Як змінити голос Alexa

Ми впевнені, що ви принаймні почув Amazon Alexa, навіть якщо ви ніколи не володіли продуктом, який працює від неї. Голосовий асистент Amazon - це вражаючий мережевий інструмент, надійний розумний контролер для дому та вікно розважальних навичок Pandora, які змінили спосіб нашої взаємодії з Інтернетом, нашими будинками, а також нашими друзями та сім’ями (особливо на пристроях Amazon своїх пристроїв). власний).

Хочете віддалено приглушити свої розумні ліхтарі? Alexa може це зробити. Хочете підірвати свою улюблену музику? Ти маєш це. Замовити щось на Amazon? Alexa повідомить вам, коли пакет доставляється до ваших вхідних дверей за допомогою проблискових вогнів на пристрої, разом із повідомленням від вашого додатка Alexa. Шукаєте швидкий рецепт вечері? Запитуйте. Хочете телефонувати без вашого телефону? Це може зробити і ваш динамік Alexa.

Завдяки тому, що розробники щодня додають та налаштовують функції та навички Alexa, небо справді є межею для віртуального помічника Amazon. Але будьмо відвертими: голосовий голос Alexa за замовчуванням звучить досить монотонно. На щастя, ви можете змінити налаштування Alexa і попросити її говорити іншою мовою або регіональним акцентом. Існує навіть навичка додавання голосів знаменитостей до суміші, хоча ці доповнення більше для розваги, а менше для повсякденних команд Alexa.

Хочете змінити голос Amazon Alexa? Ось як.

Як змінити акцент або мову Alexa

1. Відкрийте програму Alexa

Візьміть пристрій, яким ви керуєте налаштуваннями Alexa, будь то ваш смартфон або планшет. Натисніть на піктограму програми Alexa, щоб відкрити програму. Торкніться значка меню з трьома смужками у верхньому лівому куті домашньої сторінки, а потім торкніться Налаштування> Налаштування пристрою. Зачекайте, поки на екрані не з’явиться список підключених пристроїв, а потім виберіть пристрій, для якого ви хочете змінити голос Alexa.

2. Виберіть свою мову

Вибравши пристрій, який потрібно налаштувати, прокрутіть униз, поки не побачите Мовуі натисніть на це слово. Ви побачите спадне вікно зі змішаним списком варіантів наголосу англійською мовою, включаючи канадську, Великобританію, австралійську, французьку та деякі інші.

Якщо ви проживаєте в країні, де англійська мова не є основною, або ви вивчаєте другу мову і хочете займатися, ви можете змінити стандартну мову Alexa на німецьку, іспанську, японську, італійську, португальську чи французьку.

Зверніть увагу, що не всі варіанти вибору мови підтримуватимуть усі можливості Alexa. Такі речі, як потокове передавання музики та інші навички, можуть бути несумісними з кожним вибором.

3. Підтвердити зміни

Коли ви зробите свій акцент або мову, програма попросить вас підтвердити свій вибір. Тепер продовжуйте і задайте Alexa цілу купу питань, щоб перевірити нові мовні налаштування вашого пристрою.

Як задіяти навички для голосів знаменитостей

Чи знали ви, що можете спілкуватися зі знаменитостями за допомогою Alexa? Завдяки Alexa Skills, у вас можуть бути такі люди, як Гордон Рамзі, знаменитий потворний телевізійний кухар, який розмовлятиме з вами із вашого пристрою Alexa.

Зверніть увагу, що голосу Рамзі не буде замінюючи голос вашого Alexa за замовчуванням. Натомість будуть заздалегідь визначені фрази, які промовляє шеф-кухар, демонструючи його схильність до жорсткої критики ідеально їстівної їжі. Ви можете скористатися цими кроками, щоб увімкнути навички і для інших знаменитостей, зокрема Семюеля Л. Джексона, Дедпула та Пікачу.

На сьогодні, давайте дотримуватися розлюченого кухаря. Ось як змусити Рамзі критикувати ваші кулінарні навички.

1. Відкрийте програму Alexa

Ще раз відкрийте програму Alexa і торкніться Меню.

2. Додайте навик у програмі Alexa

Виберіть Навички кнопку. Звідти введіть Гордона Рамзі, щоб шукати його голос. Виберіть перший вміння, яке з’явиться. Найкращий результат повинен бути від наземного контролю; інакше це, мабуть, не та, яку ти хочеш. Потім, розслабтесь і насолоджуйтесь знущанням над одним із найвідоміших кухарів планети. Запитайте його, що він думає про вашу яєчню, або спробуйте ваш французький тост.

3. Додайте навик за допомогою голосових команд

Ви також можете додати конкретні навички до своєї Alexa, просто попросивши її увімкнути їх. Перш ніж оформити замовлення, переконайтеся, що знаєте точну назву вміння. Alexa працює найкраще, коли ви максимально конкретні за допомогою команд додаткових навичок.

У випадку з Гордоном Рамзі, ви можете сказати: "Алекса, увімкни навичку Гордона Рамзі". Ваш пристрій повинен відповісти: "Ось навичка, Гордон Рамзі , від наземного контролю ". Відповідь Alexa вказує, що вміння тепер є частиною вашого додатку Alexa. Після цього кроку ваша самопринижуюча, але дивно задовольняюча розмова з шеф-кухарем Рамзі може розпочатися.

Хоча утиліта Alexa виходить далеко за межі її голосового діапазону, це допомагає знати, як внести корективи в мову та тон. Можливо, ви хочете трохи розваг з голосами знаменитостей або вам потрібно поміняти місцями діалекти, щоб допомогти Alexa краще зрозуміти вас. У будь-якому випадку, є простий спосіб досягти цілей управління голосом або за допомогою програми, або за допомогою бесіди із голосовим помічником.

Хочете придбати ще один розумний динамік цього року? Ознайомтеся з нашими прогнозами цін на пропозиції Amazon Echo на прем’єрний день 2020 року.

Останні повідомлення