Як знайти загублений телефон

Втрата смартфона може викликати екзистенційну паніку - далеко не втратити ключі від гаманця чи будинку. Це пов’язано з тим, що, крім грошової вартості, ваш телефон зберігає стільки важливої ​​та приватної інформації про вас та вашу сім’ю в одному зручному місці. Ідея незнайомця, який отримує доступ до цієї особистої інформації, охолоджує.

На щастя, існує безліч способів знайти загублений пристрій iPhone та Android. Більше того, якщо ваш смартфон або планшет працює під управлінням iOS або Android, у вас вже є програмне забезпечення, необхідне для його пошуку. Існують навіть різноманітні сторонні програми, які ви можете встановити для відстеження вашого телефону.

Подальше читання

 • Як користуватися програмою Find My на вашому iPhone
 • Як отримати видалені текстові повідомлення на iPhone
 • Як записати дзвінки на свій iPhone

Пошук загублених смартфонів

Якщо трапляється, що ви втратили свій смартфон iOS або Android, як Apple, так і Google мають вбудовану технологію пошуку телефону як частину власного програмного пакету, який працює через ваш обліковий запис пристрою. Для пристроїв Android це ваш обліковий запис Google, а для iPhone - ваш обліковий запис iCloud. Обидва вони дозволяють дистанційно заблокувати та витерти телефон, змусити його дзвонити, а також налаштувати спеціальні повідомлення, щоб попередити того, хто його знайде. Ці функції чудово працюють, доки акумулятор телефону затримується.

Будьте обережні, спілкуючись з тими, хто знайшов ваш смартфон. Уникайте розголошення особистої інформації, наприклад домашньої адреси, поки не з’ясуєте, що маєте справу з кимось, кому можна довіряти. Дотримуйтесь надсилання телефонних номерів або адрес електронної пошти, щоб повідомити, як шукач може повернути ваш телефон. Ось наш путівник про те, як знайти загублений телефон або подібний пристрій для кожної операційної системи.

Як знайти загублений телефон Android

Найпростіший спосіб знайти загублену телефонну трубку Android - скористатися функцією Знайти пристрій, яка вбудована у ваш смартфон Android за допомогою служб Google Play - її також можна використовувати у браузері або завантажити з магазину Google Play. Більшість пристроїв під управлінням Android 2.3 або новішої версії повинні мати можливість використовувати цю функцію.

Користуватися цією функцією так само просто, як шукати "Де мій телефон?" в Google, який запропонує службі здійснити пошук вашого телефону. Раніше ми вже писали про функцію «Знайди мій пристрій» та її можливість зателефонувати вам, встановити новий пароль та змусити телефон дзвонити здалеку, а також безліч інших функцій сповіщення. Хоча ви можете налаштувати Find My Device заздалегідь, послуга повинна бути доступна, якщо ви загубите або загубите свій телефон за допомогою Wi-Fi або GPS, щоб допомогти вам знайти ваш пристрій. Дуже гарна ідея увімкнути функцію Find My Device на своєму смартфоні Android.

як знайти загублений стільниковий телефоняк знайти загублений стільниковий телефоняк знайти загублений стільниковий телефоняк знайти загублений стільниковий телефоняк знайти загублений стільниковий телефонЗнайди мій пристрій Google
 • Йти до Налаштування> Google (або служби Google)> Безпека і переконайтесь Знайдіть віддалено цей пристрій ввімкнено в Знайти мій пристрій розділ.
 • Можливо, вас попросять увійти.
 • Коли ви відкриваєте програму або шукаєте у веб-переглядачі на робочому столі, ви побачите всі свої пристрої, перелічені вгорі, тому просто виберіть відповідну вкладку, щоб знайти певний пристрій, який ви шукаєте.

Якщо ви не можете відновити свій смартфон, ви завжди можете стерти його, щоб уникнути потрапляння конфіденційної інформації в чужі руки. Для спілкування з вами вашому пристрою знадобиться підключення до Інтернету та достатня кількість соку. В Android 5.0 Lollipop Google представив захист від заводських скидок (FRP). Він призначений для запобігання злодіям можливості вкрасти ваш телефон, витерти його, а потім використовувати або продати. Якщо ви відновите заводські налаштування телефону з увімкненим FRP і спробуєте налаштувати його як новий пристрій, вам буде запропоновано ввести ім’я користувача та пароль для останнього облікового запису Google, зареєстрованого на пристрої. Якщо ви не можете, телефон залишатиметься заблокованим.

Android також працює з кількома сторонніми програмами, призначеними для пошуку вашого смартфона. Один з таких додатків, Prey Anti Theft, має віддалений доступ та управління, що дозволяє збирати більше інформації про місцезнаходження вашого телефону. Він забезпечує більш чіткий контроль над тим, як ви або поліцейські можете відстежувати ваш пристрій - GPS-координати, MAC-адреса, фотографії з камери, щоб допомогти зловити злодія, та інші, більш детальні сповіщення, які Find My Device не пропонує.

Знімок екрана веб-сайту Samsung Find My Mobile

Іншим варіантом для деяких смартфонів Samsung є послуга Find My Mobile. Ви можете використовувати його, щоб знайти, заблокувати або витерти зниклий телефон. Вам потрібен обліковий запис Samsung, а на телефоні ввімкнено параметри пульта дистанційного керування. Щоб перевірити, чи доступна функція Find My Mobile для вашого смартфона, виконайте наступне.

 • Йти до Налаштування> Біометрія та безпека.
 • Якщо бачите Знайди мій мобільний в меню ви можете скористатися послугою.
 • Увімкніть параметри дистанційного керування через Налаштування> Біометрія та безпека> Знайти мій мобільний> Пульти дистанційного керування.

Як знайти загублений iPhone

Apple надає вам дорожню карту для пошуку зниклого iPhone: рідного Apple Find My iPhone. Додаток попередньо встановлений на кожному пристрої iOS і може відображати ваш відсутній пристрій на карті, щоб допомогти вам легко знайти його та керувати ним. Для розгортання цього рішення вам знадобиться комп’ютер або інший пристрій iOS із функцією Find My iPhone. Як приклад ми використали загублений iPad з iOS 13.

як знайти загублені налаштування стільникового телефону111як знайти загублені налаштування стільникового телефону2як знайти загублені налаштування стільникового телефону3як знайти загублені налаштування стільникового телефону4як знайти загублені налаштування стільникового телефонуяк знайти загублені налаштування стільникового телефону5як знайти загублені налаштування стільникового телефону6
 • Торкніться Налаштування> Ваш ідентифікатор Apple (ім’я)> Знайти мене.
 • Це підводить вас до Знайти Моє аркуша, де потім натискаєте Знайди мій iPhone щоб увімкнути його, якщо він вимкнений. (Примітка: Ніколи не слід вимикати).
 • Коли функцію Find My iPhone увімкнено, також торкніться перемикачів Увімкнути пошук в автономному режимі і Надіслати останнє місце. Вони допоможуть вам точно визначити, де ви востаннє залишали телефон на випадок, якщо Інтернет-послуги в даний час вимкнені.
 • З усіма тими елементами керування, які налаштовано на роботу, поверніться до Налаштування> Apple ID і прокрутіть вниз, щоб побачити всі свої пристрої у списку.
 • Торкніться пристрою, який вам не вистачає, і він переведе вас на аркуш інформації про пристрій, де ви зможете безпосередньо його шукати.
 • Торкніться Знайти Моє (iPhone, iPad, Mac, Apple Watch), а потім натисніть Показати у Find My iPhone і на ньому з’являється карта, яка показує точне місце розташування та вказівки щодо того, як туди дістатися.
 • Послуга також дає вам можливість відтворити звук на вашому пристрої, позначити пристрій як Втрачений та надіслати повідомлення на ваш телефон у втраченому режимі.
 • Ви також можете стерти пристрій на випадок, якщо він потрапив не в ті руки.
 • Знайти мій iPhone також може знаходити ваш Mac, iPod та iPad. Це неймовірно ефективний інструмент для відстеження практично будь-якого пристрою iOS. Не вірите нам? Ознайомтесь з цією історією про затримання міліцією копів за допомогою програми. Це лише одна з багатьох подібних історій, де програмне забезпечення для відстеження телефону допомогло знайти викрадений пристрій.

Apple також використовує блокування активації, щоб захистити ваш iPhone від крадіжки. Блокування активації, увімкнене за замовчуванням, вимагає натискання вашого ідентифікатора Apple та пароля, перш ніж ви зможете вимкнути функцію «Знайти iPhone», стерти пристрій або повторно активувати його.

Як знайти свій не дуже розумний стільниковий телефон

У простих стільникових телефонах не так багато програмних або програмних опцій, які допоможуть вам знайти загублену слухавку. Але є ще деякі стандартні процедури, яких слід дотримуватися, якщо ваш мобільний телефон зникне. Спробуйте зробити наступне.

 • Зателефонуйте на мобільний телефон. Прислухайтесь до дзвінка чи вібрації та спробуйте знайти ваш телефон за допомогою перевіреного і розпізнавання людей. Якщо ваш телефон справді загублений і перебуває в чужих руках, він, швидше за все, відповість, якщо має намір повернути телефон.
 • Повторіть свої кроки. Зробіть повноцінний візуальний пошук. Якщо ви не змогли почути дзвінок або вібрацію під час дзвінка, не відразу припускайте, що ваш телефон знаходиться далеко - батарея може просто розрядитися.
 • Надішліть SMS на телефон. Якщо ви вважаєте, що хтось викрав або, можливо, знайшов ваш телефон, надішліть на ваш телефон текстове повідомлення з вашими контактними даними та пропозицією винагороди, якщо ви вирішите це зробити. Існує багато Інтернет-сервісів, які дозволяють надсилати безкоштовні текстові повідомлення, наприклад txtDrop.com.
 • Повідомте свого постачальника послуг. Якщо ви втратили надію знайти його, зателефонуйте своєму оператору бездротової мережі і повідомте їм, що ваш телефон загублений. Запитайте, чи пропонують вони послугу визначення місцезнаходження GPS. Якщо ні, попросіть їх призупинити обслуговування вашого телефону, щоб уникнути шахрайських звинувачень. Перевізники мають різну політику щодо цього, але завжди варто спробувати, навіть для смартфона. На цій сторінці FCC є зручний список номерів.
 • Зареєструйте загублений телефон. Якщо ви знаєте номер IMEI у своєму телефоні або десь його записали, зареєструйте його за допомогою Іммобілізація.
 • Підготуйтеся до наступного разу, коли втратите телефон. Можливо, ви з тих людей, які завжди втрачають телефон. Можливо, ви захочете розглянути можливість реєстрації в такій службі відстеження, як AccuTracking.

Останні повідомлення