Як дивитися Сімпсонів в Інтернеті: Трансляція 31 сезону безкоштовно

Оскільки американці (та й усі інші люди у всьому світі) борються з великими розміщеннями в сім'ї та непевним майбутнім, потреба у сміху відчувається, можливо, більш важливою, ніж будь-коли раніше. Тож зараз ідеальний час переглянути, наздогнати або, для щасливців, вперше пережити улюблений анімаційний ситком Метта Грінінга, приємний для всіх дорослих та дітей самих вікових груп. Ось як дивитись Сімпсони в Інтернеті, включаючи останні епізоди, коли вони виходять в ефір.

Створено: Метт Грінінг

У ролях: Ден Кастелланета, Хенк Азарія, Ненсі Картрайт

Кількість сезонів: 3

Як дивитися Сімпсони в Інтернеті в США

Сімпсони на Disney +

Більше перебування також означає розширення всесвіту домашнього потокового передавання, і щомісячні або щорічні збори цих послуг можуть швидко зростати. На щастя, Disney +, шість місяців потокової служби, яка має ексклюзивні права на шоу, пропонує безкоштовну пробну версію. Цей рекламний період дозволяє потенційним абонентам зареєструватися та переглянути Сімпсони онлайн протягом тижня, не розлучаючись з жодною копійкою - хоча навіть не виходячи з дивана один раз, це не дозволило б достатньо годин, щоб випити всі 661 серію з його колекції.

Коли пробний період закінчується, глядачі можуть або продовжити підписку на Disney + за 7 доларів на місяць, або передати 70 доларів за щорічне членство зі знижкою 14 доларів. Також є Disney + Bundle, який також пропонує доступ до ESPN + та Hulu всього за 13 доларів на місяць - на 5 доларів менше, ніж це коштувало б підписатися на тріо окремо. Враховуючи, що епізоди з 31 сезону будуть доступні на Disney + найближчим часом найближчим місяцем, але зараз доступні на Hulu, це здається найкращим способом перегляду Сімпсони онлайн.

Ще одна альтернатива перегляду Сімпсони онлайн через Amazon Prime Video, де можна придбати шоу поточного сезону. Минулі епізоди також можна взяти в оренду та продати цілі сезони (ціни коливаються від 3 до 15 або 40 до 40 доларів США відповідно).

І Disney +, і Amazon вирішили виключити серію 3 сезону за участю Майкла Джексона, яка, мабуть, зараз вважається занадто суперечливою. (Ігнорування обома компаніями співвідношення сторін 4: 3, яке використовувалось до середини 20 сезону, також викликало певні суперечки). Але, у будь-якому випадку, решта все ще розгортається спадщини шоу легко доступна, і для стримерів, які шукають своє нове виправлення, це те, що може зайняти їх - і посміхнутися - на кілька тижнів або місяців.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення