Як дивитися час пригод в Інтернеті: транслюйте мультфільм безкоштовно

Все, що розпочалося як анімаційне шоу, розроблене для юних глядачів, швидко перетворилося на культурне явище, яке зуміло залучити віддану аудиторію різного віку. Час пригод слідує за Фінном Людським та його усиновленим братом Собаком Джейком під час їхніх пригод у містичній Країні Ооо. Перший сезон фантастичного серіалу прем'єра в мультфільмі Мережі весною 2010 року. Вона отримала позитивні відгуки та відданих фанів, зробивши знакову нині анімаційну серію рейтингом улюбленої мережі та підготувавши сцену на цілих 10 сезонів. Фоліо шоу може бути великим, але його розважальний зміст варто наздоганяти. Ось як дивитись Час пригодонлайн.

Створено: Пендлтон Уорд

У ролях: Джеремі Шада, Джон ДіМаджо, Хінден Уолч, Нікі Ян, Том Кенні, Олівія Олсон

Кількість сезонів: 10

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Adventure Time онлайн в США

Усі епізоди Adventure Time підготовлені та готові до трансляції на Hulu. Анімаційний серіал є одним із багатьох популярних назв у великій потоковій бібліотеці платформи. Для вільного доступу до бібліотеки Hulu просто підпишіться на їх щомісячний план передплати та отримайте повний місяць безкоштовно. Після закінчення пробного періоду ви можете безкоштовно скасувати або продовжити підписку лише за 6 доларів на місяць. Або замість цього ви можете обрати план підписки Hulu на 12 доларів на місяць, який передбачає потокову передачу того самого вмісту без реклами. У будь-якому випадку всі 10 сезонів Часу пригод легко доступні для трансляції на Hulu.

HBO Max також розміщує всі 1 сезониЧас пригод. Як і Hulu, потокова платформа пропонує безкоштовний пробний період для користувачів, щоб дивитись подібні шоу Час пригоді перевірити послугу для себе. На жаль, на відміну від Hulu, безкоштовний пробний період HBO Max триває лише 7 днів, на відміну від 30. Hulu. Незважаючи на це, HBO Max пропонує власну вражаючу потокову бібліотеку, і його тижневої безкоштовної пробної підписки може бути достатньо, щоб переконати меценатів інвестувати в $ 15 за місячний план передплати. Плюс, якщо вас зачепитьЧас пригод, вам потрібно буде продовжити план передплати, щоб переглянути його значний зворотний каталог.

Незважаючи на те, що прем'єра серії відбулася у 2018 році, Cartoon Network з тих пір оголосила про чотири нових спеціальних пропозиції Колективне право Час пригод: Далекі землі, вони будуть представлені в ефірі виключно на HBO Max у 2020 році. Отже, як тільки ваш запой чи повторний перегляд неминуче закінчуються, ви в найкоротші терміни отримаєте абсолютно новий вміст.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення