Як оновити з Windows 10 Home до Windows 10 Pro

Як ви використовуєте Windows? Ви запускаєте більше програм, ніж звичайна людина, або вам потрібні більш віддалені можливості? Якщо так, то ви, мабуть, переросли використання стандартної операційної системи Windows 10. Windows 10 Pro може бути для вас.

Це не означає, що Windows 10 Home не ставить багато опцій для більшості людей, але оновлення до Windows 10 Pro може підвищити ваш досвід роботи. Щоб перейти на Windows 10 Pro, дотримуйтесь нашого простого посібника.

Не знаєте, яка версія Windows для вас? Ознайомтеся з нашим порівняльним порівнянням режимів Home, Pro та S.

Крок 1: Перевірте версію Windows

Перш ніж розпочати оновлення, слід перевірити, на якій версії працює ваш ПК. Для цього перейдіть до вікна пошуку в Панель завдань Windows 10, або натисніть на Меню «Пуск». Далі введіть Про.

У списку результатів, що з’являються, натисніть наПро васr ПК, яке відкриє вікно налаштувань. Прокрутіть униз до нижньої частини екрана та перевірте під Технічні характеристики Windows щоб побачити, яку версію Windows ви використовуєте. Якщо в ньому перелічена Windows 10 Pro, тоді не потрібно буде оновлювати. Якщо ні, перейдіть до кроку 2.

Оновлення версій Windows 10, крок 1a Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Крок 2: Клацніть для оновлення

Далі, у цьому ж вікні натисніть на Змініть ключ продукту або оновіть свою версію Windows. Це має відкрити Налаштування активації сторінки. Тепер ви побачите два способи оновлення з Windows 10 Home до Windows 10 Pro.

Якщо ви вже придбали ключ продукту Windows 10 Pro, ви можете натиснутиЗмінити ключ продукту і просто введіть свій ключ для оновлення. Windows перевірить ключ на серверах Microsoft. Після перевірки ваш комп’ютер завантажить деякі необхідні файли для Windows 10 Pro, запропонує перезавантажитись, а потім переключиться на нову версію операційної системи.

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Крок 3: Придбайте ключ продукту

Якщо у вас ще немає ключа продукту Windows 10 Pro, ви можете придбати одноразове оновлення із вбудованого магазину Microsoft Store у Windows. Просто натисніть Зайдіть в магазин посилання, щоб відкрити магазин Microsoft.

Через Магазин Microsoft одноразове оновлення до Windows 10 Pro коштуватиме 99 доларів. Ви можете платити кредитною або дебетовою карткою, пов’язаною з вашим обліковим записом Microsoft.

Аріф Бахус / Цифрові тенденції

Крок 4: Перезавантажте ПК

Після покупки магазин завантажить необхідні файли, і вам доведеться перезавантажити ПК, щоб побачити зміну на Windows 10 Pro. Ви зможете отримати доступ до додаткових функцій, що постачаються з Windows 10 Pro, таких як розширені налаштування підключення та безпеки.

Оновлення до Windows 10 Pro за $ 99 може здатися непоганою угодою. Однак це оновлення в кінцевому підсумку обійдеться вам дорожче, ніж якби ви придбали Windows 10 Pro відразу. Якщо ви знаєте, що вам знадобляться розширені функції Windows 10 Pro, найкраще придбати цю ОС, а не чекати її оновлення.

Windows 10 Home - це окрема ціна 140 доларів, а додавання оновлення Windows 10 Pro за 100 доларів призводить до ціни до 240 доларів. Сама по собі Windows 10 Pro продається за 200 доларів. Ці додаткові витрати слід враховувати, коли ви думаєте про перехід на Pro.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found