS4

Тепер ви повинні мати доступ до всіх ігор у вашій бібліотеці, доступних для гри на консолі вашого друга. Назви все одно доведеться завантажувати на жорсткий диск PS4, але немає необхідності знову входити у свій обліковий запис на цій PlayStation. Якщо ви обмінюєтеся доступом до своїх бібліотек цифрових ігор, попросіть свого друга або члена сім’ї виконати кроки з 1 по 4 на своєму PS4.

Попередження та запобіжні заходи

Майте на увазі, що якщо вам коли-небудь знадобляться суттєві зміни у вашому обліковому записі чи налаштуваннях користувача, наприклад, якщо ви перейдете на PlayStation 4 Pro, вам доведеться переробити весь процес. Особа, з якою ви поділилися своїм обліковим записом, повинна буде деактивувати пристрій як основну систему PS4 вашого облікового запису, щоб ви могли правильно налаштувати консоль. Через цей факт та особистий характер спільного використання облікових записів загалом ми настійно рекомендуємо ділитися обліковими записами лише з близькими друзями чи членами сім'ї. Після того, як ваша нова консоль буде готова та відповідно оновлена, описаний вище процес можна повторити, щоб налаштувати спільний доступ до ігор ще раз.

Ви також можете відключити консоль віддалено, використовуючи інструмент керування обліковим записом PlayStation у вашому веб-браузері у разі виникнення непередбачених обставин. Однак цей процес дозволений лише раз на півроку. Майте на увазі, що якщо у вас немає доступу до основної консолі, інші користувачі, які увійдуть до вашої PlayStation 4, не зможуть отримати доступ до вашої цифрової бібліотеки ігор. Вам також не пощастить грати в заголовки PlayStation Plus, якщо ваш Інтернет занепаде, і ви не зможете отримати доступ до хмарних збережень.

Ви можете поділитися своїм обліковим записом з необмеженою кількістю людей, але ви можете виконати лише цей процес, який дозволяє вам грати в одну і ту ж гру на двох консолях одночасно з однією іншою людиною. Наприклад, якщо ви спробуєте підключити трьох друзів, і ви всі четверо захочете зіграти у гру разом, ваш рахунок буде позначений і заблокований. Тож будьте особливо обережні не лише з тим, з ким ви вирішили ділитися бібліотеками, але й із тим, скільки людей має до них доступ.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found