Twitter зараз розповідає, коли хтось читає ваше повідомлення

щебетати dm оновлення читання квитанцій чоловік тримає iphone 6 з на екрані prykhodov / 123RF Twitter представив купу нових функцій до компонента прямих повідомлень (DM), що наближає його до функціональних можливостей традиційних програм обміну повідомленнями, таких як Facebook Messenger та iMessage.

Головними серед нових функцій є квитанції про прочитання ваших повідомлень у Twitter. Платформа також додає індикатори друку та попередній перегляд веб-посилань до DM. Twitter стверджує, що зміни зроблять обмін повідомленнями більш "динамічним, ніж будь-коли".

На щастя, для тих з вас, хто бажає мовчати щодо своєї діяльності з ДМ, ви можете взагалі відключити квитанції про прочитання у налаштуваннях „конфіденційності та безпеки”. Зауважте, коли ви встановлюєте оновлення, Twitter негайно активує квитанції про прочитання, тому перед тим, як розпочати обмін повідомленнями, переконайтеся, що ви налаштували свої налаштування, якщо ви не хочете, щоб зміни застосовувалися. Квитанції про прочитання також застосовуватимуться до групових повідомлень, попереджаючи учасників ланцюжка, коли повідомлення "бачили всі".

квитанції про оновлення twitter dm 1twitter dm оновлення квитанцій про отримання 2twitter dm оновлення квитанцій про отримання 3
  • 1. Оновлення Twitter застосовується автоматично
  • 2. Ви можете деактивувати квитанції про прочитання
  • 3. DM, що містить попередній перегляд веб-посилань

І прочитані квитанції, і індикатори набору тексту (що дозволяють побачити, коли хтось набирає відповідь - і збиваються з місця, коли ці три крапки не призводять до відповіді), вказують на те, що Twitter хоче, щоб досвід роботи з DM нагадував програму обміну повідомленнями. Чи означає це також, що він планує одного дня виділити цю функцію як самостійну службу чату, подібну до Facebook Messenger? На даний момент це не представляється ймовірним, особливо, оскільки Twitter залишається відносно тихим щодо номерів користувачів DM.

Нове! Прямі повідомлення більш динамічні, ніж будь-коли, завдяки квитанціям про прочитання, індикаторам набору тексту та попередньому перегляду веб-посилань. pic.twitter.com/VEU92V5Gqj

- Twitter (@twitter) 8 вересня 2016 р

Twitter уже звільнив обмін повідомленнями від обмежень, які він застосовує до свого основного досвіду твітування, що принципово дозволяє вам виражати себе, використовуючи необмежену кількість символів. Подібно твітам, DM у Twitter також дозволяють обмінюватися мультимедійними файлами, такими як зображення, смайли та GIF-файли. Ось тут з’являються попередні перегляди веб-посилань, яких цікаво бракувало весь цей час. Тепер, коли ви надсилаєте веб-посилання в DM, попередній перегляд буде автоматично створений, що дозволить одержувачу краще зрозуміти, що саме він відкриває.

Останні повідомлення