Як знайти заархівовані електронні листи в Gmail

Якщо ви хочете очистити свою поштову скриньку Gmail, але не хочете нічого видаляти назавжди, найкращим вибором буде варіант архівування. Щоразу, коли ви архівуєте електронне повідомлення, воно видаляється з папки "Вхідні", але залишається доступним. Ось як отримати доступ до будь-яких електронних листів, які ви раніше заархівували, а також як перемістити такі повідомлення назад у свою звичайну поштову скриньку для швидкого доступу.

Пов’язані статті

  • Вхідні папки повні спаму? Ось як заблокувати електронну адресу в Gmail
  • Як змінити пароль Gmail
  • Як згадати електронний лист у Gmail, якщо ви випадково надіслали його

Пошук заархівованих електронних листів через Інтернет

Якщо ви отримуєте доступ до Gmail через веб-браузер, це просто процес відкликання будь-яких електронних листів, які ви могли заархівувати. Для початку, якщо ви вирішите використовувати рядок пошуку у верхній частині сторінки, результати пошуку включатимуть усі заархівовані електронні листи. Крім того, ви можете отримати доступ до всієї вашої доступної пошти, включаючи архівовані фрагменти, під Вся пошта варіант.

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Gmail і увійдіть.

Крок 2: У лівій частині екрана прокрутіть вниз і виберіть Більше.

Крок 3: Виберіть Вся пошта варіант.

Крок 4: У правій частині екрана ви можете переглядати електронну пошту; він включатиме всі електронні листи у вашому обліковому записі, включаючи архівний вміст.

Пошук заархівованих електронних листів за допомогою мобільних додатків

Якщо ви використовуєте мобільний додаток Gmail на своєму пристрої iOS або Android, ви також можете легко отримати доступ до архівованого вмісту. Як і в Інтернеті, ви можете використовувати рядок пошуку, який відображається над вашою поштою, щоб розпочати пошук; він буде включати заархівований вміст. В іншому випадку, якщо ви хочете, ви можете отримати доступ до всієї вашої доступної пошти, включаючи заархівований вміст, під Вся пошта варіант.

Крок 1: Відкрийте програму Gmail на своєму пристрої.

Крок 2: У верхній частині екрана торкніться значка Меню кнопка; він відображається у вигляді трьох горизонтальних ліній.

Крок 3: Прокрутіть вниз, якщо потрібно, і виберіть Вся пошта варіант.

Крок 4: Тепер ви можете переглядати свої електронні листи на екрані; він буде включати всі електронні листи у вашому обліковому записі, включаючи архівовані фрагменти.

Переміщення заархівованого електронного листа до папки "Вхідні" через Інтернет

Якщо ви передумаєте, ви завжди зможете перемістити будь-який заархівований вміст назад у свою поштову скриньку. Виконайте такі дії, щоб повернути заархівоване повідомлення електронної пошти назад у свою поштову скриньку за допомогою веб-сайту Gmail:

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Gmail і увійдіть.

Крок 2: Знайдіть електронну адресу, яку ви хочете перенести.

Крок 3: Ліворуч від електронного листа поставте прапорець.

Крок 4: У верхній частині екрана виберіть Перейти до папки "Вхідні".

Потім ваш заархівований електронний лист буде переміщено назад до папки "Вхідні" для регулярного перегляду. Якщо ви хочете повернути лист в архів, наведіть курсор на повідомлення ще раз і виберіть Архів кнопка (зображена у вигляді невеликої коробки зі стрілкою вниз).

Переміщення заархівованого електронного листа у вхідні через мобільні програми

Ви також можете змінити свою думку щодо заархівованих електронних листів, коли ви перебуваєте поза межами, та щодо використання доступних мобільних програм Gmail для iOS та Android. Виконайте такі дії, щоб повернути заархівоване повідомлення електронної пошти назад у свою поштову скриньку в офіційному додатку Google Gmail:

Крок 1: Відкрийте програму Gmail на своєму пристрої.

Крок 2: Знайдіть електронну адресу, яку ви хочете перенести, і торкніться її.

Крок 3: Торкніться значка Більше у верхньому куті (показано у вигляді трьох вертикальних крапок).

Крок 4: Торкніться значка Перейти до папки "Вхідні" варіант.

Потім ваш заархівований електронний лист буде переміщено назад до папки "Вхідні" для регулярного перегляду. Якщо ви хочете повернути лист в архів, знову відкрийте електронний лист і торкніться значка Архів кнопка (зображена у вигляді невеликої коробки зі стрілкою вниз).

Архівування електронного листа проти ігнорування електронного листа

Можливо, ви чули про можливість відключення електронної пошти та архівування електронної пошти, обговореної на тому самому диханні. Обидві функції видалять повідомлення з папки "Вхідні", щоб зберегти порядок, але заархівовані електронні листи повернуться у вашу папку "Вхідні", якщо хтось відповість на них. З іншого боку, приглушені повідомлення назавжди залишатимуться в папці "Вхідні". Виконайте ці дії в Інтернеті або мобільному додатку, якщо ви хочете ігнорувати електронну пошту:

Крок 1: Увійдіть до свого облікового запису Gmail.

Крок 2: Відкрийте електронний лист, який ви хочете ігнорувати.

Крок 3: Виберіть Більше кнопки (показано у вигляді трьох вертикальних крапок).

Крок 4: Виберіть Без звуку варіант.

Якщо ви хочете увімкнути електронну розмову, виконайте наведені вище дії, але виберіть Увімкнути звук на кроці 4. Ви також можете швидко шукати всі приглушені розмови, набравши є: німий у рядок пошуку Gmail.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found