Як заблокувати електронну адресу в Gmail

Електронна пошта є потужним інструментом у сучасному світі. Він використовується не лише для професійної кореспонденції, а й для ряду інших цілей, включаючи повідомлення від вашої школи чи університету, підтримку зв’язків з далекими друзями чи родичами, надсилання цифрових файлів або просто відстеження ваших облікових записів та покупок в Інтернеті. . Простота надсилання електронної пошти та той факт, що більшість людей мають більше однієї адреси електронної пошти, означає, що ваші вхідні повідомлення можуть швидко заповнити спамом.

Хоча ви можете скасувати підписку на списки розсилки через Google, ви все одно можете отримувати небажані електронні листи. Користувачі Gmail, які хочуть вимкнути цей шум, можуть це зробити лише за допомогою декількох клацань миші. Ось як заблокувати електронну адресу в Gmail.

Блокування певної адреси електронної пошти через Gmail означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення з цього облікового запису у свою поштову скриньку. Це все або нічого подібного. Якщо ви хочете отримувати певні повідомлення з цієї адреси, але не інші, вам доведеться терпіти видалення декількох електронних листів час від часу.

Якщо ви на комп’ютері

Крок 1: Спочатку перейдіть до папки "Вхідні" Gmail та відкрийте електронне повідомлення від відправника, якого ви хочете заблокувати.

Крок 2: У правому верхньому куті електронного листа - на тій самій горизонтальній площині, що і ім’я та адреса відправника, - значок, що складається з трьох вертикально складених крапок. Клацніть на Крапки , щоб відкрити спадне меню. У цьому меню виберіть Блок [Ім’я відправника], який повинен з’явитися біля середини списку.

Знімок екрана електронної пошти блоку робочого столу Gmail Знімок екрана

Це так просто! Тепер усі повідомлення, які вам надсилає адреса, будуть автоматично спрямовані у вашу папку зі спамом.

Якщо ви на смартфоні

Крок 1: Процес працює однаково на смартфонах, хоча інтерфейс виглядає дещо інакше. Спочатку відкрийте електронне повідомлення від відправника, якого потрібно заблокувати.

Крок 2: У правому верхньому куті (повідомлення, а не самого додатка) буде кнопка, позначена трьома вертикальними крапками. Ця кнопка також розташована на тій самій горизонтальній площині, що і ім'я відправника електронного листа. Виберіть Крапки , щоб відкрити спадне меню.

Крок 3: Далі вибираємо Блок [Ім’я відправника]. Тепер ви більше не будете отримувати повідомлення з цієї електронної адреси.

Блокування - це чудовий спосіб зменшити хаос небажаних повідомлень у вашій поштовій скриньці електронної пошти - іноді скасування підписки на списки розсилки просто недостатньо.

Звичайно, можливо, ви можете передумати і захотіти когось розблокувати. Ви можете відкрити те саме спадне меню в будь-якому інтерфейсі та вибрати Розблокувати [Ім’я відправника]варіант. Обидва інтерфейси також повинні відображати темно-сіре та біле банерне повідомлення у верхній частині електронного листа від заблокованого відправника, який також містить Розблокувати відправника Ви можете натиснути, щоб розблокувати адресу. Ви також можете переглянути та розблокувати будь-які раніше заблоковані адреси з Фільтри та заблоковані адреси в налаштуваннях Gmail.

Якщо хтось надсилає вам електронного листа з метою залякування, погрози чи переслідування, це є порушенням програмної політики Gmail, і ви можете повідомити про переслідувача. Однак зателефонуйте місцевій владі, а не просто блокуйте їх адресу електронної пошти, якщо ви вважаєте, що вам загрожує небезпека. Ви також можете звернутися до поліції з приводу місцевих законів про кібердомагання, щоб дізнатись, чи застосовуються вони до вашої ситуації.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found